Lush

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horiagnes, az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2017. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Dús, gazdag krém, mely kakaóvajjal és banánnal puhítja a bőrt. A vaníliarúd főzetéből, kakaóvajból és mandulaolajból készített könnyű emulzióba friss, pépesített bio banánt keverünk. Az illatát vaníliából, citromolajból, balzsamos szuharból és szantálfából kevertük ki.

Vanília, banán és kakaóvaj – hát kellhet ennél több?

Ez a termék a Lush indulása óta velünk van. Annyira népszerű, hogy soha nem lehetett kihagyni a kínálatból.

Nevét a Rolling Stones Sympathy for the Devil című száma ihlette."

medea03

2018. május 9.

Imádtam az illatát és tartósan az meg is marad a nap folyamán, de nem hidratálja rendesen a száraz bőrt. 1-2 óra múlva olyan, mintha nem is kentem volna fel semmit a bőrömre. Nagy csalódás és sokallom is az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

hzsvitamin

2018. április 1.

Nyami nyami nyami. A tökéletes testápoló, ha az ember igazán kényeztetni akarja magát. Bárcsak lenne belőle egy könnyedebb verzió nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Devy

2018. március 22.

Még csak párszor használtam, de imádom! :) Az állaga és az illata is nagyon bejön, van benne valami különleges ami miatt egész nap szaglásznám a kezem. Nekem eléggé száraz szokott lenni a bőröm, de ez a krém nagyon jó hidratálja, és hamar beszívódik, az illatát viszont még legalább fél óráig érezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

RitaL

2017. október 24.

Nem tetszett. Nem hidratál eléggé, száraznak éreztem utána a bőröm, és az illata sem igazán jó, túlérettbanán-szaga van. Azért elhasználtam, de csak nyárra ajánlom, maximum. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Black Fairy

2017. február 28.

Én csak kézkrémnek használtam, nagyon kedveltem. Finom az illata, bár kicsit nehézkesebb, remekül beszívódott, tartósan hidratálta a kezeimet, nem irritált. Testápolónak nem használnám, mert nem olyan az állaga, amit nagyobb bőrfelületen is magamra kennék, de kézkrémnek remek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

nemesfalvi.adel

2017. február 17.

Kellemes állagú jól hidratáló krém, de számomra annyira nincs semmi illata, hogy nem szívesen kenegetem magam vele. Nem pontozom le, mert hatását tekintve remek, az csak az én egyéni bajom, hogy az ennél markánsabb illatokat kedvelem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

whitexswan

2016. december 19.

Rettenetes emlékű termék a számomra...

Pár éve kaptam egyet karácsonyra. Az állaga nagyon kellemes volt, az illata pedig olyan gusztusos édes, vaníliás-banános, hogy az ember legszívesebben nekiállt volna az ujjával kimerni a széles szájú tégelyből és a fürdőszobában befalni... Csábította az embert, hogy minél többet kenjen magára...

Viszont olyan pattanásossá vált tőle a hátam, hogy a közös kis "kalandunk" után egy fél évembe telt rendbe hozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Rettenetes emlékű termék a számomra...

Cencocica

2016. november 4.

Hát én nem vagyok oda érte... Nem a legjobb, de aki szereti a kakaóvajat annak tetszeni fog. Az illatot beáldoztam az összetevőkért vagyis a későbbi hatásért... Még szerencse, hogy nyáron nem használtam , mert tuti megőrültem volna. Gondoltam na majd novemberben a csont száraz (szolizott) bőröm tök jól beszivja és nem fogom magam agyon vakarni a szárazságtól!.. Sajnos megmaradt nagyon sokáig az "olajos"réteg a bőrömön... 😞 csakis éjszakai testápolónak ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Marcsus

2016. október 24.

Instant finomság, minden évszakban jól esik használni: a melegebb napokon forró, napsütötte, naptejjel kent bőr, a hűvösebb időben édes kakaó illataként leng körbe, megvan a maga hangulata, csodálatos, nagyon bejön. A férjem is kenegeti, és így sem fogy gyorsan, kevés is elég belőle, jól táplál, felkenve kellőképpen zsíros állagú. Nyáron viszont kijött mellette az ekcémám mindennapos használat mellett, így más testápolókkal felváltva használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Chootie

2016. október 2.

Igazán könnyű állagú és finom illatú krém. Valóban inkább a vanília érződik, mint a banán, de ezt nem bántam. Pillanatok alatt elfogyott, ami nem baj, mert volt már, hogy rám romlott Lush krém, és az elég dühítő tud lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.