Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2017. január 18.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1790 Ft

Orientális-virágos illat nőknek, a Carolina Herrera Good Girl parfüm utánzata.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1600 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: 400 Ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
hadri

2019. szeptember 14.

Húha, hát ezért veszek mindig félve parfüm utánzatokat, mert már többször belefutottam abba, hogy magamra fújom, fél óráig szipi szupi az illat, aztán egyszer csak előjön valami furcsa szag. Vidéki lány vagyok, kiskoromba nagymamámmal sokat voltam a kertbe. Mivel rengeteg krumplibogár volt, az volt a "feladatom", hogy ezeket leszedjem a krumpliról. Na a krumplibogaraknak volt pontosan ilyen szaga, mint ennek a parfümnek fél óra elteltével. Sajnos ezt a "krumplibogárszagot" már több parfüm utánzatnál is tapasztaltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

jazmera

2019. április 9.

Nagyon szeretem a Luxure termékeit, de valahogy ez most engem nem talált el-teljesen :-) Valószínű azért lehet, mert az eredetit sem csodálom annyira.
Mint önálló parfüm tökéletes, de nekem a JFenzi jobban hasonlít a "cipellőre"szerintem az kissé kakaósabb, mandulásabb..
Nagyon tartós virágos illat, elég erőteljes, nem egy könnyed kis fuvallat. Rajtam a virág illat érződik jobban, a kakaót és tonkababot nem találom. Az üvege nekem kimondottan tetszik, az eredeti magassarkú engem taszít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

b5bea

2018. november 18.

Az eredeti illat nagyon tetszett magamon, de az ára miatt alternatívát kerestem. Természetesen nem ugyanazt kapjuk, nem olyan változatos, kibontakozó, de egy kimondottan erőteljes, ütős illat, fűszeres, kissé szúrós, füstösnek mondanám, mégis rajtam izgalmasan működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Heine

2018. augusztus 3.

Főnököm lánya kapott ilyet, tizenkét évesen még nem vették meg neki az eredetit, amit az anyukája visel. Szerencsére nem fürdik benne, plusz alapvetően nem viszi túlzásba a fújkálást semmiből - szerencsére, mert ez egy borzalmas, macskapisi-gumicukor elegyből álló olcsó utánzat. Köze sincs az eredeti illathoz, de még messziről sem, befogott orral sem. NAGYON büdös, nem értem a jó véleményeket, ezzel vallatni lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Vicuska1

2018. április 8.

Valóban nagyon tartós,de az illata nekem rettenet!Erős,szúrós,öregnénis..leginkább valami orosz kölnire emlékeztet..
A tartóssaga miatt kap 4 csillagot..Az illata nálam minuszban van.
Update. :Megtalálta méltó helyét,a wc-ben landolt légfrissítő gyanánt.. :D
Update2.: A wc-ben sem tudtam elviselni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

A tartóssaga miatt kap 4 csillagot..Az illata nálam minuszban van.
Update. :Megtalálta méltó helyét,a wc-ben landolt légfrissítő gyanánt.. :D
Update2.: A wc-ben sem tudtam elviselni...

Timi01

2018. április 1.

Az eredetit többször próbáltam már, és bár nem tudom azt mondani, hogy őrülten tetszett de valahogy mégis mindig fújtam belőle ha a közelébe kerültem. Mégis, ha nem lenne a Tresor, tuti hogy megvettem volna. Így viszont megrendeltem őt, mert írtátok hogy szinte azonos az eredetivel. Szerintem is :). Nem bánom, hogy a másolatát vettem meg mert szerintem kellemes illata van, de rajtam teljesen lineáris végig. Kakaós jázmin. Ennyi. Ez mondjuk nem baj mert nekem így is bejön de máson biztosan több arcát is meg tudja mutatni, el tudom képzelni, hogy akihez illik nagyon szexi, dögös illat lehet. Azt sajnálom, hogy csak tél végén vettem meg, szívesen használtam volna hidegebb napokon. Rajtam olyan kis meleg komfortillat, közepes hatósugárral, 5-6 órás tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

hjh666

2018. március 2.

Nagy szerelem a mienk. :) Munkahelyemre kértem a csomagot, kolléganők persze azonnal rávetették magukat. Úgy jellemezték, olyan az illata, mint amilyen az üveg: cipőszagú. No....azóta is felhánytorgatom nekik, hiszen az én orromnak nagyon nagyon isteni finomság. Szeretem az édes illatokat, ez az, és különleges, és extra tartós. Nem szokásom elhasználni egy egész üveggel, akármilyen jó is egy parfüm, a felénél általában besokallok, de nyilván ezt lassan újra rendelnem kell, alig van az alján.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

szaboszilvia28

2018. február 10.

Nagyon tartós, és totál olyan mint az eredetije...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon tartós, és totál olyan mint az eredetije...

AzAKismacska

2017. szeptember 21.

Kollèganőm, akivel egy irodaban dolgozom, pár hónapja használja az eredetit. Az illat nagyon illik hozzá: szőke, csini, elvált negyvenes, aki után bomlanak a fèrfiak. Tiszta, virágos, picit fűszeres. Szappanos- tisztaságillat- na ez, amit nem tudok magamon elviselni. Ugyanakkor, nagyon finom ez az illat, csak piszkálta a fantáziámat.
Sokhetes rágódás után egyszer csak szembenèzett velem itt az eladóvá vált dupe-ja.
Ennèl költöttem már sokkal nagyobb hülyesègekre is el 2000 ftot, így megvettem. Jelenleg 5 órája van rajtam az illat. Az eleje csúnya, kesernyès vágott virág ( èpp mint CH eredeti parfümje) de percek alatt elviselhetővè szelidül.
A közepèn van egy hosszabb, szappanos-poros illat, majd a vègèn ( ezt úgy fèl órája èrzem) előbújik a krèmes jázmin illat.
Azt hiszem, barátok leszünk :)
Az eredetit 20000+ èrt nem vennèm meg, de kèt db ezresèrt ez egy kis csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Azt hiszem, barátok leszünk :)
Az eredetit 20000+ èrt nem vennèm meg, de kèt db ezresèrt ez egy kis csoda :)

Zsui

2017. augusztus 3.

Unokahúgomnak rendeltük, nekem túl édes illat, de neki nagyon jól áll. Kolléganőmnek eredeti van, én semmi különbséget nem érzek a kettő között. Nagyon jó utánzat, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Citronellol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140