Lush

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g, 250 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: vrita90, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2012. február 19.

Ár:   2150 Ft, 4290 Ft
Kiszerelés:   100g, 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Teafa, revitalizáló borókafenyő, és méregtelenítő grapefruit tartalmú tonik. A teafa jótékony hatású a pattanások elleni küzdelemben.

Viva777

2020. január 25.

Januárban vettem az akcióban kipróbálásképpen. Az eddigi legjobb arctonik, nem csípi a borom, mattit, jó az illata is. Nekem nagyon bevált, ráadásul plusz pont, hogy vegan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

szagik22

2020. január 13.

Tökéletes tonik, szépen szárítja a pattanásokat, de hisz ez a feladata egy toniknak. Külön piros pont, hogy nagyon kellemes az illata és igazán bőrbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Tudni kell alapjáraton, hogy a teafaolaj szárítja a bőrt, tehát az egyáltalán nem a termék hibája, ha utána száraz lesz az arc. Egy kis hidratáló krémmel együtt tökéletes. Nekem bevált, mert a pattanások nem tudnak olyan mennyiségben megjelenni az arcomon, csak kezdetleges kis puklik alakulnak ki, de ezzel tudom kontrollálni őket, és sokkal szebb tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

bobekecske

2019. november 13.

Évek óta használom, sokadszorra veszem újra. Amint elfogy, pár héten belül mindig újraveszem, mert nagyon érzem a hiányát. Arcmosás után használom, általában reggel és este, egy ideje már csak közvetlenül az arcomra és mellkasomra fújom. Nagyon szeretem az illatát, a hatását és a permet "sűrűségét" is. Csodát nem tesz, de úgy érzem kellőképpen gyengéd és nyugtatja, fertőtleníti a bőröm. Próbáltam másik verzióit is a Lushnak, az én bőrtípusomra ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Nem rossz, nem is jó. A kisebb kiszerelést vettem meg már egy jó ideje használom, még nem fogyott ki, és nem is romlott meg. Eleinte rendszeresen használtam, ahogy le van írva, de nem hozott semmi változást. Mostanában már csak néha-néha használom, amikor érzem hogy a bőrömnek valami nyugtatóra van szüksége. Így, hogy kevesebbszer használom, van hatása (fürdés után használom).
Nagyon tetszik a tubusa, mivel én nem nagyon szeretek vattapamacsot használni, ráadásul, ha elfogy, esetleg parfümöt is lehet bele tölteni. Plusz az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

mercixoxo

2019. június 4.

Kb 2-3 hete fogyott ki, és most kezdtem el érezni, hogy nagyon zsírosodik a T zónában az arcom. Ezt addig nem vettem észre, amíg használtam. Szóval feltétlenül újra fogom venni. Nekem nagyon tetszik az illata, magának a teafa olajnak is szeretem a tömény illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Lanie

2019. május 25.

Annyira megkedveltem ezt a terméket, hogy úgy döntöttem kipróbálom a többi tonikot is idővel. Imádom, hogy cruelty free, hogy frissítő, hogy segít a gyulladásokon, pikk-pakk beszívódik, szinte úgy kell visszafognom magam, hogy ne fújkodjam állandó jelleggel :D A teafa jellegzetes illatát alig érezni, tompították mert tisztában vannak vele, hogy nem egy közkedvelt illat, mindazonáltal, hogy én személy szerint szeretem, pl felmosás során gyakran teszek a vízbe, remekül fertőtlenít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

fbrigi

2019. május 15.

Sokat segít, leszárítja 1-2 nap alatt a pattanasokat. Újravevős:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Sokat segít, leszárítja 1-2 nap alatt a pattanasokat. Újravevős:)

Veronika3

2019. március 21.

Én nagyon szeretem. Nem azt mondom, hogy egy fújás alatt megszűnnek a pattanásaim de már karácsony óta használom és nekem egész jól bevált. Jó illata van, nem csíp. Viszont lepontozom mivel én kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

vaniliavillam

2019. február 24.

Arctisztitas utan szoktam az arcomra fujni kozvetlenul, miutan beszivodik nagyon puha lesz tole az arcom. Nekem sajnos a gyulladt pattik ellen nem hasznal, ha mar kibujtak, de osszessegeben jo kis cuccnak tartom. Mar a harmadik 100 g-os flakont hasznalom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Illatanyagok: Juniperus Communis (Juniper) Extract, Limonene, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben