KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kritta, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Vitorlázz a rágógumi tengerén, vattacukor- és tündéporból ragasztott hajón. Engedj egy nagy kád vizet, szállj be, dőlj hátra, lazítsd és nézd, ahogy a fürdőbomba bőrpuhító zselét eregetve elpezseg. Ázz édesen rózsaszín vizekben, miközben Sohaország felé ringatózol."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

ngyrbka

2018. február 8.

A cukorka illatot talán nem lehet már jobban fokozni........

ngyrbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

A cukorka illatot talán nem lehet már jobban fokozni........

Amadea

2017. december 27.

Ez az első Ludsh fürdőbombám, ill. már csak volt. Festőien, mégis szolidan pezsegve vegyült el a Schauma sárga hatás elleni sampon püspöklila hullámaival, mintha Monet az unikornis nyálát akarta volna megfesteni egy kád vízben. Az élményt a Loleál fekete maszkja fokozta, a pasim "Jézusom!" felkiáltással farolt ki a fürdőből.
Muris cucc, alkalmanként szeretek ilyeneket kipróbálni, de mindig megállapítom, hogy nem vagyok az a fürdőbombás-tömbös-stb. lány, aminek a pénztárcám nagyon örül, és emlékeztet a rúzs-szemfesték-arcbőr ápoló mániámra. A színe nagyon jó, az illata viszont baromi mű, de nem volt sok lehetőségem válogatni az üzletben, mert majd' széttaposott a tömeg. Örülök, hogy kipróbáltam, de azt is, hogy fél áron.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

kritta

2017. október 27.

Kicsit Csinglingnek érezhettem magam egy rövid időre. Ahogy beledobtam a vízbe, valami fantasztikus tutti-frutti, békebeli fagylalt illata áradt szét.
A kipezsgése pedig ennek a golyónak volt a leglátványosabb, ahogy a fehér és a rózsaszín rész csíkokban húzódott végig a víz tetején.
A pezsgés is elég sokáig tartott, így tényleg élvezetes fürdőzési élményt ígér és ez a fürdőbomba valóban remek ajándék lehet karácsonyra, remekül fog passzolni az ünnep témaköréhez.
Emellett még bőrpuhító zselét is tartalmaz. A tapasztalatom az, hogy selymesebb lett a bőröm a használat után, bár a hatás nem hosszan tartó, de az illat kárpótolt érte, mert az itt is sokáig velem maradt.

kritta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.