Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hoagirl, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Az érzéki és szexi masszázstömb, mely nem tartalmaz kakaóvajat, sheavajból és murumuruvajból készült szilárd maggal gazdagodott. Bőrrel érintkező, simogató felülete nagyobb lett, és még egy kis rózsaszín virág is került a tetejére dísznek. Mámorító illatát jázminból, ylang ylangból és fair trade vaníliából nyert kivonatokból és olajokból keverték ki.

Vegán

BRebi

2019. december 13.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik és nagyon sokáig érződik az illata. Az ára valóban nem olcsó, de nem találtam még olyan terméket, ami ilyen jól tudna teljesíteni és olcsóbb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

cattitude

2018. február 25.

nagyon szeretem az illatát. mostanában a kezemet kenegetem vele és meglepően jó a hatása, nem marad ragacsos-olajos, hanem szépen beszívódik. ebben az undok kései télben nagyon jólesik ezt használni :)
5 csillagot azért nem kap, mert hamar fogy és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

5 csillagot azért nem kap, mert hamar fogy és ahhoz képest drága.

aidanne

2017. augusztus 2.

Juniusban vettem meg ezt a csodat... nagyon meleg volt
, es bar figyelmeztettek, hogy olvadni fog ( jol becsomagoltak hogy ne olvadjon szet, megis megtortent. Mire haza ertem szinte mar mar csopogott a tobb retegu csomagolasbol. Megijedtem, mit tegyek. Volt egy ures es kitosztitott nivea tegelyem, es egy kozmetikai spatulam. Ezzel bele is kanalaztam a tegelybe es kaptam egy tegelyes kiszerelest 😄 Utolag nem banom, hogy igy szet folyt, mert azota is a tegelybol spatulazom a boromre. Fantasztikus illata van. Utalom a jazmint de ez meses. Mostanaban nagyon nagy a hoseg es sajnos szeretett parfumjeimet sem viselem el magamon( kiveve Nasomattot) es ezt szoktam felvaltva hasznalni a Diptyque olajammal. Nagyon tartos az illata, valoban olyan mint egy parfum. Sokaig, hossz hosszu oraig erezheto. Nyaron nem is kivanhatnek jobbat es a borommel is jot tesz. Nem szaritja hanem szepen hidratalva illatosit. Meses! Ujra figom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Juniusban vettem meg ezt a csodat... nagyon meleg volt

qwertzuiop

2017. július 2.

Ezt csakis az illata miatt vettem meg. Parfümként is szoktam használni, mert egyszerűen annyira oda vagyok ezért az illatért.
Testápoló hatása nem olyan jó, mondjuk én nem is ezért vettem. Mindenesetre ezért le kell vonnom egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

22Nik22

2017. február 7.

Annyira finom illata van. Parfüm helyett is szoktam használni. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Annyira finom illata van. Parfüm helyett is szoktam használni. Imádom.

FloraF

2017. január 4.

Nagyon szeretem az illatát, és azt is, hogy mennyire tartós. Valóban elég nehezen szívódik be, viszont nagyon jól hidratál, ezért én este szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

dandelion

2016. július 29.

Nagyon jó az illata, jól lehet vele masszírozni is, viszont nehezen szívódik be. Testápoló hatása nagyon gyenge, sőt az én bőrömet kifejezetten szárítja, ezért csak nagyon ritkán használom. Az illata viszont tényleg annyira jó, hogy ha bekenem vele parfümöt már nem kell fújnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

2016. július 5.

Jól lehet vele masszírozni, nekem az illata annyira nem tetszik. Olvadékonyabb, mint a többi Lush masszírozótömb, így csak fémdobozban tárolom nyáron. Az összetevők szépek, úgyhogy szerintem megérdemli a max. pontszámot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

SzaszaK

2016. március 8.

Hol is kezdjem?!
Megvettem, szeretek új dolgokat kipróbálni. Az első néhány alkalomkor nagyon jól teljesített, hidratáltnak érzetem tőle a bőröm, engem a kissé zsíros érzete sem zavart. Normál bőröm van, télen igényli a hidratálást, de kb ennyi.
DE! 4-5 használat után kezdődött a probléma. Bekentem a testem vele, a bőröm felszínén megmaradt az olajos réteg, ami nem szívódott be. Nem is baj, este hidratálok, így reggelre beszívódik. Viszont ahogy bekentem magam rá 1-2 órára úgy éreztem mintha teljesen ki lenne száradva a bőröm (olajos, zsíros réteg megmaradt, de mintha a bőröm mélyebb régetei nem kaptak volna semmit sem a hidratálásból). Húzódott, viszketett a bőröm a kiszáradástól. E-vitamin olajat kevertem hozzá, így el tudtam használni.
Ó, és ami az árát illeti kicsit sokallom.
Végezetül nagyon gyorsan fogyott. 2 hét!!! alatt elhasználtam, pedig egy termék nálam elég sokáig bírja. Nem tudom, hogy fogyott el ilyen gyorsan, hiszen úgy használtam hogy a tömböt a kezem közé vettem és (mintha szappant dörzsölnék) a felolvadt olajat ami a kezemre került, azzal kentem be a testemet. Tehát még az sem mondható, hogy a tömböt "huzigáltam" a bőrömön és azért fogyott ilyen gyorsan.
Ez a termék nagyon nem jött be, pedig szeretem a Lush-t. biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Hol is kezdjem?!
Ó, és ami az árát illeti kicsit sokallom.

kicsiliba

2015. március 30.

Egyszerűen elképesztő!!Nagyon finom,bársonyos bőröm lesz tőle!Az illata is csúcs,ha bekentem vele magam,mindig megkérdezték,milyen parfümöt használok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Farnesol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 16255, Ci 45430
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.