Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha nehezen szoktál elaludni, akkor ezt neked találtuk ki az esti fürdőkhöz. A levendulaolaj nagyszerű segítség a megnyugváshoz, ellazuláshoz. Amikor a Twilight feloldódik a fürdővízben, először szétterülő naplementét varázsol köréd, majd a színek beestelednek, sötétre változnak, végül pedig sziporkázó csillagtenger vesz körül. Ez az élmény még jobban ráhangol az éjszakai nyugalomra."

Mantra

2021. május 6.

Luxusnak tartottam volna egyszerre elhasználni az egészet, ezért 3 fürdőzésre elosztottam... Valahogy az volt az érzésem, hogy az élmény is harmadára csökkent. Ez persze nem a fürdőbomba hibája. :) Illata elvarázsolt, a csillámok is, de a színe nem érvényesült (meg amúgy is színes a kádunk, fehérben biztos látványosabb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

dlrexqs

2021. április 22.

(Majdnem) óda egy fürdőbombához

Ahogy ültem a fürdőkádban és bámultam bele a forró vízbe, az jutott eszembe, hogy a nagyobb csillámok, amelyeken a víz fodrozódása miatt megcsillan a lámpafény, olyanok, mint az alkony lilásrózsaszín egén az első, legfényesebb csillagok. Már csak emiatt is úgy gondolom - habár lehet, hogy csupán az elfogultság beszél belőlem -, hogy ez az egyik legfantasztikusabb fürdőbomba a Lush-nál! Szépséges kívül (aranyosak ezek a csillagok és a holdacska!) és belül (az a kék!) is. A tonkás-levendulás illatába szerelmes lettem, ha bolyhos rózsaszín pulóver volna, sosem akarnám levetni. Én mindig több alkalommal használok egyetlen fürdőbombát, most sem volt ez másként. Az aznapi darabkától függően piszkosrózsaszínre vagy szürkéslilára színezte a vizet. Pezsgés közben pici habot képezett, a kádat könnyű volt kitakarítani utána. Néhány csillám a bőrömre tapadva töltötte az este hátralévő részét.

Örök álmodozóknak kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

(Majdnem) óda egy fürdőbombához

Örök álmodozóknak kötelező!

nikiiabel

2021. április 13.

Nekem ő egy piciké csalódás volt, a Lush fürdőbombákhoz képest nagyon halovány színe volt. Az illata nagyon tetszett viszont, illetve hogy csillogott.

De nem biztos hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

De nem biztos hogy újra venném.

barbusus93

2020. december 27.

A Lush termékek (különösen a levendulás,Twilight,Sleepy stb.) nagyon belopták a szívembe magukat így muszáj volt végre fürdőbombát is kipróbálnom. Amikor a kád forró vízbe tettem bele, már egy élmény volt figyelemmel kísérni, ahogy oldódik fel, először babarózsaszínné majd lilává. Alig vártam, hogy megmártózzak ebben a gyönyörű, csillogós vízben. Ráadásul, olyan puhává varázsolta száraz bőrömet icipici csillogással, hogy az valami mesés. A fürdőkádban sem hagy nyomot. Igazi kis kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

KataNikolett

2020. november 17.

Ez volt az első amit kipróbáltam a lush fürdőbombák közül és nálam függőséget okozott. Az illata csodálatos levendulás, nyugatót hatású. A színe pedig először rózsaszín volt majd lilássá változott, és csillogott az egész víz körülöttem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Pajzs

2020. október 13.

Háromszor volt ilyen fürdőbombám, és minden alkalommal jó volt vele fürdeni. Ha két részletben használtam el, akkor első körben babarózsaszínre színezte a vizet, a másodikban pedig kicsit levendulalilára, mindkétszer csillámokkal. Egészben elhasználva rózsaszínen bugyog és pezseg, majd lilás lesz. Az illata levendulás-tonkás, betölti a fürdőszobát, és fürdés után is megmarad. Míg a szekrényben tároltam, levendulával kevert ilang-ilang illata csapott meg, ahányszor csak kinyitottam a szekrényt, de finoman érezhető volt alapból is. A kádat könnyű volt kimosni utána, és nem kellett azonnal testápoló után nyúlnom a használata után.
Relaxáló fürdőhöz kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Relaxáló fürdőhöz kiváló.

zsalexa

2020. szeptember 1.

Ez biztosan a mennyekben készült, mert rózsaszín, csillámos, de kitakatírtható utána a kád, és elképesztően finom az illata! Imádom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Petyuska

2020. január 20.

Egyszerűen csodás, az illata mennyei, lila rózsaszín lesz a víz tőle. :) Több részletben használtam el, egyszer picit viszketett a bőröm tőle, de különösebb irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Marcipancica

2019. november 30.

A legjobb fegyver stressz ellen, a bőröm is nagyon szereti, az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

technodiva

2019. szeptember 22.

Valóban nem látványos fürdőbomba, de isteni az illata. Az eddig kipróbáltak közül számomra is ennek van a legkellemesebb illata, nagyon bejött, jó kis relax élményt nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színező anyag. (Piros)