M. Micallef

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 24.

Ár:   20 000 Ft

Alkoholmentes, olaj alapú parfüm, úgy fejlesztve, hogy megfeleljen a babák érzékeny bőrének és orrának.

Megjelenés éve: 2017

Illatjegyek: cukormázas alma, cseresznye, angyalgyökér, étcsokoládé

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timi8

2020. február 1.

Nagyon kis cukika, tündéri, mese-gurmand illat. Rajtam olyan rumos-őszibarackos, vajkaramellás illata lesz. Bőrre fùjva tökéletes, viszont tényleg érezhetően olajos (alkoholmentes) darab. Mivel én kizáròlag ruhára és hajra parfümözök, már most látom, nem tudom kihasználni. Lehet, felteszem eladásra, hátha valaki épp Rá vágyik.
Az üvege is igazán minőségi, egy kis csoda ùgy ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Az üvege is igazán minőségi, egy kis csoda ùgy ahogy van!

LocseiZsuzsanna

2019. december 14.

Volt nekem a babagyűjtemény mintája a három különféle illattal, és mindegyiket kipróbáltam. Sokáig óckodtam az olaj alap miatt, de beláttam van olyan tartós, mint egy hagyományos parfüm, a bőrön az illat sem nem több, sem nem kevesebb, olaj alap ide-vagy oda. A Petit Fleur egy gyönyörű, friss virágcsokor, felismerhető jegyzetekkel. A Petit Coeur citrusos, kissé édes, de friss összetételű, olyasmi, mint a limonádé. Fiúk és lányok egyaránt viselhetik. A Tendre Doucer a kedvencem, mert szeretem a gyümölcsös parfümöket. Finom cseresznye és alma, olyan aranyos, édes, szelíd kislány illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 14.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)