Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Három fürdő egy termékben! A többször használható habfürdők ajándék gyanánt kikandikálnak a zsákból – ezek mindegyike legalább három fürdésre elegendő.  A finom, fűszeres, melengető illat belülről melegít fel – hatásosan kiűzi tagjaidból a csontig hatoló téli hideget. A tonka édes, vaníliás illata hosszan érződik a bőrön. A bársonyvirág friss illatú olaja pedig nagyon jó hatással van a bőrre, segít rendbe hozni a száraz, fájó, repedezett bőrt.  A víz élénkpirosra vált és habzani kezd, míg végül az egész kádat megtölti a fűszeres, melengető hab."

Nessy

2013. március 18.

Eddig a zsákot használtuk el, bizarr színe volt, de az persze nem hiba, és számítani is lehetett rá. Az illata nekem nagyon tetszett, de kaptam egy olyan megjegyzést miszerint függönymosópor szaga van, innentől kezdve kicsit elment tőle a kedvem. Az én bőrömet semmilyen habfürdő, szappan, semmi sem szárítja, na ez azért megtette a hatását, eléggé kiszáradt a sípcsontomnál a bőr. Az ajándékokat is elhasználom majd, de a Lush közelébe nem hiszem hogy mostanában megyek...felesleges...szerencsére féláron vettem.
Update:
Leviszem egy csillagra, mert nem csak az illata, de a hatása is olyan mint egy mosópornak...három napig kenegettük magunkat a barátommal, de még most sem múlt el a szárazság amit okozott. Amúgy nem nagyon testápolózunk...Az egyik ajándékot használtuk el, a másikat ki fogom dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Update:

Yndre

2012. december 2.

Egyáltalán nem győzött meg. Először is hülyeség, hogy többször használható, mert a benne lévő kis "ajándékcsomagok" annyira kemények, hogy a vízbeérést követően kavicsként süllyednek a kád aljára és nem is óhajtanak felolvadni. A kádban ülve negyed óráig dörzsölgettem őket még végül nagy nehezen elmorzsolódtak. Másrészt az illata sem tetszik. (ami nálam Lush termékeknél ritkán fordul elő.) Fejfájdítóan erős, naftalinos szaga van, nem is tudtam sokáig pancsolni emiatt... :( Egyébként a teljesítménye kellemes, nem szárít, de nem is hidratál. Jó nagy habja van. De mivel drágább mint a többi Lush habfürdő, nem lehet kihasználni az ajándékocskákat és rémes illata van összességében 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.