Luxure

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ssyakaky, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Thierry Mugler Angel Nova parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zsocinger

2021. október 20.

Egy icipici fiolában kaptam bónuszként egy üveges secon-hand vásárlás mellé. Az üveges nem jött be, de ezt addig szagolgattam, hogy végül üvegében is meg kellett vennem. Nem ismerem az eredetit, nekem a Mugler illatok nem jönnek be, túl édesek, de ez - akár hasonlít rá, akár nem - egy nagyon vidám, játékos illat. Rájöttem, hogy szeretem a málnás illatokat, ezért kipróbáltam a Hot Couture edp-t is. Az sokkal elegánsabb, ahhoz még nem érzem magam elég érettnek. Ez az illat nagyon gyümölcsös, nagyon vidám, kicsit pajkos. Közepesen tartós rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

Ferita

2021. július 3.

Az eredeti illat nálam mostanság az elsőszámú kedvenc lett. Gondoltam ki kellene próbáni ezt a kis utánzatot is. Nem igazán szeretem az utánzatokat,nincs jó tapasztalatom egyikkel sem. Az,hogy félóránként fújkáljam,nem igazán szeretem.
Az illat nagyon jól hozza az eredeti,van egy egy mellékzöngéje,de nem vészes. 1 max 2 órán át éreztem a csukómon. Valószínű itthoni fújkálós lesz. Maradok az eredetinél,csak vinnék már le az árát,hogy vegyek egy litert belőle 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Erika80

2020. december 13.

Az első pillanatban amint megéreztem az illatát azt mondtam: eez tetszik, finom gyümölcsös és zamatos! Később viszont valami kezdett benne zavarni. Amennyire kecsegtetett, annyira ment el tőle a kedvem. A málnásság erőteljes és a licsivel, rózsával kellemes elegyet alkot, de valami -rajtam legalábbis- szúróssá teszi. A fejjegyek elillanásával a zamatosság is tovatűnik, majd leheletnyit szárazabbá válik az illata és ha közelebb hajolok a csuklómhoz akkor érzem jobban ezt az élességet és én ezt nem igazán szeretem egy illatban. A bőrömön a középső szakasztól a lecsengésig van benne ez a furcsa élesség ami lehet, hogy a fás összetevője miatt, de cseppet maszkulinabb vonalra vált. Valóban hasonlít a Midnight Rose-hoz, de természetesen nem megszólalásig olyan, csupán csak hasonlít. Azonban annak még az utánzata is kifinomultabb számomra. Az eredeti parfümnél több helyen olvastam, hogy műnek, szintetikusnak vélik.. van ebben valami.
Azt hiszem ezt a parfümöt (illetve az eredetijét) szükségtelen volt Angel flankerként piacra dobni, mert az eredeti illat úgy vélem rejtve sincs meg benne. Vagy lehet épp ez volt a cél. Az Angel felnőttesebb, komolyabb, a Nova kislányosabb, fiatalasoabb.. Lehet.
Egy szó mint száz, sajnálatomra ez nem nekem való illat. Legalábbis ez a Luxure-os verzió abszolút nem jön be a fent említettek miatt. Ettől függetlenül, mint utánzatot értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 16140, CI 16185

Mesterséges színezék. Piros.