KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. november 10.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Thierry Mugler Angel Muse parfüm utánzat.

Ár: 1 990 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

AAndi115

2018. január 14.

Életem első luxure parfüm élménye. Biztosan nem az utolsó. Az eredeti illatot nem ismerem, azért vettem a kicsikét, mert már annyi pénzt tapsikoltam el mostanában parfümre, hogy bele se merek gondolni. :D
Pozitív csalódás, abszolút tartós, nagyon dög illat, az én ízlésemnek picit édes, illetve a mogyoró kicsit furcsa volt elsőre, nem tudtam eldönteni, hogy szeretem, vagy gyorsan távozásra bírom miatta. Az biztos, hogy azoknak való, akik nem szeretnek elbújni a sarokban.
Szóval hűűű, meg hááá, bitang, az biztos, de két napja próbálgatom, és úgy gondolom, hogy szeretni fogjuk egymást. Szigorúan télen, mert tavasztól biztosan megöl.
És hihetetlen, hogy mennyire tartós, ezért a pénzért! A drágábbnál drágább parfümöket lazán maga mögé utasítja. Őrület!

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

mikkamakka75

2017. november 7.

Könnyebben viselhetö, kevèsbè pacsulis utànzata az eredetinek, nagyon finom mogyoròkrèmes leszàradàssal. Rajtam nem tùl èdes, mèg èppen viselhetö ès elviselhetö. Tartòssàga az eredetinek a nyomàba sem èr rajtam, ma màr harmadszor fùjtam magamra ès kb. 20 centiröl èrezni egy kicsit. Àràhoz kèpest így is rendben van.
Tovàbbra sem az èn illatom, de a pasi kedvèért nèha majd fùjom itthon. Neki ugyanis jobban tetszik rajtam ez, mint kb. az összes többi parfümöm. Ezt most nem kommentàlnàm...

Utànzatkènt ès önàllò illatkènt is jònak tartom.

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Utànzatkènt ès önàllò illatkènt is jònak tartom.

weiszi

2017. november 5.

Régóta szemezgettem vele,végre sikerült megvennem!Nagyon finom!Leszàradàskor làgyabban érezhető benne az Anyaillat.Bevallom az eredeti parfümöt nem ismerem, de ez az utànzat bőven megérte az àràt,nekem nagyon ìzlik.Kìvàncsi leszek,hogy a környezetem miként reagàl rà?Mennyei!

weiszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

ami2015

2017. november 3.

Nem bírtam ki és megvettem az eredeti mellé ezt is. Hihetetlenül jó másolat... nem is tudok többet hozzáfűzni. Boldogan fújkálom a ruháimra. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

x

2017. október 10.

Tökéletes másolat. Ott an Angel, a karamell és pacsuli, de a mogyorókrém és a vetiver beleolvad, gyönyörűen leutánozták. Erős és tartós is, és a mennyei balzsamos leszáradása hajon pár nappal később is megmarad.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szedres22

2017. szeptember 23.

Egy minta rendelése után egyszerűen szerelmes lettem belé 😍
Rettentően erős, karakteres!!!
Rajtam vaníliás-csokis-fahéjas, kicsit már karamellre emlékeztető illattá vált ☺
Hideg téli időszakra tudom elképzelni.
Ez az illat fog melegségbe ölelni a hóesésben. ❄☺

Szedres22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Egy minta rendelése után egyszerűen szerelmes lettem belé 😍
Rettentően erős, karakteres!!!
Hideg téli időszakra tudom elképzelni.
Ez az illat fog melegségbe ölelni a hóesésben. ❄☺

timcsimacska

2017. szeptember 1.

Csoda másolat. Imádom. Erősen függést okoz, annak aki ezt a fajta illatvilágot szereti. :)

timcsimacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

scintilla

2017. augusztus 12.

Először 5 ml-es mintát próbáltam és nagyon bevált, megrendeltem. Férjemnek is tetszik. Eredetiben próbáltam az Angelt, rögtön rá emlékeztetett. Rajtam másnap reggelig érezhető, nem volt még tartósabb parfümöm.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

pomme

2017. május 10.

Az eredetit még nem sikerült tesztelnem, de pont így képzeltem el. Erőteljes és nagyon tartós illat, (sajnos) a felnőttesebb (nekem ez kb 50+) mogyorós illatokhoz tartozik. De nagyon szép illat és fürdés után is éreztem, szóval bátran ajánlom azoknak, akiken működik a sok pacsuli.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Villango

2017. február 5.

Amikor kibontottam először, és megcsapott az illata, hangosan kimondtam: Uh basszus!! :-)))) Elképesztő tömény édesség, amit a legritkább esetekben használok, inkább kíváncsiságból rendeltem meg mint azért hogy használjam. :)
Brutálisan tartós, este fújtam a csuklómra, és másnap reggel zuhanyzás után meg meg csapott.
Az anyaillatot tényleg érezni benne, vhol a háttérben, és örömömre viszonylag hamar lecseng a tömény cukor, és előkerül a mogyoró.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.