Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apokrif, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   12g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Ezzel a virágillatú balzsammal ajkaid olyan finom puhák lesznek, mint a virágszirom."

mafalda

2021. július 4.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, igazán örültem neki, finom illata van és jól ápolja a számat, szeretem.😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

anett0426

2020. április 21.

Imadom! nagyon jo az illata, jol hidratal, nalam is alap darab <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Imadom! nagyon jo az illata, jol hidratal, nalam is alap darab <3

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Kedvenc ajakápolóm. Jól hidratál, az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kedvenc ajakápolóm. Jól hidratál, az illata isteni.

naiyah

2019. február 27.

imádom egyszerűen hibátlan, talán annyi, lehetne csavarós verzióban is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom egyszerűen hibátlan, talán annyi, lehetne csavarós verzióban is

mcspm

2019. január 21.

Nagyon édes illata van, amit messziről lehet érezni. Mázli hogy tetszik.
Ahogy felkenem egyből elolvad így könnyű alkalmazni, és tényleg puhák lesznek az ajkaim.
Kicsit sűrűbben kell újrakennem, mint gondoltam, de az a kicsi dobozka nagyon sokáig elég.
Az ára elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Nagyon édes illata van, amit messziről lehet érezni. Mázli hogy tetszik.
Az ára elég borsos.

Rozsaszinponilo

2018. március 16.

Életem legjobb ajakápolója. Szuper hidratáltságot és puhaságot kölcsönöz az ajkaimnak. :) A puhító érzés sokáig tart, és nem addiktíven kened magadra 10 percenként. Nagyon megbízható ajakápoló. Persze a neve is magért beszél, fincsi cukorkás ízű a cucc. ;)

Matt rúzsok előtt szoktam használni (persze a rúzs előtt letörlöm!), és még kellemesebb lesz a matt rúzs viselete.
Tiszta szívemből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Tiszta szívemből ajánlom.

Mancsusz

2018. február 13.

Szeretem, de nem túl nagy szám. Egy kis hidratálásként, fényként jó, de ha valaki a száraz ajkait szeretné puhábbá tenni, akkor nem ajánlom. Ilyen árban sokkal jobb minőségű ajakbalzsamot is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

brti

2018. január 23.

Sajnos nagyot csalódtam benne. 😔 Borzalmas íze van, és lehetetlen úgy felkenni hogy ne jusson egy pici se a szádba. Száraz ajkaimat hetekig tartott "orvosolnom" vele. Honey Trap sokkal inkább bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

fodornoncsi

2018. január 22.

Nekem nagy csalódást okozott ez az ajakápoló :( a Honey Trap-et az egekig magasztaltam, lehet túl magasan volt a mérce. Először is, ennek nincsen virág illata! Másodszor, felkenem és nagyon rövid időn belül eltűnik, megolvad, olajos lesz, és sehol semmi. Hidratálna ő, ha nem válna kámforrá rövid időn belül. Már sajnálom, hogy másik illat kipróbálására adtam a fejem, ezután visszatérek a jól bevált mézes társához, mert ez egészen biztosan nem éri meg (az amúgy drága) pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Hencs

2017. március 23.

Egy másik ajakápolóval szoktam felváltva használni. Nagyon szépen és gyorsan hidratál. Kedvenc alapdarab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Limonum Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.