KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kritta, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Fashion street-i Lush márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Vitorlázz a rágógumi tengerén, vattacukor- és tündéporból ragasztott hajón. Engedj egy nagy kád vizet, szállj be, dőlj hátra, lazítsd és nézd, ahogy a fürdőbomba bőrpuhító zselét eregetve elpezseg. Ázz édesen rózsaszín vizekben, miközben Sohaország felé ringatózol."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kritta

2017. október 27.

Kicsit Csinglingnek érezhettem magam egy rövid időre. Ahogy beledobtam a vízbe, valami fantasztikus tutti-frutti, békebeli fagylalt illata áradt szét.
A kipezsgése pedig ennek a golyónak volt a leglátványosabb, ahogy a fehér és a rózsaszín rész csíkokban húzódott végig a víz tetején.
A pezsgés is elég sokáig tartott, így tényleg élvezetes fürdőzési élményt ígér és ez a fürdőbomba valóban remek ajándék lehet karácsonyra, remekül fog passzolni az ünnep témaköréhez.
Emellett még bőrpuhító zselét is tartalmaz. A tapasztalatom az, hogy selymesebb lett a bőröm a használat után, bár a hatás nem hosszan tartó, de az illat kárpótolt érte, mert az itt is sokáig velem maradt.

kritta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.