MAC

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2023. augusztus 29.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Hordozható pirosító amely fantasztikus színeket biztosít és beleillik a pro palette blush / powder tárolóba a könnyű szállítás érdekében.

8 árnyalatban kapható

Ár: 5000 Ft.+pk , Eladó: Carnavalet
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Foxpost/Packeta
Ár: 4200 , Eladó: balazskrisztii
Állapot: Képen látható állapotban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budan, előre utalás esetén Foxpost /packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

széva

Korcsoport: >54
2024. március 8.

PEACHES árnyalatot vettem. Ez egy finom barackos szín ami úgy gondolom jól áll nekem. Egész nap tart és olyan frissen üde az arcom. Úgy érzem van helye a sminkjeim között. Mattnak mondanám ,de ha jobban megnézem pici csillám mintha volna benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 8.

skinbogi

2024. február 3.

Rajtam valamiért foltos és csúnyán kopik :( pedig több árnyalatot kipróbáltam már. Egy idő után pedig a szint is nehéz volt felvenni az ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 3.

pokolipocok

2024. január 24.

Szuperpigmentált, extra tartós termék, Breath of plum árnyalatban vásároltam meg. Óvatosan kell vele bánni, de a végeredménnyel nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

eva06

2024. január 14.

Nagyon pigmentált termék, vigyázni kell vele, mert ha túl sok kerül az ecsetre nehéz leszedni belőle. Keveset szoktam belőle feltenni, egy színben van meg, s az jól működik rajtam télen-nyáron. Fentmarad egész nap. Azt hiszem egy ilyen erősen pigmentált pirosító elég lesz egész életemre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

SzM88

2023. november 26.

Választhattam volna egy világosabb színt, nagyon nagyon minimalis kell belole kulonben bohoc hatast kelt. Eppen cdak hozza erintem az ecsetet, szerintem 10evig is eleg lesz. Szamomra nem eri meg az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 26.

Hortenzis

2023. június 7.

A legjobb! Egész nap tart, nagyon pigmentált, és csodaszép színekben lehet kapni (hideg,meleg). Melba árnyalat van meg, ami számomr a tökéletes pirosító szín, lágy barackos-korallos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Cinderella333

2023. április 24.

Ritkán, használok csak pirosítót, de ezt imádom. Az ára eléggé magas, de a minősége fantasztikus. Kedvencem a Pink Swoon árnyalat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 24.

RenatRen

2023. február 19.

Nagyon szeretem a mac pirosítókat , tartós száp színek amik a mindennapokban adnak egy kis üdeséget.Soha nem tapasztaltam semmilyen irritációt, pedig nagyon érzékeny a bőröm. A márka nem mi den termékét szeretem ,de ez kedvenc lett az évek során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 19.

ThEster17

2023. január 11.

Jópár árnyalat van a birtokomban, de rájöttem hogy számomra nem éri meg az árát. Egy idő után, mindig nagyon kínoznom kell az ecsettel, hogy legyen színe is. Rajtam valamiért nem is tartósak. Illetve csak akkor ha tényleg megküldöm alatta az alapozókat, de az meg már maszk érzés, amit a mindennapokban egyszerűen nem kellemes viselni. Vannak jobb formulák amikbe bele lehet szeretni, így én már kevésbé nyúlok ezért a termékért.

Hogy pozitívat is írjak, a színskála széles, minden típus találhat a számára megfelelő színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Fragolina

2022. október 12.

Nagyon pigmentált, tartós termékek. Egyes színei, ha nagyon szárazak, akkor könnyen építhetők. Én eddig egyben sem csalódtam. 5 árnyalatom van és mivel váltva használom őket, ezért kifogyhatatlanok, egy panben rengeteg termék van. Valószínűleg előbb kell majd a lejárat miatt megvállnom tőlük, mint hogy elfoggyanak. Drágább egy picivel mint a drogériás termékek, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 12.

Antioxidánsok: BHT

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.