Luxure

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. november 20.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Dior Miss Dior Rose N'Roses parfüm utánzat

Erika80

2020. december 6.

Rózsa rózsa rózsa.. Mi más lenne ha a neve is az. De mindegyik rózsás parfüm más, ez benne a jó. Minden parfümőr másként álmodja meg a parfümöket. Jelen esetben muskátlival, mandarinnal és pézsmával van -többek között- összekomponálva és igazán különlegesre sikerült.
Elsőre amikor megszagoltam nem ezt vártam, valami frissebbet, hasonlót, mint a Blooming Bouqet, az üvegén díszelgő masni picit erre engedett engem asszociálni. Gondoltam is magamban, hogy akkor ezt most én nem is veszem meg -pedig nagyon szeretem a rózsás illatokat-, majd szépen visszahelyeztem a polcra. Furcsa illat, egysíkú -véleményeztem. Aztán a további nézelődésem közben csak szimatolgattam a csuklóm és minden egyes alkalommal amikor ezek a huncut illatmolekulák az orromba jutottak, valami elképesztő dolgot műveltek velem. A múltba, gyermekkoromba repített vissza ez az illat és azóta is mindig amikor beszippantom, pillanat töredéke alatt az érzelmeim visszavisznek a régmúltba. De érdekes módon nem tudom hová tenni magát az illatot, hol éreztem, de tudom, hogy valami jó érzés köt hozzá. Így egyre inkább megkedveltem ezt a parfümöt. Meg is vettem.
Szerintem elegáns, bájos, kellemes. Tavaszi virágbombaként, a nyíladozó természet és csiklandozó napsugár romantikus érintésében pont jó lesz viselni. Bár szerintem igazából bármikor lehet ha az ember rákívánkozik. Egy viszont biztos, nem a sportos öltözetet tartom hozzá illőnek. A nőies viselet illik hozzá.
Erőteljesebben nyit, de később csitul és kellemes muskátlis rózsa illattá avanzsál, legalábbis rajtam.
Eredetijét nem venném meg, de ezért is jók az utánzatok.. Nekem legalábbis sok esetben tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 16185
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges színezék. Piros.