Lush

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   3150 Ft és 5690 Ft
Kiszerelés:   45 g és 100 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az ókori görög krém receptjén alapuló Ultrabland csodálatosan egyszerű és nagyon hatékony. A mandulaolajjal, rózsavízzel, méhviasszal és mézzel készített arctisztító anélkül távolítja el a szennyeződést és a sminket, hogy károsítaná a bőr természetes védelmét.

Lanie

2019. december 14.

Ez az a termék, amit kifejezetten nem lehet és nem is kell teljes egészében eltávolítani a bőrről (persze nem szó szerint értve, hiszen csak beissza a bőr). Felvitel után bele kell masszírozni a bőrbe, majd utána én vizes ronggyal szoktam eltávolítani a szennyeződést. Utána nagyon jól hidratálja a bőrömet, lehet érezni, ahogy a száraz "éhes" bőröm magába szippantotta az értékes olajokat. Nem mellékesen nem is kell, hogy olyan legyen mint a távolkeleti olajok, lévén, hogy nem az, nem olyan állagú és nem is olyan összetételű :)
Négy csillagot csak azért kap, mert ha van lehetőségem, inkább használom a csomagolásmentes olajos lemosókat a Lushtól, mint a tégelyes verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

aquana

2019. augusztus 9.

Katasztrófa. Ha már valaki használt rendes, koreai olajos arclemosót, akkor tudja, hogy milyennek kell egy olajos arctisztításnak lennie - ez a cucc konkrétan lemoshatatlan, letörölhetetlen, percekig kellett vakarnom le az arcomról vízzel és az összes elérhető foaming cleanserrel meg törlővel, mire végre szíveskedett lepucolódni. Még szerencse, hogy csak tesztert kaptam, az a pár alkalom, ami kitelt belőle, bőven elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

leila0803

2019. augusztus 6.

Borzalmas szerintem, tiszta zsir es fullasztoan betomiti a porusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Borzalmas szerintem, tiszta zsir es fullasztoan betomiti a porusokat.

bettinata

2019. július 25.

Több éve használom, már a sokadik tégely fogyott el, ami amúgy egész sokáig kitart. Este használom sminklemosás után, meleg vizes kistörölközővel törlöm le, nem marad utána olajos réteg, hanem finoman hidratálja a bőrt. Ekcémás bőrre is bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

nycole

2019. június 30.

Már a 3. tégelyt használom, és szerintem maximum akkor veszek mást, ha ez kikerül a forgalomból. Tökéletesen tisztít, nem szárít, és puha marad utána az arcom. Én úgy használom, hogy sminklemosás után szárazon felviszem az arcomra, és meleg vizes kendővel leszedem, így semmi olajos/zsíros érzés nem marad utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

ankapanka000

2019. április 12.

Tökéletes sminkeltávolító Balzsay. Nyáron amikor nem sminkeltem volt, hogy csak megtisztítottam vele az arcom és mást nem is tettem rá utána, az arcbőröm pedig így is szép volt. Sajnos ősszel ez már nem működött, de eredeti funkcióját így is tökéletesen ellátja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

KaradyAnn

(!)
2019. február 1.

Szintén tesztelésre kaptam ezt a kis furaságot. Olvasva itt a véleményeket, lélekben felkészültem rá, hogy lehetnek érdekes tapasztalataim vele. Valóban olyan, mintha zsírt kennék az arcomra. Én előtte vízzel leöblítettem az arcom, utána pedig belemasszíroztam ezt a kencét. Végül egy puha törölközővel letöröltem az arcomról. Pár napig nem sok változást észleltem, de kb. 4-5 nap után az orcámon száraz, piros foltot okozott, és még néhány pattanást is. Azonnal abbahagytam a használatát, mert örültem, hogy végre nyugodt időszakát éli a bőröm. Szóval nekem sajnos nem jött be. Alapvetően nem problémás a bőröm és elvétve fordulnak elő pattanásaim. Talán egy problémásabb bőrrel jobban működik a dolog, velem lehet, hogy nem tudott mit kezdeni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

blanzsi

(!)
2019. január 22.

Tesztelésre kaptam aminek nagyon örülök mert magamtól sose vettem volna meg és nem tudtam, volna meg hogy milyen jó is. Elsőre félelmetes, hogy egy olajos krémet kensz az amúgy is problémás bőrrészre, de mégis olyan hihetetlen módon tisztitja azt a szenyeződést ami a 3. féle arctisztitó után is fent marad, hogy az valami eszméletlen. Utána érezni egy kis réteget az arcon de az én bőrőm hamar beszívja mert vízhiányos,de látványosan jobb így 2 hét után a bőrőm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

nezili

2018. december 30.

Igen ez egy mas kavehaz...tenyleg mintha olajos zsirral kenegetned a fejed, nem a megszokott arctisztito, nehez lemosni es akkor is reteget hagy maga utan, fura a szaga blabla, szoval nem egyszeru eset. Viszont en imadom hasznalni, bar ebben az is benne van, hogy probalom nyugtatgatni magam, hogy megerte ennyi zset kibaxni erte :D nagyon jo erzes belemasszirozni a borbe, elvezem ahogy felolvad kisse a kezem alatt es fantasztikusan puha bort hagy maga utan. Azt vettem eszre, hogy a rengeteg orrfujastol kiszaradt es kisebesedett orrom es szam sokkal szebb lett, majdnem rendbe is jott. Erdemes este hasznalni a fent emlitett macerak miatt + kivalthatja az arckremet. Kulon oriasi pirospont, hogy nincs rossz ize, igy a ruzs lemosasara sokkal kellemesebb, mint mondjuk az atomkeseru garnier micella. En azt ajanlom, aki tudja probalja ki az uzletben, mert tenyleg nem egy egyszeru formula, es sok bosszusagtol kimeli meg az ember magat ha tudja mivel van dolga, mintsem otthon mergelodjon.

Off: valaki mondja mar el nekem, hogy akkor most a paraben para? Illetve ugyan ez csak arclemoso elvileg es csak keveset van fenn, de azert maradnak belole reszek az arcomon, szval kell igy felni tole? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

nekyra

2018. december 15.

Párom használja problémás bőrre estére nem arctisztítónak, hanem krémnek vékony rétegben, meg van vele elégedve, segít a pirosságon és a pattanásokon (száraz és érzékeny a bőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Honey, Glycerin