Lypsyl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Samybubu, Módosítva: 2012. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Tiszta svéd méhviasszal, a LypMoisturiser Original Formula hidratálja, puhítja és védi az ajkakat.

beckab.45

2015. október 11.

Annyira szerettem ezt az ajakápolót! Régen mindig ezt használtam, de sajnos 1-2 éve nem tudom beszerezni... (mintha kifogyott volna egész Göteborgban..). Pedig remekül ápolt, hűsített, egész télen semmi baja nem volt az ajkaimnak. Remélem majd egyszer még ráakadok valahol.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Samybubu

2012. május 7.

Mentolos, hűsítő ajakápoló. Nagyon jól teszi a dolgát, az egyetlen baj vele, hogy a mentoltól az amúgy sem túl lapos ajkaim egy kicsit megpuffadnak (lehet, hogy csak optikailag) és pirosabbak lesznek, ami valószínűleg sokaknak jó, de én nem örülök neki, ezért csak 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.