Luxure

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1790 Ft

Az Armani Because It's You parfüm utánzata.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Erika80

2020. június 7.

2017. 10. 17.: Gyümölcsös-vaníliásan nyit. A málna és a neroli finom elegyet képez a vaníliával és a rózsával. Kellemes. Nem extra illat, de nem rossz. Picit érezni benne a Si vonásait. Később is kb. ez a gyümölcsös-vaníliás vonal marad a bőrön. Ismét jót alkotott a Luxure, de továbbra is még próbálgatom, tesztelgetem.

Update: Érdekesnek vélem az emberi orr-agy kapcsolatát. Amikor egy illatot megérez az orrunk, az agyunk azonnal társít hozzá egy, a számunkra már ismert dolgot amiben azt fel véltük fedezni. Azért írom le mindezt, mert én magam is meglepődtem, hogy 3 évvvel ezelőtt a Si vonásait véltem benne felfedezni. Jellegében van némi hasonlóság a Si-vel, mert egy érdekes, mély édességgel rendelkezik az is és mindkettőben fellelhető a vanília és rózsa illatjegy, de mostani tapasztaltommal (megismert parfümök) már korántsem ezt a parfümöt tartom hasonlónak hozzá. Évekig nem szagoltam, nem fújtam magamra ezt az Armani utánzatot, de most, hogy újra megtettem párszor, minden alkalommal, erősen megjelent a fejemben egy kép, mégpedig a Mon Paris parfüm üvege és természetesen illata. Azonnal arra asszociáltam. Az a jellegzetes (mű)málna, az enyhe narancsossággal a vaníliás rózsás jegyek mind nagyon hasonlóan jönnek elő. Ez a parfüm azonban édesebb, mint a Mon Paris és utánzatai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

nagyerika28

2019. szeptember 18.

Gyümölcsös-virágos édesség. Nekem nagyon tetszik, csak lehetne nagyobb a hatósugara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

clevergirl

2019. március 27.

Nagyon kellemes, virágos,enyhén gyümölcsös tavaszra,nyárra való illat. Nem kislányos, felnőtteknek való vidám parfüm. Az eredetivel megegyezik az illata, s tartóssága is. Nem túl tartós az eredeti sem, rajtam kb. 3-4óra.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Érdemes kipróbálni.

Albertina

2018. november 12.

Kellemes lenne, ha a málna nem lenne annyira mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Kellemes lenne, ha a málna nem lenne annyira mű.

Csanadivivi

2018. november 12.

Volt szerencsém az eredetihez és sajnos azt kell mondjam, ennek semmi köze hozzá. Sokkal kevésbé édes, pedig nekem az eredetiben éppen az tetszett a legjobban. Ezt inkább virágosnak mondanám. Az illata egyébként kellemes, de miután az alap málnás-édeskés illattól távol áll, gyorsan tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Timi01

2018. április 1.

Rajtam kb 1 órán keresztül most jöttem a zuhany alól tisztaságillat, utána viszont csak málnát érzek. De nem szintetikus, édes málnát hanem fincsi gyümölcsöt. Tavasszal-nyáron nappalra szívesen el fogom fújkálni, nem egy korszakalkotó illat, nem feltűnő, tulajdonképpen semmi extra de néha jól esik az ilyen kis egyszerűség. Az eredeti illatot nem ismerem, passz h mennyire hasonlít de ettől függetlenül tetszik. Tartóssága kb. 4-5 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

ssyakaky

2017. november 29.

megvan az eredeti, ami jelenleg a kedvencem, de sajnalom rohangalos napokon fújni, így gondoltam kipróbálom ezt. egyelőre csalódás. kifújáskor rajtam konkretan cefre szagú, semmi málna, de szerencsére ez hamar elillan. ez után érzem az ismeros illatot, kevésbé édesen, jóval puderesebben, de nagyon halványan, kis hatosugarral. rajtam nem tartós, alig pár órat birja. még baratkozok vele, de most ugy erzem nem lesz nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

nyarigabi

2017. október 17.

Ugyanaz a málnás haribo illat, mint az eredeti. Viselni nem szeretem különösebben, mert úgy semmi extra, de magát az illatot imádom, fújkálom is szét mindenhol, otthon, a munkahelyen a szobámban. Mindenki örömére amúgy, nagyon sokan dicsérik. Ha parfümként értékelném max 3, mert nagyon gyenge a tartóssága, de maga az illat remek. Egyszer teszteltem az eredetit, akkor sem bőrön, úgyhogy a hasonlítgatásba nem mennék bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Coumarin
Színezékek: CI 16185, Yellow 5 Lake / CI 19140

Mesterséges színezék. Piros.