Best of Beauty 2019

Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online

Chloé Nomade parfüm utánzat

Luxure Elite Nombrado fújós
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima posta
Ár: 600 Ft + posta, vagy foxi , Eladó: Terka25
Állapot: 100 ml / kép , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Utalás után posta, vagy foxi
Aria249

2019. április 23.

Az eredeti verziója fogott meg annyira, hogy keressek valami olcsóbb alternatívát. Szinte teljesen ugyanolyan illat, mégis valahogy elmúlt a nagy szerelem iránta. :( A páromnak tetszik, azt mondja szexi illat, de nekem a bőrömmel keveredve túl fiús lett az összhatás, amit az eredetinél nem tapasztaltam. Csalódott vagyok kicsit, azt hittem új kedvencre találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Bigris

2018. november 6.

2018. szeptember 12. Imádom! Évekig kerültem a Chloé illatokat, annyira távol álltak az én illatvilágomtól. Az eredetiből egy Mülleres túrám során mégis fújtam egy papírcsíkra, aztán beletettem a pénztárcámba. Amikor legközelebb kinyitottam a pénztárcát, isteni finom illat fogadott. Azonnal tudtam, hogy szeretném ezt az illatot. Az itteni vélemények alapján vettem másolatot, és nem bántam meg. Az eredetitől nem igazán lehet megkülönböztetni, maximum, ha egymás mellett teszteljük őket. Most is ez van rajtam, és nem tudok betelni a gazdag illatorgiával, amit rajtam produkál. Rajtam közepesen tartós, nap közepén újra kell fújni, de ennyi pénzért nem igazán bánom. Rajtam egyáltalán nem férfias, inkább gyönyörű, nőies, virágos. Nagyon erős, csíkhúzós. Teszteltem 35 fokban is (akkor jött meg ugyanis), nekem nagyon erős és tömény 30 fok fölött, viszont szerintem tartósabb kicsit. Vagy csak a töménysége miatt éreztem úgy, nem tudom. Nekem az üvege is bejön. Lehet. hogy rászánom magam egy eredetire is, ha kifogok egy jó ajánlatot, illetve kedvet kaptam, hogy végigpróbáljam a többi Chloé illatot is. Ez az illat abszolút megéri az öt csillagot.

Upd: Egymás mellett tesztelve az eredeti egy kicsit fanyarabb. Ennyi a különbség. Ebből az okból nekem egy picit jobban is tetszik. De ez semmit nem von le ennek az illatnak az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

csildiko60

Korcsoport: >54
2018. október 26.

Ismerem az eredetit, többször teszteltem. Elcsábított, hogy töredék áron lehet egy ilyesmi illatom, így megrendeltem ezt a Luxure terméket. Tartóssága rajtam úgy 1-2 óra, akkor is inkább bőrközeli. Elég alkoholos, hajlakk jellegű számomra az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 26.

pomme

2018. október 13.

Olyan régen teszteltem az eredetijét, hogy most inkább nem bocsátkoznék hasonlítgatásokba. De arra emlékszem, hogy fiús volt és tetszett is, úgyhogy ha már megint hazaevett a fene Magyarországra, rendeltem ezt-azt. Az üvege meglepően rendben van, a mű(?)bőr madzag nagyon szép rajta, bár kicsit útban van, nem fogom leszedni. Az illat tartós, fiús, de valahogy lágy is, nem az a karcos kanszag. Férj folyamatos jelenlétében nem hiszem, hogy viselni fogom, mert kitér a hitéből, de amúgy teljesen jó, nekem bejön. Valahol olvastam, hogy a Best of Chevignon-ra hasonlít, én ezt nem mondanám, maximum annyiban, hogy az is egy finom fiúparfüm, nem az az erőszakos kanos vagy nagypapás rettenet. Majd ha már nem lesz 30 fok, jövök update-elni, mert azért ez nem egy nyári szösszenet, annál sokkal több van benne.
Update: próbáltam azóta az eredetit, és sajnos ennek fényében le kell vonnom egy csillagot. Érzem én is a hajlakkos beütést, de szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

loju

2018. október 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem túl pasis a végeredmény! :-( Párom ki nem állhatja rajtam sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

lovemiyu

2018. október 4.

