Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pityepotya, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha nehezen szoktál elaludni, akkor ezt neked találtuk ki az esti fürdőkhöz. A levendulaolaj nagyszerű segítség a megnyugváshoz, ellazuláshoz. Amikor a Twilight feloldódik a fürdővízben, először szétterülő naplementét varázsol köréd, majd a színek beestelednek, sötétre változnak, végül pedig sziporkázó csillagtenger vesz körül. Ez az élmény még jobban ráhangol az éjszakai nyugalomra."

technodiva

2019. szeptember 22.

Valóban nem látványos fürdőbomba, de isteni az illata. Az eddig kipróbáltak közül számomra is ennek van a legkellemesebb illata, nagyon bejött, jó kis relax élményt nyújtott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Denny

2019. június 8.

Az illata miatt vettem csak meg, ami valami mennyei! Ennek volt a legjobb illata az egész boltban. Nem is használtam el azonnal, hanem még szagolgattam hetekig. Viszont vízben feloldva nem túl látványos, ami nem okozott meglepetést, mert az üzletben kipróbálhattam. Egyszerű lilás színe van, én csillámokat sem találtam benne. Ellenben a víz kellemesen selymes lesz tőle, és a bőröm is. Bár kicsit csalódtam benne, mert azt hittem olyan intenzív illata lesz, hogy ütni fog fürdéskor, semmi ilyesmi nem történt. Egyáltalán nem lehetett érezni. Így azért a teljes árát sem éri meg.
De parfümöt csinálhatnának ebből az illatból, mert imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

De parfümöt csinálhatnának ebből az illatból, mert imádom!

Kremcica

2019. április 24.

Nem is tudom... számomra kicsit kérdőjeles ez a fürdőbomba. Egyrészt tetszik, másrészt nem. Szárazon vagy mondhatnám a bolt és fürdő polcán elképesztően jó illata van, legszívesebben töményen magamra önteném. Viszont feloldva már korántsem olyan intenzív. Annyira nem hogy pl felezni szoktam a Lush bombáit, de ezt nem lehet mert úgy aztán tényleg nem érvényesül se az illata, se a színe. Amúgy picit fura ez a szürkés rózsaszínes lila szín, első alkalommal azt hittem én vagyok ilyen koszos.:) Egy lazítós estéhez jó, ahol nem a látvány a fontos sokkal inkább az illat, az viszont számomra nem elég intenzív. Így nézve már árával se vagyok annyira kibékülve. Csillámokat nem igazán láttam benne, viszont nagy pozitívuma hogy picit olajos hatású. Emiatt a víz is lágyabbnak hat és a bőrömet is valamelyest mintha puhítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Lilium

2019. március 12.

Nem rossz, de nálam nem az újra vevős fajta. Először is az illata: ez volt az egyik legkellemesebb az üzletben, olyan kis nyugtatónak tűnt. Jelentem, az is! Egyszerűen imádtam, bár még mindig a Butterball illata a kedvenc. :) A színe először gyönyörű rózsaszín volt, majd a belsejében rejtőző kék is megjelent. Külön-külön nagyon tetszettek volna, de így együtt egy kevésbé csinos fáradt lila színt eredményezett. A csillám mennyisége tetszett, nem volt túl sok, könnyű volt utána takarítani, de egy pici a bőrömön is maradt. Összességében egy nyugtató relaxációs bomba, de a látvány nem annyira izgalmas (igaz, a Butterball esetében még kevésbé izgi, de azt főleg a bőrápoló hatása miatt szeretem), hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

naiyah

2019. február 27.

csodás illata volt, többször is újra vásároltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

csodás illata volt, többször is újra vásároltam

csill87

2019. február 6.

Relaxáló kis luxus cucc. Kellemes nyugtató illata van, nagyon szép csillámos lesz tőle a víz, nekem tetszett a színe, amikor elkezdett pezsegni, kék és rózsaszín, de a végeredmény egy halvány levendulalila csillámos kellemes illatú, relaxáló hangulatú fürdővíz lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Fruzsci

2019. január 28.

Nem az egyik leglátványosabb lush bomba, nekem mégis az egyik kedvencem! Egy hosszú és fárasztó nap után nagyon jól esik a lelkemnek! :-D Imádom az illatát kellemes, visszafogott, megnyugtató, édes..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

CeCeDrake

2018. december 28.

Az Orbital Pink csomag darabja volt ez is.
Direkt nem olvastam róla fürdés előtt.
A színéből arra következtettem, hogy ez nem lesz olyan menő, mint az intergalactic. Ez olyan kis visszafogott, de az illatát erőteljesebbnek képzeltem.
Annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Az Orbital Pink csomag darabja volt ez is.
Direkt nem olvastam róla fürdés előtt.
Annyira nem jött be.

renatainsanity

2018. december 13.

Hát hatásra biztos nincs olyan, mint az intergalactic: nem színezi be annyira a vizet sem, akkora csillámok sincsenek benne viszont!! annyira jó illata van, annyira megnyugtató édeskés hogy az első használatnál megimádtam. Biztosan újravevős.!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Ennek a fürdőbombának az egész koncepciója, hogy nem olyan izgalmas, mint pl az Intergalactic, pontosan azért, mert a levendula és a tonkabab miatt egy relaxáló élményt lehet vele elérni. Szép benne a csillám, ami nyilván az esztétika miatt van benne csak, de az illata nagyon nyugtató, és nagyon puha lesz utána a bőröm. Nem színezi el sem a kádat, sem a bőrömet nem fogja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színező anyag. (Piros)