KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luxure

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. november 10.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 990 Ft

Thierry Mugler Angel Muse parfüm utánzat.

Ár: 1 990 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Vinike

2018. április 11.

Húúúú...:OO 4 nappal ezelőtt fújtam blatterre az eredetiből, és azóta is olyan illata van hogy betölti a szobát. :O Álom. De sajnos momentán nem fér bele a keretbe, így gondolkodás nélkül rendeltem meg ezt a másolatot. Kifújáskor meglepődtem, mert nem erre számítottam, de 2 perc elteltével már egyértelműen Muse illata volt. :D Hihetetlen!! A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni de a hatósugár teljesen rendben van. Az illata pedig tökéletes!! Addig örömmel fogom fújkálni amíg összespórolom a pénzt az eredetire. :DD

Update: Tartóssága cirka 6 óra ami azt gondolom bőven több mint amit ilyen árban elvárhatunk! Viszont folyik a kupak alól. :( Járt már így valaki vele?

Vinike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Kedi81

2018. március 8.

Imádom szinte az összes Mugler illatot,sose volt még belőle másolatom,de mikor Nóri feltette eladásra-ezúton is köszönöm!!!:-)- és miután elolvastam a sok jó véleményt róla gondoltam teszek egy próbát vele,nem tudtam ellenállni...elsőre kicsit fura volt,valami mellékillatot éreztem ki,ami a Muse-ban nincs,de ez pár pillanatig maradt csak meg a bőrömön,és utána egy az egyben ugyanaz-legalábbis rajtam,mint az eredeti,nem is értem,hogy tudták ennyire jól leutánozni,észre se venném a különbséget,pedig használom rendszeresen az eredetit,és az,hogy ilyen jól ennyi pénzért szinte ugyanazt sikerült előállítani minden elismerésem,hihetetlen !!!! :-))
Egyenlőre úgy tűnik még a tartósságát is sikerült lekoppintaniuk,eszméletlen,el se tudom hinni....jár a max. csillag!!! :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Katabogár

2018. február 21.

Nem ismerem az eredeti illatot, de az egyik facebookos parfümös csoportban nagyon dícsérik, így az én fantáziámat is felpiszkálta. :) Szombat délelőtt betévedtem egy kínaiba, ahol feltűnt a sok doboz között egy, aminek csodás színei voltak. :D (én vagyok a sales-esek álma. :D )
Rögtön beugrott, hogy honnan ismerős. :)
Fújtam egyet a csuklómra és eljöttem. Először egyáltalán nem tetszett, szúrósnak és közönségesnek éreztem magamon. Aztán valahogy csak meg megcsapott egy különösen édes, puha, meleg illat. Zárás előtt vissza is mentem és magamévá tettem őt. :) Nem bántam meg. A szúrós szag továbbra is megvan az első pár percben, de ezt elnézem neki, mert ha az lecseng egy minőségi es tartós illat bontakozik ki.
Ez volt az első Luxure parfümöm, azóta beszereztem egy Olympéa utánzatot is, ott ismerem az eredetit, tökéletesen megegyezik vele!!! Nagyon jó minőségű utánzatok! :)

Katabogár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Rögtön beugrott, hogy honnan ismerős. :)

sfreku

2018. január 23.

Na eeeez parfüm a javából! Egy munka társamon éreztem ezt az illatot és nem birtam szó nélkül hagyni, kellett nekem ! Meg is rendeltem , szagolgattam is órákon át, 1 napig tartott a szerelem.. aztán kezdtem rá jönni hogy ez nem az én illatom :( bármennyire is akarom, ezt parfümöt nem lehet megerőszakolni és a saját bőrömre formálni. Rajtam sajna közel sem jön ki az a mélységes krémes mogyorós álom amit a munka társamon éreztem.. Minden esetre ez nem befolyásolja a parfüm minőségét, jár az 5 csillag! Bőrön 3-4 órán keresztül érződik ruhán napokig!!! Bárki aki szereti az angel muse eredeti verzióját , nem fél a dupe-októl és szivesen fürödne ebben az illatban, annak bátran ajánlom ezt a parfümöt! Nem fogtok csalódni nagyon minőségi utánzat!:)

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

dalma92

2018. január 22.

Nyár vége óta megvan. Téli illat nem vitás, illetve még az őszi első nagy hidegek alkalmával nagyon finom lehet. Szerintem ez egy nagyon édes parfüm, meg is lepnek a jó vélemények. Mert ugye ami édes, azt utálni KELL.
Ezért az árért ez egy jó parfüm.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ezért az árért ez egy jó parfüm.

AAndi115

2018. január 14.

Életem első luxure parfüm élménye. Biztosan nem az utolsó. Az eredeti illatot nem ismerem, azért vettem a kicsikét, mert már annyi pénzt tapsikoltam el mostanában parfümre, hogy bele se merek gondolni. :D
Pozitív csalódás, abszolút tartós, nagyon dög illat, az én ízlésemnek picit édes, illetve a mogyoró kicsit furcsa volt elsőre, nem tudtam eldönteni, hogy szeretem, vagy gyorsan távozásra bírom miatta. Az biztos, hogy azoknak való, akik nem szeretnek elbújni a sarokban.
Szóval hűűű, meg hááá, bitang, az biztos, de két napja próbálgatom, és úgy gondolom, hogy szeretni fogjuk egymást. Szigorúan télen, mert tavasztól biztosan megöl.
És hihetetlen, hogy mennyire tartós, ezért a pénzért! A drágábbnál drágább parfümöket lazán maga mögé utasítja. Őrület!

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

weiszi

2017. november 5.

Régóta szemezgettem vele,végre sikerült megvennem!Nagyon finom!Leszàradàskor làgyabban érezhető benne az Anyaillat.Bevallom az eredeti parfümöt nem ismerem, de ez az utànzat bőven megérte az àràt,nekem nagyon ìzlik.Kìvàncsi leszek,hogy a környezetem miként reagàl rà?Mennyei!

weiszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

ami2015

2017. november 3.

Nem bírtam ki és megvettem az eredeti mellé ezt is. Hihetetlenül jó másolat... nem is tudok többet hozzáfűzni. Boldogan fújkálom a ruháimra. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

x

2017. október 10.

Tökéletes másolat. Ott an Angel, a karamell és pacsuli, de a mogyorókrém és a vetiver beleolvad, gyönyörűen leutánozták. Erős és tartós is, és a mennyei balzsamos leszáradása hajon pár nappal később is megmarad.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szedres22

2017. szeptember 23.

Egy minta rendelése után egyszerűen szerelmes lettem belé 😍
Rettentően erős, karakteres!!!
Rajtam vaníliás-csokis-fahéjas, kicsit már karamellre emlékeztető illattá vált ☺
Hideg téli időszakra tudom elképzelni.
Ez az illat fog melegségbe ölelni a hóesésben. ❄☺

Szedres22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Egy minta rendelése után egyszerűen szerelmes lettem belé 😍
Rettentően erős, karakteres!!!
Hideg téli időszakra tudom elképzelni.
Ez az illat fog melegségbe ölelni a hóesésben. ❄☺