M-Lady

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eozyn, Módosítva: 2020. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az M.Lady szőrtelenítő krém kíméletesen és biztonságosan távolítja el a testszőrzetet és gondoskodik a bőr kellemesen sima érzetéről.

Shea vajjal és aloe vera kivonattal.

eozyn

2020. augusztus 3.

Olyan szőrtelenítő krémet kerestem ami kevés összetevős, lehetőleg parfümmentes, olcsó és ez volt a legközelebb az ideálishoz (ebben legalább csak a lista végén van illatanyag). Alapból már rég nem használok szőrtelenítő krémet, ezt elsősorban a keratosis pilarisos felkarom hámlasztására vettem. Nagyon sűrű, fehér krém, számomra nem bántóan büdös, vagy illatos. Van hozzá kis S-alakú műanyag spatula,de én azt nem szoktam használni. Először a lábamon próbáltam ki egy kis felületen, onnan szépen leszedte a szőrt, irritációt nem okozott. Kb 2 hetente 1x kezelem vele a felkaromat, és a pöttyök és göböcskék sokat halványodtak, simább is lett a bőröm (és egyúttal ugye szőrtelenít is). Fél éve használom, még csak a tubus felénél járok és bevált. Emellett persze minden nap fényvédőzök, használok más hámlasztót is (soha nem közvetlenül ez után!), gyulladáscsökkentő krémet és más hatóanyagokat is bevetek (aha, bha, c-vitamin, télen retinol). Sajnos a KP egy nagyon makacs jószág, de nekem ez a kombó eddig sokat javított a helyzeten, ez a termék pedig ár-érték arányban számomra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract