Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ez a tengerkék szappan, mely vízinövény kivonattal készült és olyan sós, mint az óceán. Frissítő hatásával, finom lime és levendula-illatának köszönhetően a fürdőszobádban is úgy fogod érezni magad, mintha a tengerparton lennél.

pamacska6

2020. január 6.

Nem is ezért mentem be az üzletbe, de kis szimatolgatás után azért eljött velem haza :D Engem az illata a szaunákban érezhető gyógynövényes illatra emlékeztet, úgy hogy forró zuhany közben megvan a feeling :D Sima szappan, semmi extra, bár azt kicsit nehezményezem, hogy az illata egyáltalán nem érződik a bőrömön fürdés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Missy22

2019. április 9.

Nyaralásra vettem, mert a boltban azt mondták, hogy napégésre és szúnyogcsípésekre is jó és valóban! Nem szárított és megnyugtatta a nyaralás miatt kicsit "megsértődött" bőrömet. Fincsi illata van, nem túl erőteljes, ami néha felüdülés (imádom a Lush-t de azért néha még nekem is túl erősek az illataik), azért hidratálni kell utána, de amúgy arcra is nyugodtan lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Imádom a lush termékeit, de ez sajnos nem a bőrömnek megfelelő, iszonyatosan szárította a bőröm. Nem veszem többet, de másikat annál inkább kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

sannabella

2017. december 26.

nagyon jó illatú és hatékony szappan! a parsley porridge-t váltottam vele, a különbség leginkább a tisztításnál észrevehető, ez jobban habzik, mint az előző és alaposabban is tisztít, a bőröm utána teljesen zsírmentes, az összes porusom tiszta, és minimálisan össze is húzódik.
nem bánom, hogy az átlagosnál jobban szárít, mert úgy érzem a bőrömnek szüksége van erre, hogy naponta minimum 2-3x lemossan az amúgy is fénylő/zsírosodó arcomra ragadt port és koszt.
az ára igen gazdaságos szerintem, mert olyan nagy darab a 100g, hogy kényelmetlen az egésszel mosakodni, ezért 2-3 részre szeletelem fel, így egy fél évig is elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

diahlin

2017. február 9.

Nagyon vártam, hogy elhasználjam az előző szappanomat és végre kipróbálhassam ezt, de nekem őszintén szólva csalódás volt. Finom illata van, és valóban nagyon kíméletes a bőrhöz, viszont a tisztító hatása harmatgyenge, főleg edzés után az izzadságot nem mossa le, csak ha 3-4-szer is átdörzsölöm és leöblítem a bőrömet, ilyennel pedig még nem találkoztam. Olyan, mintha vízzel mosakodnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

mnodulus

2017. január 13.

Mivel tisztában vagyok vele, hogy alapvetően minden szappan szárít, ezért nem is számítottam, hogy ez most hidratálni fog, inkább azért vagyok kicsit csalódott, mert az illata nem túl tartós, Harmadik-negyedik fürdésnél már alig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Nobody

2015. október 15.

Picit nehezen bánok vele, nem habzik olyan megadóan, mint sok más többi szappan (Lush), de imádom az illatát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

dettiii

2015. július 4.

Egyáltalán nem szárít, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Egyáltalán nem szárít, nagyon szeretem.

drzoerose

2015. május 16.

először a shark week limitált kiadást kerestem a boltban(ez a szappan cápauszony formájú lett),de itthon sajnos nem volt ilyen
annyira megtetszett az illata,hogy elhoztam
olykor arcra szoktam használni,de kell utána hidratáló,mert mégiscsak szappan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

annyira megtetszett az illata,hogy elhoztam
olykor arcra szoktam használni,de kell utána hidratáló,mert mégiscsak szappan

Rosefan

2015. május 11.

Csodálatos az illata, de ilyen még velem sosem történt, hogy egy szappan csontra kiszárítsa a kezemet. Hiába kenegettem mindenfélével, csak akkor javult a helyzet, amikor lecseréltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1