Lush

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reku0304, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Merülj bele a csillagfényes vízbe, mely ugandai Mountains of the Moon hegyvidékről származó fair trade vaníliától és a perui esőerdőkből való, értékes rózsafától illatozik. A csillámló fürdő a bergamott citrusos energiájával tölti föl tested-lelked – ideális a buli utáni regenerációhoz."

saladhunter

2017. február 22.

Elég sok fürdőbombát kipróbáltam már tőlük. Nekem tetszett. Jó illata van. Szép lett tőle a víz. Puha lett a bőröm. Utána is megmarad az illata relative sokáig. Szerintem ezen kívül nem is kell többet nyújtania egy fürdőbombának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

greta333

2017. január 7.

Isteni az illata és nekem az is tetszik, hogy nem túl intenzív. A közepében van egy kis meglepetés, cukor csillagocskák, amitől egy kicsit látványosabb. Sajnos nagyon gyorsan elpezseg és a víz se lesz igazán színes tőle, inkább tejfehér-világos kék. Ettől függetlenül nagyon kellemes, relaxáló és hidratáló fürdőt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

3tara2

2017. január 6.

Ma vele voltam!
Annyira finom. Nosztalgikus, bájos, vaníliás kedves illat. Ami meglepett, hogy csak most jutott eszembe, hogy elfelejtettem testápolózni...és nem hiányolja a bőröm.
Icipicit csillámlik, inkább csak ezt az illúziót adja.
Nem habzik. Nem baj! Pezseg inkább.
Ha fele annyiba kerülne jobban vásárolnám - hiszen ezek a tömbök drágák! Ki kell érdemelni őket.
Ezt nagyon eltalálta Lush!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

Ma vele voltam!
Icipicit csillámlik, inkább csak ezt az illúziót adja.
Nem habzik. Nem baj! Pezseg inkább.
Ezt nagyon eltalálta Lush!

zskrisztina

2016. december 27.

Az illata nagyon kellemes, vaníliás, számomra kicsit púderes, de csakis pozitív értelemben:) a víz színe valóbaj tejfehér lesz, néhol világoskék beütéssel, de talán a megszokottnál kisebb - 90 g- kiszerelésnek köszönhetően nagyon hamar elpezsgett a vízben. A fürdőbomba belsejét valóban kis arany, ezüst és kék csillagok színesítik, amik nagyon finom kis szemcsékben megmaradnak az ember bőrén fürdés után,amit én kifejezetten kedvelek:) azonban az illata nálam nagyon hamar elillant,ahogy kiszálltam a kádból, ezért csak 4 csillagot kap:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 27.

vivienlovesit

2016. december 17.

Mivel nagyon érzékeny a bőröm a West End-ben található LUSH üzlet egyik eladója ajánlotta nekem ezt a fürdőbombát, miáltal az ebben található színezékanyagok 100%-ban természetesek; tényleg nincs benne semmi, ami irritálna. Nagyon finom illata van! ♡ Remekül pezseg - először fehérre, majd halványkékre színezi a vizet - ezt követően jönnek az apró csillagok! :) Nagyszerű termék. ♡ Made my birthday bath on 100% ! ♡ Tényleg azokat a könnyed, holdfényes, nyári éjszakákat juttatja az ember eszébe. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Lorna

2016. augusztus 18.

Belül egy fehér csillag, de spoiler a kis kék rész ami kikandikál belőle nem egy másik fürdőbombából ottmaradt rész, ahogy én gondoltam először, hanem maga a fürdőbomba része, egy nagyon kellemes, nyugtató kék színné válik a víz, és meglepetés! pici konfettiszerű színes csillagok jönnek ki belőle. Nekem nagyon tetszett. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

reku0304

2016. január 3.

Az illata friss, vaníliás, de ebből fürdés után a bőrön semmi nem marad meg. Gyorsan olvad, feloldódás közben színes kis csillagok jönnek ki belőle.
A víz színe tejfehéres kékes lesz, pont úgy, mint Rihanna- Stay című klipjében, szóval Rihanna imádóknak ezt egyszer kötelező kipróbálni. :)
Hidratálta a bőröm és felfrissített, de az illat nem tart hosszú távon, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.