Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsannasko, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ez a fürdőgolyó nagyszerű látványt nyújt. Dőlj hátra a kádban és lazulj el a sok vásárló által rajongva szeretett Honey I Washed The Kids szappan ismerős illatában.

A Shoot For The Stars igézően színessé varázsolja a fürdőt, miközben pörög-forog a vízben. Az ezüstcsillám szikrázóan fénylővé teszi a vizet és felidézi az átmenetet a nappalból az éjszakai ég mélykékjébe."

mosolypotty

2018. március 18.

Ez volt eddig a kedvenc golyóm. Újra gyereknek érezhettem magam fürdés közben. Szeretem az illatát és szép látványa van az oldódásának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Lorna

2016. szeptember 5.

Többet vártam tőle, talán a név, talán a vélemények alapján. Az elején tetszett a kékes lilás színkeverék, ami egy kis sárgával volt megspékelve, mintha egy festő festette volna le a naplementét, olyan Van Gogh-osan. De aztán elég hamar átment az űr a legvégső határ sötétfeketébe, fekete víz, fehér ködfelhőkkel, csilllámcsillagokkal. Érdekes volt, és kicsit furább a fekete víz miatt, valószínűleg mert én inkább nyugtató lilára, és kékre számítottam csillagokkal. Mivel karácsonyi különkiadás talán egyszer újrapróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

reku0304

2015. december 22.

Nagyon jó illata van és fürdés után extra puha lett a bőröm! A kis lila csillagok benne nagyon ötletesek és a golyó pezsgés közben meseszép! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Mentacska

2015. augusztus 4.

Eddig a legjobb kipróbált fürdőgolyóm! Óriási vizuális élményt ad fürdőzés közben a három féle színe, nagy mennyiségű csillámlás és persze a csillagocskák!! Ráadásul a kavalkád utáni végszín is tökéletes, sötétkék illattenger. A bőrön sokéig érezhető édeskés illata, nem szárít, semmi negatívat nem tudok mondani! Ajándékba is ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 4.

zsazsa

2015. április 25.

Finom illata van, ami a bőrön fürdés után is megmarad. Élmény nézni, ahogy feloldódik a vízben, és ahogy ontja magából a csillagokat, majd a csillámokat, és végül kellemes az éjsötét vízben fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Lierre

2015. április 21.

Ehh... Valentin napra szerettem volna felhasználni egy különleges fürdőzésre, végül nem került sor rá. Utólagosan már nem is bánom... Finom puha lett a bőröm tőle, izgalmas volt nézni a pörgő-forgó golyót, ahogy ontja magából a csillagokat és csillámokat. De amikor a haragoszöld vízből fekete lett... Hááát az több, mint bizarr.
Végülis tényleg azt adja, amit ígért, átmenet a naplemente rózsaszínes-sárgás-kékes színeiből a csillagos éjszakába. A végeredmény nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

aranyhalacska

2014. április 22.

Imáádtam! Az illata először nem tetszett, de aztán...! Csak néztem a kék csillámló vizet, és finom puha lett utána a bőröm! Már alig várom, hogy újra vehessem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

svivko

2014. március 5.

Tyű, élmény volt ezzel a gólyóbissal ázni! :) A név, és a kivitelezés is tökéletesen találó; hiszen a víz olyasmi mélykék színűre színeződik, mint az éjszakai égbolt, és olyan gyönyörű szikrázó csillámok szabadulnak ki belőle, mint az égen a csillagok. :)
Az illata is nagyon finom - bár ezért kifejezetten nem vettem volna meg -, de az élmény teljesen megérte. 1000 Ft-ért vettem, a téli kiárusításon, remélem jövőre is visszatér. :) Betárazok.
Amúgy ezt a golyót nyáron is elérhetővé tehetnék, hiszen akkor igazán szép, tiszta, csillagos az ég, jó lenne ezt a fürdőszobában is élvezni olyankor.
Minden olyan hasonlóan gyermeteg lelkű KM-társamnak ajánlom, mint én, aki imád nyáron kifeküdni a stégre, nyaraláson a partra, a még forró placcra, és kémlelni a szikrázóan világító csillagokat, és csak úgy lenni. Ez egy ilyesmi fürdőszobai élményt nyújt. :)
Kedvenc golyóka. Élményben, és lélekfelemelésben is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Kedvenc golyóka. Élményben, és lélekfelemelésben is ötös.

Candush

2013. december 25.

Imádom :) Gyönyörű színessé tette a vizet, finom illatú és kellemes élmény volt vele a fürdőzés. Kifejezetten tetszett hogy nagyon élénk színe van és az illata intenzívebb marad a vízben is mint a többi fürdőgolyónak. Nagyon szeretem, biztosan veszek még! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

zsannasko

2013. december 14.

Nagyon szerettem ez a fürdőgolyót. Az illata nagyon kellemes és intenzív. A vízben tényleg pörög megállás nélkül, közben folyamatosan szabadulnak fel belőle a színek. A vizet szép sötét lilás-kékre színezi és ezüstcsillámokat szabadít fel, ami gyönyörűen kavarog a vízben. Nagyon sokáig pezseg, spórolósak akár meg is felezhetik, akkor is hatásos. Enyhén hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: pink csillám.

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető csillag formájú fehér csillámok.