Lush

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g, 250 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2012. február 19.

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft
Kiszerelés:   100g, 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafa, revitalizáló borókafenyő, és méregtelenítő grapefruit tartalmú tonik. A teafa jótékony hatású a pattanások elleni küzdelemben.

mercixoxo

2019. június 4.

Kb 2-3 hete fogyott ki, és most kezdtem el érezni, hogy nagyon zsírosodik a T zónában az arcom. Ezt addig nem vettem észre, amíg használtam. Szóval feltétlenül újra fogom venni. Nekem nagyon tetszik az illata, magának a teafa olajnak is szeretem a tömény illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Lanie

2019. május 25.

Annyira megkedveltem ezt a terméket, hogy úgy döntöttem kipróbálom a többi tonikot is idővel. Imádom, hogy cruelty free, hogy frissítő, hogy segít a gyulladásokon, pikk-pakk beszívódik, szinte úgy kell visszafognom magam, hogy ne fújkodjam állandó jelleggel :D A teafa jellegzetes illatát alig érezni, tompították mert tisztában vannak vele, hogy nem egy közkedvelt illat, mindazonáltal, hogy én személy szerint szeretem, pl felmosás során gyakran teszek a vízbe, remekül fertőtlenít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

fbrigi

2019. május 15.

Sokat segít, leszárítja 1-2 nap alatt a pattanasokat. Újravevős:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Sokat segít, leszárítja 1-2 nap alatt a pattanasokat. Újravevős:)

Veronika3

2019. március 21.

Én nagyon szeretem. Nem azt mondom, hogy egy fújás alatt megszűnnek a pattanásaim de már karácsony óta használom és nekem egész jól bevált. Jó illata van, nem csíp. Viszont lepontozom mivel én kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

vaniliavillam

2019. február 24.

Arctisztitas utan szoktam az arcomra fujni kozvetlenul, miutan beszivodik nagyon puha lesz tole az arcom. Nekem sajnos a gyulladt pattik ellen nem hasznal, ha mar kibujtak, de osszessegeben jo kis cuccnak tartom. Mar a harmadik 100 g-os flakont hasznalom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

renatainsanity

2018. december 10.

Csoda!! Két nap alatt leszárította a szép nagy pattanásomat, viszont a bőrömet nem szárította ki ebben a hidegben sem. Még csak most vettem, de máris imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

bxri

2018. december 3.

Amióta nem szedek fogamzásgátlót pattanásos lettem (az arcom, és a hátam), és sokkal zsírosabb is a bőröm. A nővérem ajánlotta ezt a tonikot, és valamilyen szinten be is vált, a hátamra csodaszerként hatott. Emellett egyáltalán nem szárítja a bőrömet, kellemes, puha érzésű lesz utána, javult az arcom állapota is, de még nem teljesen. Nagyjából 2/3 van még az üvegben. Reggel és este használom, nagyszerűen leszedi a koszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Selma

2018. november 2.

It dries out my skin just couple of minutes after applyig it but after one hour my T zone becomes very greasy and oily , i do not understand ?
Does it do the job ? still confused.
For other parts of my face ,its good and it purifies my skin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Does it do the job ? still confused.
For other parts of my face ,its good and it purifies my skin.

moreliaviridis

2018. október 1.

Már 4x újra vettem. A kis pattanásokat pár nap alatt eltüntetni. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

kremmanias24

2018. szeptember 20.

Nem rossz tonik. Tonizál és picit gyulladáscsökkentő. Kettőt elfogyasztottam de az én hegeimmel és pattanásaimmal sajnos nem tudott "megküzdeni".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Extract, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben