Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fodornoncsi, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Mindegy, hogy hosszú vagy rövid, lapos vagy elálló, a füled mögött mindig meg kell mosakodnod. Ez a sampontömb méregtelenítő répát és tisztító citromolajat tartalmaz, hogy hajad úgy ragyogjon, mint a szemeid. Az almaecet tiszít és kiegyenlíti a fejbőrt, míg a citromos mirtusz olaja táncra perdít. Képezz habot a tenyeredben vagy vidd fel egyenesen a hajadra, dörzsöld be pár mozdulattal, és örülj a fénylő, boldog fürtöknek!"

viki0322

2018. május 3.

Nagyon cuki. Igazi húsvéti termék. Nagyon szeretem de ritkán használom mert zsíros hajmat kicsit elnehezíti. Nagyon szép krémes habot képez. Fényes és táplált lesz a haj :) fincsi citrusos, répás illata van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Citrus Limonum Oil, Limonene, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Citral, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Színezék. Barnás sárga.