Kétségtelen, hogy nagyon egyedi és különleges. Az első 1 percre azt mondom húamindenit, ez aztán igen, te jó ég, ilyet még nem éreztem! De aztán támadnak kétségeim, hogy nincs-e ugyan minimálisan, de túlfűtött kanszagom. :) Én magamon kiérzek belőle egy kis Givenchy Ange ou démon le secret és Mugler Angel edt keveréket, tehát utóbbihoz hasonló megosztó illatra lehet számítani. Szerencsére mindkettőért teljesen oda voltam.
Az első szimatoláskor kicsit megijedtem tőle, de adtam neki még egy esélyt. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de imádom! Nem tudok betelni vele, végre nem egy tucatillat, amit csak elfújkál az ember lánya de érdemben nem igazán ad semmit. Ennek az üvegnek kérem lelke van, és benne az illatnak van mondanivalója.
Ha nem válik rajtam pasissá, akkor hatalmas szerelem lesz. Vakon rendeltem, az eredeti nem tudom milyen, de most valahogy nem is érdekel. :))) Az üvege is szép, igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Kremcica

2018. szeptember 19.

Update: hétvégén lehetőségem volt megint tesztelni az eredetijét. A tartósságán kívül biztosan van egy vonónyi különbség. Ugyanis befújtam magam a boltban, fél óra múlva megszólal mellettem a család hogy neked bizony pasi szagod van. Mondom ne már, eddig is ez (jobban mondva a Luxure) volt rajtam. És tényleg, ez a hasonmás kevésbé maszkulin és orrbavagó, nőiesebb mint az eredeti. Nekem jobban is tetszik.

Sosem voltam Chloé-rajongó, egyszerűen még nem készítettek olyan illatot ami megfogott volna. A Nomade sem tetszett elsőre, talán még másodikra sem. De utána se adtam fel a próbálgatást, mert nem hagyott nyugodni és hatalmas szerelem lett. Viszont kicsit spórolósabbra vettem az utóbbi időszakban így a pozitív vélemények hatására emellett a hasonmás mellett döntöttem. Egy halvány különbség van az eredetihez képest ami a parfümériában tudtam összehasonlítani. Tényleg minimális. Egyetlen szívfájdalmam hogy közel sem olyan tartós mint az eredeti (szerencsére nincs alkoholos mellékillata sem). Az eredeti csíkhúzós, fürdésig tartja magát ez viszont nem. Igaz azt 25 fokban próbálgattam ezt a 30 fokban használom (szerintem nyárra nagyon is használható illat). Ár arányban, mennyiségben abszolút megéri ha már amúgy tetszik eredeti illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Erika80

2018. szeptember 9.

Nagy játékos ez az illat. Kifújáskor a bőrömön olyan füves.. különleges parfüm, tényleg olyan, mint kinn a réten a széna vagy az erdőben a fakéreg illata. Aztán nem túl sokáig marad ez a kezdeti erős fásság, pár perc múlva szépen átalakul. Előbújik némi gyümölcsösség, egy leheletnyi virág aroma, majd aztán ismét változik és ami marad, az egy nagyon finom, picikét maszkulin illat. Legalábbis rajtam, de én szeretem az olyat is. :) Szerintem eszméletlen nagy pozitívuma a tartóssága. Egy kiadós fürdés után is erőteljesen illatozott a bőrömön. Nagyon elégedett vagyok és tetszik ez az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Terka25

2018. július 24.

Én azok közé tartozom , aki nem dob hátast a Chloé illatoktól , finom-finom , de nem én vagyok . Na , de ez a vonal ez nagyon . Volt belőle eredetim is , ez a kis Luxure tökéletesen hozza . Egésznapos illat , potom áron . Bár vhol olvastam , vagy hallottam , hogy a Luxure nem szállít már ide , vagy vmi ilyesmi , nagyon szomorú lennék , mert olcsó kategóriában igazán jó termékeik vannak .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Timi8

2018. június 11.

Hatalmas meglepetés számomra maga az (eredeti) illat is, valamint ha lehet, az talán még jobban, hogy ezt a kis dupe-ot a megjelenése òta töretlenül imádom, konkrétan nagy kedvenc lett!
Külön illatelemzést nem szándékozom ide ìrni, hiszen az eredetijénél már megtettem (akit érdekel, nosza, ott el is olvashatja), viszont azt leszögezem, hogy sem illatélményben, sem pedig tartòsságban nem marad el az eredetijétől. Nyilván nem lesz mindenki számára azonnal szerelem illat, de számomra lényegesen könnyebben befogadhatò volt már elsőre is mint mondjuk a Womanity (...ezt azòta sem csìpem), viszont legalább ennyire megosztò illatra számìtsatok! És ez pont jò ìgy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Eugenol, Citral, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Amaranth