Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A Smitten kézkrémet mandula-, a lenmag- és a búzacsíraolajból készítik, ehhez adják az avokádóvajat és a kókuszolajat, hogy a bőr jól táplált, a kezek pedig pihe-puhák legyenek.

minibear

2017. január 23.

Régi kedvenc volt. (Mindig a jó termékeket szüntetik meg a Lushnál.) Illat, állag, hatás: tökéletes volt. Azóta se találtam hozzá foghatót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

heather

2015. december 30.

A legjobb volt, máig nem értem a Lush üzletpolitikáját:miért vonnak ki a forgalomból sikeres termékeket?
Jól hidratált, csodás illattal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Jól hidratált, csodás illattal...

necra

2013. október 17.

Az egyetlen krém, amit újravennék a Lushtól. Fantasztikus illata és hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Az egyetlen krém, amit újravennék a Lushtól. Fantasztikus illata és hatása van

2013. február 3.

Nagyon finom illatú, jól hidratáló kézkrém, a minősége abszolút rendben van, eredeti árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Az két éve az utolsó nem-retró tégelyt én vittem el, az Alle-ban lévő karácsonyi standjukról...Télen minden indulás előtt használom, egész délelőtt sütiszagom van tőle, és azóta nem vörösödik ki a kezem a hótól-fagytól. Mindennapos használat mellett most ősszel vettem újat belőle, kevés is elég, ráadásul az összetevők is barátságosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Yndre

2012. szeptember 30.

A Lush honlapjáról rendeltem a Retro kínálatból. Meglepetésként ért, hogy a tégelyben kissé natúr, kamillás illata van én pedig valami édesre számítottam. De a kezemen már tényleg nagyon édes, marcipános illatú, nagyon fincsi. Könnyű eldolgozni, mert kicsit hígabb mint a hagyományos kézkrémek, de nagyon jól hidrtalál és az illata órákig érezhető. Egyetlen szívfájdalmam, hogy a boltban már nem kapható. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

encimokus

2012. augusztus 18.

Még egy akció keretében vásároltam meg 1490 ft-ért, nem bántam meg. Finom, marcipán illata van, kevés kell belőle, könnyen felszívódik. Teljes áron nem venném meg, Az ára és a parabenek miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.