Lush

Ár:   1890 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1890 ft
Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha úgy érzed, nem tudsz ellenállni a Sötét Oldal csábításának, csusszanj be egy nagy kád forró vízbe ezzel a zselés fürdőbombával. A sötét varázslatok feketéje hamarosan utat enged a szerelmi bájitalok rózsaszínjének, miközben a fahéjlevél-olaj melegít és bizserget. A vízen lustán szétterülő zselé puhítja a bőröd, a ragyogó brazil narancsolaj javítja a hangulatod, a mandula édes illóolaja pedig kondicionálja a bőrt. Éledj újra hamvaidból főnixmadárként."

Tamara0102

2019. július 13.

Imádtam, egy jó könyvel ültem be kádba miközben ez szépen, lassan oldódott. Illata egyedi, isteni és nagyon tartós. Érzete a bőrömön jó volt, nem szárított. A víz színe a füstre emlékeztetett. A kádat kicsit megfogta, de letudtam öblíteni.
+ Annyira jellegzetes és egyedi az illata, hogy ahányszor megérzem az üzletben vagy itthon amikor veszek egyet vagy akár az utcán (mert már ilyen is volt), hogy mindig az a könyv jut eszembe amit akkor olvastam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Lina14

2019. május 4.

valóban lassabban oldódik, és a közepén a zselé az testre dörgölhető, testápoló hatású. nekünk a többi eddig próbált jobban bejött, az illata nem túl erős vagy tartós, de a vízet szépen befeketíti. nekem kaparnom kellett egy kicsit a kád szélét miután leengedtema vizet, jobban megtapadt mint a többi, gondolom a pigment miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Black Fairy

2019. március 2.

Az enyém hibás lehetett, de nem volt nagyon trutyis a víz felszínén, hanem teljesen feloldódott (igen, lassabban, mint általában egy fürdőbomba, de nem volt vészes - és én undorodom az ilyen "trutyis" állagú dolgoktól)...Mondjuk elég fura állaga lett tőle a víznek, és a kis fel nem oldódott hajszálnyi méretű zselédarabkáktól alig bírtam megszabadulni a testemről...Az illata kellemes, a színe csodálatos (fekete), nagyon jól hidratált, és olyan könnyű volt utána kitakarítani a kádat, hogy alig akartam elhinni...konkrétan elég volt a sima vízsugár, semmi dörzsi...:o
És a lefolyó se dugult el...sőt...kicsit féltem, mert masszázskádunk van, hogy esetleg annak a csöveit megüli, vagy valami, de a vízsugár onnan is simán kiszedte - maradéktalanul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

stylo

2019. január 6.

Nem tetszik sajnos. Eloszor tok izgalmasnak talaltam, ahogy elolvad es a vizen lebeg ez a fura kocsonyas trurymo. De az eloldodik es csak ez a sotetszurke le marad. Fura, de mintha szaritana. Az illata nem rossz, de nem is vagyok elajulva. Hogy a kadrol ez hogy jon le, kerdes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Madi

2018. szeptember 3.

Első Lush bombám, azt hozta, amit vártam. Na de nézzük gyorsan a válaszokat, amiket kerestek:
- Első ránézésre mocsári szutykot csinál a vízből, de a nyálkás cucc a víz felületén később teljesen feloldódik és a hab is eltűnik (adjatok neki időt, ez nem egy gyors fürdésre lett kitalálva), így tökéletesen tiszta lilásfekete pancsit kapunk csillámokkal. (kép a blogomban)
- A csillámok elvétve maradnak meg a bőrön öblítés után és az illata sem túl erőteljes, de én ezt nem is bánom.
- A kádat nem fogja be.
- A víz mennyisége megközelítőleg mindegy, először félig engedtem a kádat, de nem lesz halványabb a színe teli kádban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

- A kádat nem fogja be.

BernhardtLora

2018. július 21.

Jó az illata DE a kádról nem lehet leszedni, csúszik mint a veszedelem és eléggé guszta látvány a zselé, ami a víz felszínén lebeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

mautika

2018. március 24.

Borzalmas! Hálistennek csomagban vettem féláron, így nem adtam ki ezért a szörnyűségért ennyi pénzt. A zselé darabok nem oldódnak fel, a kádról lehetetlen lesúrolni, egyedül az illata ér valamit. Kb. úgy nézett ki a víz mintha összekevertem volna kőolajat csillámokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

draculina

2018. március 15.

Az illata nagyon tetszett, és jó feketére színezte a vizet, viszont a zselés részek nem oldódtak fel a vízben és ráragadtak a bőrömre meg a kádra amit aztán le kellett vakarni és eldugította a lefolyót is. A bőrömmel semmit nem csinált, de az arcomat kiszárította. Nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Nikolaj

2018. február 10.

Hatalmas élmény vele a fürdés! A használata utáni nap is érezni az isteni finom illatát és a bőröm nagyon puha és selymes lett miatta. Arra kell figyelni, hogy a bombát néha bevonja a zselé és akkor szét kell morzsolni, hogy fel tudjon oldódni. Gyönyörű fekete lesz a víz kis csillámokkal. Rajtam törölközés után alig látszódott pár apró csillám, ettől nem kell félni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Captainblonde

2018. január 7.

Ezt a zselébomba dolgot nem kellene erőltetni, főleg nem egy ilyen szürkés színnel karöltve. Már a bomba vízbedobásakor szanaszét fröcskölt a szürke trutyi, amit utána alig lehetett levakarni a kádról. Sajnos 1-2 darab a bőrömön is maradt fürdés után, ami finoman szólva sem növelte a komfortérzetemet.
Kap plusz egy csillagot a kellemes illata és a bőrpuhító tulajdonsága miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Kap plusz egy csillagot a kellemes illata és a bőrpuhító tulajdonsága miatt.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)