Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pont, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Ezzel a természetes, cukros radírral a gyümölcsös dinnye és a rózsa íze még sokáig érezhető marad a bársonyosan puhává varázsolt ajkakon."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pont

2021. március 10.

a popcornos változatot szerettem, gondoltam, ez is hozza ugyanazt a szintet, de sajnos nem, valószínű, mások az összetvői. azt érzem, hogy szárít, valahogy nem elég olajos, durvák a szemcséi és könnyen túlzásba lehet esni vele. az illata, íze jó, de max heti 1-2x tudom használni, akkor is inkább csak azért, hogy ha már megvettem, ne romoljon rám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Piros.