LVLY

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kupak, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőr egyensúlyi állapotát célzó és az UV-sugárzás ellen FF15 védőfaktorral gazdagított nappali arcápoló. Rendkívül értékes, hidratáló hatású manukaméz-kivonatot tartalmaz. A vitaminokban gazdag gojibogyó-kivonat selymesen puha bőrérzetet nyújt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

dlrexqs

2020. január 12.

Fél hónapnyi használat után a bőröm rosszabb állapotban volt, mint amikor elkezdtem kenegetni magam vele. Nem tudom, mi történhetett, mindenesetre még egyetlen arcápolónál sem tapasztaltam ilyet. Pattanások jöttek ki rajtam, kipirosodott a bőröm és úgy egészében nem nyújtottam túl szép látványt.
Pedig nagyon akartam szeretni, főleg, hogy gluténmentes termék és fényvédőt is tartalmaz. Egyébként az illatától sem dobtam hátast, valahogy nekem furcsa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Zsan31

2020. január 6.

Ezt a kis krémet annyira nem szerettem a családból. Egy pici még most is van a tégelyében. Az illata kellemes és elég lágy az állaga, de az arcomra felkenve nehézkes lesz hiába is viszem fel vékonyan. Ez betudható a kombinált bőrömnek. Beszívja ugyan, de fél óra múlva tapasztalható a zsírosság. Nem volt tőle semmi bajom ezen kívül. Jó pont, hogy van benne fényvédő és GM. Szép és elegáns a külleme, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Kelemen77

2019. december 9.

Mindent szeretek benne, kivéve, hogy néha vörös marad a bőröm, ha bekenem. Nem csíp, nem mar, jól felszívódik, bársonyos, puha...de néha vörös...Nem tudom mi az oka, idáig nem vettem fényvédős krémet. A termékcsalád más tagjaival nincs ilyen problémám...elhasználom, tesztelgetem itthon, emberek között nem merem. Ha továbbra is vörösséget okoz, nem veszem újra sajnos, pedig teszik a külcsín és a belbecs is... Így csak 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

balankaa01

2019. május 4.

Valóban egy kissé testesebb, fehér krém. Én szoktam rá termálvizet fújni, mert jelenleg vízhiányos a bőröm, de így olyan lesz a fejem, mint a diszkógömb, az alapozóm is könnyebben átfénylik tőle, viszont jól lehet rá sminkelni.
Alapvetően egész jól hidratál, kellemes az illata is, bár igazán kihagyhatták volna belőle, meg örülök a fényvédőnek is benne, úgyhogy legyen 4 csillag.
Zárójelben jegyzem meg, hogy a termálvíz nélkül nem fénylik úgy a bőröm, csak sajnos az nekem nem elég, de erről nem a krém tehet, úgyhogy nem húzom le. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

arcoiris

2019. március 29.

Szeretem! Nem sok az illata- az állaga nem túl könnyű de nem is zsírosít- én éjszakára és nappalra is használom szérummal dúsítva vagy anélkül- tök jó! Szerintem újra fogom vásárolni! Figyelmmel kísérem majd a termékcsaládot! (A barátnőm is kipróbálta mikor együtt síeltünk és neki is nagyon tetszett!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

adapinks

2019. február 20.

A csomagolása csodaszép, ez keltette fel először a figyelmemet. 🤗
Mikor elkezdtem használni foltokban hámlott a bőröm. (Elég problémás, de kombinált típusba tartozom.) Nagyon szépen rendbe szedte az arcom, amiért hálás is vagyok🙏, de..!
5 hónap alatt sem tudtam megszokni ezt az erős parfümös, krémmel vegyült virág illatot reggelente. Esetleg egy könnyed, édes-tejes illat esetén azonnal járna az 5*.
Nagyon szépen tudok rá sminkelni, de ha elfogy egy időre biztosan elválnak az útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

A csomagolása csodaszép, ez keltette fel először a figyelmemet. 🤗

ivysaurus

2018. november 25.

Sokféle drogériás arckrémet próbáltam már, de ez eddig a legjobb. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, ráadásul 15ös fényvédővel van ellátva. Sajnos nem találtam információt arról, hogy cruelty free termékről van-e szó, de mivel a DM saját márkájáról van szó, úgy gondolom, hogy az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Chinense Fruit Extract, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak