Luxure

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dibiroli, az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Chloé L`Eau de Chloé parfüm utánzat

Brigitt

2016. december 12.

Tökéletes utánzat, isteni finom, komfortos tisztaságillat. Ha nem tudok dönteni, Ő biztos befutó. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

scintilla

2016. december 4.

A vélemények alapján rendeltem, tetszik. Friss, kellemes, nekem is tartós, az a fajta, ami körüllengi az embert, de nem bántó. Annak ajánlom, aki a könnyebb illatokat szereti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

boszilvi

2016. június 2.

Nagyon sajnálom, hogy nem lehet kapni, hónapok óta készlethiányt mutat a weboldal. De szerencsére és Angyalszívnek örök hála érte, az enyém lett fél üveggel. :)
I M Á D O M ! ! ! Rajtam ugyanolyan, mint az eredeti. Az elején talán egy picit harsányabb, de nem közönséges. Biztos csak én képzelem be, de én a tisztaságillat mellett egy kis szárazabb fás-fűszerességet is vélek felfedezni benne. Talán pont ettől lesz több nekem egy egyszerű öblítő vagy szappanillatnál. Nekem a Luxure-Elit (Chloé-Chloé) egy picit talán tartósabb illat, de jó pár órán keresztül összenőtt a csuklóm az orrommal a tegnapi illatpróba során. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Laci

2016. április 16.

Green-flower-heaven. Magamnak rendeltem (irul-pirul), de imádom a Chloe-kat, sajnos ez van. A friss zöldek remekül egészülnek ki a tiszta virágillattal, lágy, krémes, légies kompozíciót alkotva. Olyan illata van, mint egy frissen mosott ruhának, ami a napon, lágy szellő kíséretében szárad, körülötte tavaszi virágillat, mely átjárja a ruhát. Ma viseltem először, imádtam minden percet vele. Jól van Luxure, ez most jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

loju

2016. április 2.

Wow, ez jobb, mint az eredeti és ráadásul töredékébe kerül! Friss, zöld tisztaságillat! Ééééés: tartós is! Bravo LUXURE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 2.

Torpece

2015. május 20.

Ezt az illatot azért eredetiben is megszagoltam a Müllerben, tehát a másolat ihletőjét, a Chloé parfümöt. Tetszett nagyon, ezért mertem rendelni, hátha valami hasonló lesz a másolat is. Hát mit mondjak, ez még talán attól is jobb! Nagyon kellemes, friss illat, tartós is nagyon. Első teszteléskor jelesre vizsgázott nálam. Egy egész napos szabadtéri program reggelén fújtam magamra és bizony még este is éreztem az illatát. Pedig meleg is volt, szóval nekem ez is nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 20.

angyalszív

2015. április 13.

Nagyon jól sikerült utánzat. Picit erőteljesebb az eredetinél, de finom "tisztaságillat".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 13.

madaka

2015. március 17.

Felbátorodva az előző luxure parfüm (chloé love edp) kiválóságán, gondoltam teszek egy próbát! Van szerencsém ismerni az eredeti illatot, mivel tesóm kedvenc illata. Nos mikor megérkezett rohantam tesómhoz összehasonlítás végett. Az eleje kicsit alkoholos, de amikor elillan az alkohol szépen sorjában előjönnek az illatjegyek. Ismételtem azt kell mondjam, hogy szinte egy az egyben ugyanaz. Talán egy kicsit harsányabb az eredetihez képest, de eszméletlen finom, mikor már kibontakozik. Nagyon tartós is. Szóval azt hiszem a luxure parfümök méltán megérdemlik a luxus kategóriát!!! Még kacérkodom a Chloé Roses De Chloé edp luxure változattal is!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.