Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Pezsgés közbe forog, mint egy igazi bolygó. Illata a feketeriribizliére emlékeztet, amit megbolondítottunk frissítő grapefruit és bergamot olajjal.A Space Girl-el igazi űrélményben lesz részed. Közepébe robbanó cukorkát rejtettünk, de nehogy megijedj tőle!

birdnerd

2016. november 18.

Első és utolsó Lush fürdőgolyóm. Nekem nagy csalódás volt. Vártam a "wow" élményt, mint egy kisgyerek, de nagyon hamar feloldódott, nem volt különösebben látványos. Egyáltalán nem volt olyan intenzív sem a színe, sem az illata. A víz épp csak halványlila lett és ennyi. Ettől kellene úgy elájulnom? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

piroslili

2015. november 18.

Hatalmas szerelem! Anyukámtól kaptam névnapomra, már be is vetettük a barátommal egy este a kádban. Csodás színe van, és nincsenek benne zavaró "darabkák", mint a rózsás LUSH fürdőbombában. Imádat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

HarleyQuinn

2014. október 12.

Ez az egyik kedvencem a Lush-tól.Nagyon szép színű,jó illatú,csillogó vizet varázsol.A víz alatt kb. 1 percig lehet hallani a pattogást.Tényleg igazi "űrélmény" nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 12.

zsannasko

2014. szeptember 28.

Nagyon bejött. Ajándékba vettem egy barátnőmnek, de végül magam számára is szereztem egyet.
Az illata nagyon kellemes, igazi lush, intenzív. Tetszik a csillámos megoldás és a színe is. Gyorsan feloldódik és tartós az illata. Még a bőrömön is éreztem fürdés után (aminek én örültem). A vizet szépen beszínezi, de szerencsére nem olyan erősen, hogy kádat kelljen suvickolni utána. Mielőtt végleg feloldódna lehet hallani a pattogós cukorkát. Szeretem ez a megoldást, szerintem vicces, feldobja a fürdést és megy a Space Girl hangulatához. Enyhén hidratál, után kell testápolózni. Nekem bejött, és máskor is lesz még a vendégem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

vivuss87

2013. január 17.

Ez elég gyenge... nekem nem is forgott:D A vizet szép lilára színezi, de kb 1 perc alatt fel is oldódik, néhány csillám marad utána és a pattogós cukorka, amit még mindig nem értek. Az illata jó, kellemes. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Cipriana

2013. január 11.

Egynek elmegy, finom illata van, ami azonban a bőrön nem marad meg, szerintem összességében nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Panda

2012. február 20.

Kellemes illat (bőrödön nem marad meg), szép lila színű víz- maximum a móka kedvéért éri meg kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezőanyag. Zöld.

Nem szabványos INCI név. Jelentése pattogós/szénsavas cukorka.