Lush

Ár:   4350 Ft és 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2017. december 29.

Ár:   4350 Ft és 7190 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Citrusos, melengető ölelés. A Sindyanna női szövetkezet izraeli és palesztin tagjai Galileában dolgoznak azért, hogy a kézzel szedett olajbogyóból kiemelkedő minőségű fair trade olaj készüljön. A különleges szőlőlevél-forrázat és a frissen facsart mandarinlé hidratálja a szomjazó bőrt."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

e.m.e.s.e

2019. március 2.

Nálam is nagy kedvenc volt már az előző változat is, bár sokszor bosszankodtam a híg állagán. Az öntartósító verzió már jóval töményebb, zselés állagú, nem folyik ki az ujjaim között. Így már jóval könnyebb vele gazdaságosan bánni, amire szükség van az ára miatt. Piros pont.

Az illata és a hidratálása emlékeim szerint megegyezik a korábbi verzióval, úgyhogy az imádat töretlen.

Az öntartósításról annyit, hogy jelenleg egy négy hónappal ezelőtt "lejárt" darab csücsül a zuhanyzó polcán, de sem állagra, sem illatra nincs vele baj. Korábban már előfordult, hogy megromlott egy LUSH tusfürdőm (egy 500 grammos Snow Fairy), pedig az tartalmazott tartósítószert. Féltem, hogy az öntartósító verzió kevesebb ideig fogja bírni, de semmi illatváltozás. Szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

wasp

2017. december 6.

Nagyon szerettem az előző, sima változatát, szerintem jobb is volt, meg talán picit az összetevők is barátságosabbak voltak, ha arányaiban nézzük. Persze mindenki bőrének más a jobb, én magam úgy érzem, hogy a sima változat jobban hidratált, de lehet, hogy csak azért, mert még tart a nosztalgia... Mivel nagyon szeretem az illatát, mert számomra ez az egyik legjobb illat, amit a Lush valaha kitalált, nem fogom lecserélni, amíg nem érzem a bőrömön (szó szerint :D), hogy valami ne stimmelne vele. Az ára is változatlan, sokba kerül, de kevés kell belőle, azt szeretném az új változat pozitívumai között megemlíteni, hogy mivel kevésbé folyós, könnyebb vele gazdaságosan bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)