Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Téli limitált kiadás

"A piros szín legkarácsonyibb árnyalata! Az ajakszínező a fair trade sheavajjal puhít és hidratál, a cseresznyével és datolyával pedig édessé és csókolnivalóvá teszi az ajkakat. Készülj fel a karácsonyi pusziáradatra! Sárgarépaolajjal táplálja a bőrt."

Limitált: Lush Santa's ajakradír és Santa Baby ajakbalzsam

MormiOrsi

2017. október 26.

Én már csak a stiftes verzióját próbáltam, de nem is bánom, mert higiéniai okokból nekem nem szimpatikusak a belenyúlós ajakbalzsamok, -színezők.
Az illata nagyon kellemes citromos, a színe nagyon intenzív és sokáig megmarad. Ezt nálam úgy kell érteni, hogy egy alapszín. Mert nekem azért evéssel, ivással kopik, látom is a poháron. De pl. este, mikor a tükörbe nézek még mindig van egy alap "pirossága" a számnak, és nálam amúgy ennyi is lenne a cél. (Azért étkezések után a szám belső részén újra kell kenni.)
Én amúgy ütögető mozdulatokkal szoktam felvinni (mert tényleg csak egy kis alapszínt akarok adni, nem full takarást) és utána egy ajakbalzsam, mert azért magába kissé szárít.
Szóval nem tökéletes, de messze tartósabb, mint a drogériás rúzsaim bármelyike, így a tökéletlenségei ellenére is alapdarab lesz nálam, vagyis újra fogom venni, ha elfogyott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

deezsina

2017. május 10.

Nagyon intenzív piros árnyalat, akinek bejön a szín és a finish, annak a legjobb termék, hisz más rúzsokhoz képest nem drága (karácsony utáni akcióban baromira megéri) cserébe tényleg szörnyen tartós. Én mindig ott rontom el, hogy más rúzsokhoz hasonlóan újrakenem néha (reflexek a mosdóban..) és a végére már szörnyen erős lesz a színe, ami már nem mindig előnyös. Ja és tényleg nehezen jön le
Viszont jó viselet, a poháron nyoma sincs, a többi matt rúzshoz képest jóval kevésbé szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

mnodulus

2017. január 13.

Nekem már nem a tégelyes formában van meg és így jóval könnyebb használni, ecset sem kell hozzá. A szín elég durván tartós, este sminklemosóval kell levakarni, simán kibírja az étkezést is. Kicsit szárít, én szoktam shea vajat kenni rá, Lehetnének ebben a kiadásban más színek is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Lierre

2016. január 7.

Nagyon tartós, nagyon jó érzés viselni, mintha a saját ajkam lenne csak, semmi kellemetlen, zsíros réteg. Evés után is megmaradt a színe. Viszont rúzsecset nélkül nem lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

rose

2015. december 28.

Nekem már a stiftes kiszerelés van meg, bár a formátumváltást nem egészen értem, mivel a stiftből sem lehet szépen felvinni. Mivel eléggé pigmentált, rúzsecset használata szinte kötelező mellé, viszont így fantasztikus. Többnyire egy lilás árnyalatú Essence szájceruzára viszem fel, így gyönyörű, bordós árnyalata van, ráadásul brutálisan tartós. Nem hagy nyomot a poháron, bírja az evés-ivást, tartósabb, mint bármelyik vörös rúzsom. Újravevős, főleg, hogy most akciós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

MsKors

2015. április 1.

Nekem ez nem jött be... Felkenve inkább narancsos színe lett a számon, nem túl szép, hamar kopik és két használta után (két héten belül) beszáradt és használhatatlan lett.
Csak azért két csillag, mert Lush és érzem, hogy több van benne csak nekem nem volt vele szerencsém...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

bioleves

2015. február 9.

Nekem inkabb rozsaszin a szine egyaltalan nem piros. Nehezen kenhetö fel. Nem szeretek leponozni kozmetikumokat, de ez egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Enca

2014. december 10.

Igazi piros szín!!! Ujjal kell a tégelyből az ajkakra kenni... vagy rúzscerkával. Emiatt egy csillag mínusz. Gyönyörű szín! Nem túl tartós, evés-ivást nem bírja, egyenletesen kopik le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Extract, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.