Lush

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g, 250 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2012. február 19.

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft
Kiszerelés:   100g, 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafa, revitalizáló borókafenyő, és méregtelenítő grapefruit tartalmú tonik. A teafa jótékony hatású a pattanások elleni küzdelemben.

Ár: 3800+posta , Eladó: csaktimi
Állapot: 195g/250g, Helyszín: --, fizetés: átutalás után postázom

ahalasz

2020. október 15.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam sajnos. Részemről pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Semmilyen hatást nem tapasztaltam sajnos. Részemről pénzkidobás volt.

emeseee6

2020. augusztus 29.

Én általában brutál full alkoholos tonikokat használok,bírja a bőröm (t-vonal),sőt kell is neki kb :D De ez jó,nagyon megszerettem,gyengédebb a szokásos tonikjaimnál,ezt a dekoltázsomra is ráfújkálom kb minden második nap,és az orcákra is felviszem,ahova a durvábbakat nem. Nem egy világmegváltás ,de ami a feladata korrektül végzi. Szeretem és maradok egyelőre nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

DorothyHK

2020. június 19.

Először elkövettem azt a hibát, hogy több újonnan megrendelt Lush terméket kezdtem el használni. Ekkor még semmi pozitív változást nem véltem felfedezni a kombinált, aknéra hajlamos bőrömön. Aztán úgy gondoltam letesztelem a termékeket külön-külön. Amint a többi terméket elhagytam és csak ezt használtam napi szinten (1 vagy 2 alkalommal), egyszerűen csoda történt. A pattanásaim pikk-pakk megszűntek létezni. Csak nagyon ritkán bukkan fel egy-egy apróbb, amit azonnal le is húz ez az arctonik. Az illata sem olyan tolakodó mint a legtöbb teafaolajos arcápolási terméknek. Nagyon minimálisan szárít, de ez is tényleg nagyon elenyésző ahhoz képest amit pl a Body Shop teafaolajos habzó arctisztitójánál tapasztaltam. Egyetlen negatívuma, hogy a fújókája nem porlaszt eléggé számomra. Jelenleg a kisebb kiszerelés van meg, de amint az elfogy, rohanok is majd a nagyobb tesójáért és ha tényleg ilyen szépen rendben tartja a bőröm hosszú távon is, akkor valószínűleg egy életig hű társam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

bubilany

2020. június 9.

Csak egy hete használom, de már meggyőzött. Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, mivel az eddig próbált LUSH termékek nagyon bejöttek.
És szerencsére most sem kellett csalódnom. :)
Kicsit szárít, de egy kis utóhidratálással tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

És szerencsére most sem kellett csalódnom. :)
Kicsit szárít, de egy kis utóhidratálással tökéletes.

Mimiti

2020. május 19.

Másfél hét mindennapos használat után azt hiszem, hogy ez egy csodaszer. A fogamzásgátló abbahagyása óta még sosem volt ennyire szép a bőröm, mint most, és ez az egyetlen új termék, amit használok. Egyáltalán nem szárítja a bőröm (pedig ettől amúgy féltem), kifejezetten nyugtató hatású, az illata is kellemes, és mattítja is a bőrt. Amit meg a pattanásaimmal művelt, azt el sem hiszem: néhány nap alatt rendberakta a legproblémásabb területet. Sima, puha a bőröm, 1-1 pattanás felbukkan, de nem olyan csúnyák, mint az előzőek. Le vagyok nyűgözve, és remélem, hogy nem kell csalódnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Alsace

2020. március 19.

Szuper ez a tonik, szépen mattít és segít a pattanásokat elmulasztani. Sokáig elég, tavaly nyáron vettem és még mindig van benne. Igaz nem használom mindennap, csak heti 3x kb. Ha csúnya a bőröm akkor viszont napi 2-3x permetezem, sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Viva777

2020. január 25.

Januárban vettem az akcióban kipróbálásképpen. Az eddigi legjobb arctonik, nem csípi a borom, mattit, jó az illata is. Nekem nagyon bevált, ráadásul plusz pont, hogy vegan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

szagik22

2020. január 13.

Tökéletes tonik, szépen szárítja a pattanásokat, de hisz ez a feladata egy toniknak. Külön piros pont, hogy nagyon kellemes az illata és igazán bőrbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Tudni kell alapjáraton, hogy a teafaolaj szárítja a bőrt, tehát az egyáltalán nem a termék hibája, ha utána száraz lesz az arc. Egy kis hidratáló krémmel együtt tökéletes. Nekem bevált, mert a pattanások nem tudnak olyan mennyiségben megjelenni az arcomon, csak kezdetleges kis puklik alakulnak ki, de ezzel tudom kontrollálni őket, és sokkal szebb tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

bobekecske

2019. november 13.

Évek óta használom, sokadszorra veszem újra. Amint elfogy, pár héten belül mindig újraveszem, mert nagyon érzem a hiányát. Arcmosás után használom, általában reggel és este, egy ideje már csak közvetlenül az arcomra és mellkasomra fújom. Nagyon szeretem az illatát, a hatását és a permet "sűrűségét" is. Csodát nem tesz, de úgy érzem kellőképpen gyengéd és nyugtatja, fertőtleníti a bőröm. Próbáltam másik verzióit is a Lushnak, az én bőrtípusomra ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Extract, Limonene, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben