Lush

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horiagnes, az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Dús, gazdag krém, mely kakaóvajjal és banánnal puhítja a bőrt. A vaníliarúd főzetéből, kakaóvajból és mandulaolajból készített könnyű emulzióba friss, pépesített bio banánt keverünk. Az illatát vaníliából, citromolajból, balzsamos szuharból és szantálfából kevertük ki.

Vanília, banán és kakaóvaj – hát kellhet ennél több?

Ez a termék a Lush indulása óta velünk van. Annyira népszerű, hogy soha nem lehetett kihagyni a kínálatból.

Nevét a Rolling Stones Sympathy for the Devil című száma ihlette."

Tutuj

2021. május 6.

Kis mintát kaptam,száraz bőrre esélytelen, illata ízlés kérdése de könyörgöm:a paraben senkit sem zavar?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

morvaieszter

2021. április 3.

Konnyu, jol beszivodik, es ha reggel hasznalom meg este is erzem hogy sokkal puhabb a borom. Az illata kellemes es nem tul eros, nem az a fajta ami elnyom mindent, nem is marad meg tul sokaig, de egy testapolotol en ezt egyaltalan nem is varom. Mostanaban kezdtem el hasznalni, hogy a tel folyaman lestrapalodott borom helyrehozza kicsit mielott mutogatni kell, es pillanatok alatt rendbetette, eltuntek a kis pottyok, remekul hidratal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Poptie

2021. február 12.

Vásárlás mellé kaptam kis mintát ajándékba. Könnyed folyós állagú, pedig a kakaóvaj miatt voltak vele fenntartásaim. Pillanatok alatt beszívódik, az illatát nem sokáig érzem, de kellemes kakaós. Az ára miatt levonok egy csillagot, szerintem ez irreálisan sok egy ilyen termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

tiamoitalia

2020. november 28.

Kiváncsiságból vettem meg + mert imádom a banánt minden formában. Sajnos ezen a banán végkèpp nem érezhető, inkább kakaóvaj illat... ami nem rossz, de semmi extrát nem nyújt számomra. Szépek az összetevők, de pl az én kezeimet végképp nem hidratàlja, 20 perc múlva ugyanolyan szàraz, mintha be se kentem volna. Ennyi pénzért nekem nem èri meg. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Bettina1984

2020. január 25.

Illata inkább egy édes sütemény tésztájára emlékeztet, mintsem banánéra.
szeretem viszonylag jól hidratál, de egy kicsit viszketek tőle, valószínűleg a hozzá adott citrom a hunyó benne.
Emiatt 4 csillag.
Nem gondolom, hogy túl lenne árazva, mínőségi alapanyagokból készült, a műanyag tégelyt vissza viheted az üzletbe, újra hasznosítják.
A szappanok és a tusfürdők nem hinném, hogy jobban szrítanának,mint egy mondjuk egy átlag termék, vagy drogériás saját márkás, viszont jobban hidratálnak.
Kellemes ápolt érzést nyújtanak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Illata inkább egy édes sütemény tésztájára emlékeztet, mintsem banánéra.
Emiatt 4 csillag.
Kellemes ápolt érzést nyújtanak.

medea03

2018. május 9.

Imádtam az illatát és tartósan az meg is marad a nap folyamán, de nem hidratálja rendesen a száraz bőrt. 1-2 óra múlva olyan, mintha nem is kentem volna fel semmit a bőrömre. Nagy csalódás és sokallom is az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

hzsvitamin

2018. április 1.

Nyami nyami nyami. A tökéletes testápoló, ha az ember igazán kényeztetni akarja magát. Bárcsak lenne belőle egy könnyedebb verzió nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Devy

2018. március 22.

Még csak párszor használtam, de imádom! :) Az állaga és az illata is nagyon bejön, van benne valami különleges ami miatt egész nap szaglásznám a kezem. Nekem eléggé száraz szokott lenni a bőröm, de ez a krém nagyon jó hidratálja, és hamar beszívódik, az illatát viszont még legalább fél óráig érezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

RitaL

2017. október 24.

Nem tetszett. Nem hidratál eléggé, száraznak éreztem utána a bőröm, és az illata sem igazán jó, túlérettbanán-szaga van. Azért elhasználtam, de csak nyárra ajánlom, maximum. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Black Fairy

2017. február 28.

Én csak kézkrémnek használtam, nagyon kedveltem. Finom az illata, bár kicsit nehézkesebb, remekül beszívódott, tartósan hidratálta a kezeimet, nem irritált. Testápolónak nem használnám, mert nem olyan az állaga, amit nagyobb bőrfelületen is magamra kennék, de kézkrémnek remek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.