Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A So White fürdőgolyót eredetileg Hófehérke (angolul Snow White) ihlette, és immár egyike a visszatérő nagy karácsonyi klasszikusoknak. A mi kis hófürdőkénk idén nagyobb és látványosabb lett, de csodás rózsás-almás illata változatlan maradt.  Dobj egy hógolyót! Vagy, hogy pontosabban is elmagyarázzuk, engedj egy jó meleg fürdőt, pattanj bele, majd dobd a So White-ot a kád széléhez. Nézd, ahogy szétrobban (a külső, fürdőgolyó réteg vékony, így könnyen széttörik!), és figyeld, ahogy a habszerű, rózsaszín habfürdőkeverék átváltoztatja a vizet. Bújj be a hablepel alá és jó hosszan élvezd a fürdő élményét. Ettől kezdve mindig almamámorban akarsz majd fürdeni...  A So White egyik fő összetevője, a neroli egyike annak a néhány illóolajnak, amelyről tudományosan bebizonyították, hogy növeli az agyban a szerotonin (az egyik „boldogsághormon”) termelődését. Így ha a So White-tal fürdesz, garantáltan vidámabb leszel!"

agi.greendaygirl

2014. december 29.

most kaptam karácsonyra, már el is használtam :) tipikus lush illata van sztem, sem almásnak, sem rózsásnak nem érzem. Tetszik, hogy fehérről egyszercsak sötétrózsaszínre vált, és a víz is ilyen színű lesz :) Mivel jó nagy, sokáig pezseg a kádban. Tetszik az illata, olyan citrusos fűszeres :) És még fürdés után is érezni kicsit a bőrön. Azt hiszem maga a golyó nem szárít, csak a jó meleg víz a kádban :D
Csodaszernek nem mondanám, de egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Csodaszernek nem mondanám, de egynek jó volt :)

zsannasko

2014. február 5.

Nagyon kellemes illata van, bár bevallom én nem éreztem rajta az almát (ettől függetlenül remek volt). Viszonylag hamar oldódik a vízben, de nem annyira, hogy ne lehessen élvezni a pezsgést. A közepén van a rózsaszín meglepetés (szeretem, hogy minden Lush termékben van valami plusz). Jól hidratál, puhítja a bőrt, nem hagy maga után kellemetlen ragadós érzést, nem kell utána nagytakarítást végezni. Testápoló kell azért utána, de nem sok. Nagyon jó volt vele fürödni, megnyugtató, lazító. Sajnálom, hogy nem vettem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Nienor

2013. június 4.

Bárcsak állandó termék lenne! Az illata tejszínes zöld alma, és olyan finom, hidratáló réteget varázsolt a bőrömre, hogy nagyon bánom, hogy csak egyet vettem belőle karácsonykor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

zsazsa

2013. február 26.

Finom illata van, alma és nem is tudom pontosan meghatározni mi. A fürdővizet kellemes rózsaszínre színezte, egyáltalán nem szárította a bőrömet, sőt! Összességében kellemes fürdőgolyó, fél áron vettem a karácsonyi kiárusításon, de nem ez volt a legnagyobb Lush élményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)