Luxure

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clevergirl, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. október 19.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 9.

Saját kategóriájában egész jó kis illat önállóan is megállja a helyét.
Hűvösebb időben próbáltam mert én ilyenkor vágyom inkàbb a picit
édesebb illatokra 2 fújás egész nap szolidan érezhető volt rajtam.
Szerencsére nem túl émelyítő sem a vanília sem a kókusz
rózsát érzem inkább magamon az eredeti Tresorra inkább hajaz
mint a Tresor Nude.-ra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 9.

Saját kategóriájában egész jó kis illat önállóan is megállja a helyét.
Hűvösebb időben próbáltam mert én ilyenkor vágyom inkàbb a picit
édesebb illatokra 2 fújás egész nap szolidan érezhető volt rajtam.
Szerencsére nem túl émelyítő sem a vanília sem a kókusz
rózsát érzem inkább magamon az eredeti Tresorra inkább hajaz
mint a Tresor Nude.-ra

Erika80

2020. november 1.

Már jópár hete meg van, de még mindig ízlelgetem, próbálgatom. Először nem tudtam egész pontosan mit is érzek, illetve kerestem minek is van ilyen aromája. Aztán az egyik alkalommal, kifújást követően beugrott! Kaporszag. Ez bizony egy púderes kapros illat, legalábbis a kezdetén. Tévedés ne essék, nem illetem negatív kritikával a kapros beütést, csak még magam is meglepődtem rajta. Majd vaníliás, kókuszos irányba billen át a mérleg nyelve, de én érzem benne a halovány kaprosságot. A rózsa abszolút megbújik, nem uralkodó jegye. Értem miért nude illat, a maga visszafogottságával és kiegyensúlyozott kókuszos porosságával, krémességével, olyan mint az eredeti üveg színe. Nem összetett, mégis aranyos. Nem tarol, csak megbújik. Természetes, egyszerű, sallangmentes. Kellemes és egy picit nekem hasonlít a Decadence illatára. Legalábbis az én bőrömön hasonlít.
Nekem egyelőre mégis az eredeti La nuit tresor és a Musc Diamand (és utánzatai) a kedvesebb. Lehet, hogy ezzel a kókuszosradír illattal még tovább kell bartákoznom. Bár érdekes, mert egyáltalán nem tartom rossz illatnak, sőt, kedvelem is, de nem annyira favorizálom, mint az imént említett két elődjét.
Tartóssága nem rossz, de visszafogott és a bőrömön pár óra múlva bőrközelivé válik. Ezáltal nem durva, nem zavaró illat, irodában is nyugodtan viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Coumarin, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 16185, CI 42090

Mesterséges színezék. Piros.