LVLY

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wonderbodri, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Krémes ajakbalzsam, mely új-zélandi manukaméz-kivonattal, kakaóvajjal és gojibogyó-kivonattal ápolja és védi az ajkakat.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. október 20.

A fogkrém miatt nagyon szarazak az ajkaim, ezzel elég ha indulás és lefekvés előtt bekenem, és sose érzem kiszaradtnak őket☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 20.

Vkriszta

2019. október 2.

Ha vásárlás előtt,megnéztem volna, hogy ki a gyártó, tuti nem veszem meg ennyi pénzért. A csomagolás nagyon szép, biztonságos a kupak, jó az illata, de a termék erősen közepes. Nem ad színt, nem csillog feltűnően, nem is csúszik, inkább viaszos réteget hagy. De nekem valahogy eltűnik az ajkaimról anélkül , hogy hidratálna. Ha az időjárás zordabb lesz, és a szám jobban kiszáradva már biztosan kevés lesz.Kenegetem-kenegetem ,de újra nem veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Lili2109

2019. szeptember 22.

Nekem bejön! Jó az illata, nagyon tetszik állaga, hatásos is. A csomagolása is szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Bernix

2019. május 30.

Nekem nagyon bevàlt. Milliószor jobb, a hasonló árkategóriás társainál (labello, bebe, balea stb..), amik kiszárították az ajkamat. Kellemes az illata, jól hidratál, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Floree

2019. május 8.

Nagyon finom mézes illata van, és jó zsíros, amit szeretek egy ajakbalzsamban. Szeretem hogy körülleng az illata. Egy picit drága, de nem vészes. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

lizaktimi

2019. március 29.

Én kifejezetten szeretem a régi szőlőzsír "ízét" és illatát is :)) viszont nem hogy segítene, még jobban szárít talán..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

turquoise_pianist

2019. február 10.

Nem sokat használ nálam...max. ad egy réteget, amitől nem szárad tovább az ajkam, de konkrét puhító, hidratáló hatását sajnos egyáltalán nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Cupcaketeam

2019. február 10.

Elég erőteljes parfümös íze van. Tetszik a textúrája hogy egy kicsit krémesebb és nem az a lágy mindjárt elrepül típus. Teljesen jól megállja a helyét a téli időszakban is. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

umpalumpa

2019. január 11.

Elcsábított a csinos kis csomagolása, a csajos színei. Van kibontva 2 másik ajakír, igaz egyik csak pár kenésre elég már, ezért megvettem, mert egy kell a kabátzsebbe, egy meg a polcra itthon.
Az illata finom, az állaga könnyen rámelegszik az ajkakra, színt nem ad, csak egy kis fényt. Kellően puhít és elég tartós a hatása ahhoz, hogy védje a számat. Van egy kis parfümíze, ami nem rossz, még szerethető is, ha retro fílingre vágyunk.
Manuka méz? Hát olyan sok hatása nem lehet, mert eléggé hátul van az összetevők sorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Missglamorazzi

2019. január 4.

Finom illata van, pici fénye , szép csomagolása. Erősen kiszáradt ajkakra nem biztos , hogy használ, átlagos napokra megfelel. Picit én is többet vártam tőle a méz miatt, de elhasználom így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!