Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. május 1.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szakemberektől szakembereknek: kialakításának köszönhetően fantasztikus színeket biztosít könnyen és egyenletesen. Lágyan tapad a bőrhöz, a színek egész napon át tartó, természetes hatású alkalmazása érdekében.

Ár: 3000 Ft/db , Eladó: PetraI84
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: személyes átvétel (Bp XI.) vagy postázás (vevő költségére)
MAC  Just a Wisp Arcpirosító
Ár: 5600 , Eladó: ZANNAH
Állapot: 1x használt, Helyszín: Érsekvadkert, fizetés: Banki átutalás, postán marado levélként
Blenheim

2019. június 18.

Ket szinben van meg: Melba, Harmony. A Melba tokeletes a nagyon vilagos boromre, gyonyoru barackos szín, tartós.
Olvastam a lenti velemenyek kozt, h sokaknak a Desert Rose arnyalat csalodas volt. Nekem is megvolt, es fel is tettem ide eladasra, mert a nagyon vilagos boromhoz tul sotetnek talaltam, mert sehogy sem tudtam felvinni ugy, hogy ne tunjek “betegnek” (a sotetebb pirositoktol ugy nezek ki mint aki beteg,kipirult..:D)Elegge pigmentalt volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Lizz07

2019. május 30.

A Harmony nevű árnyalat van meg nekem, ami matt. A fehér bőröm "kontúrozásra" tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, nem porol, sokáig a helyén marad és az érzékeny bőrömnek sincs vele baja. Kiadós adag, előbb fog szegény rám romlani, minthogy elhasználjam. Lassan pirosítóból is kéne frissítenem és szerintem ebből fogok mazsolázni valami hozzám passzoló árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

ljudith78

2019. május 26.

Up:
Csak nem bírtam ki, vettem egy Blushbaby-t, ő ugyanolyan jól működik, mint a Melba és a Mocha, így kicsit korrigálom az értékelést.
Olvasom, hogy a Desert Rose-zal más is járt így, talán valamiért hiba csúszott a gépezetbe 😗

Mivel már két szín (Melba, Mocha) boldog tulajdonosa vagyok, nyugodt szívvel vásároltam meg a Douglas webshopjában a Desert Rose árnyalatot.
Úgy kétszer tudtam használni, mire előjött a lentebb is olvasott probléma, miszerint nem veszi fel az ecset a színt, és kaparászni vagyok kénytelen 😑
Ezek után nem tudom hogy lesz bizalmam vásárolni még ilyen pirosítót, de nekem a reggeli rohanásban nem fér bele ez a kaparászós cécó...
A szín pedig olyan gyönyörű, tartós, nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Up:

A szín pedig olyan gyönyörű, tartós, nagyon sajnálom.

hsara

2019. május 25.

Nekem ez a pirosito nagyon nagy csalodas. Nem azt mondom, hogy a legrosszabb amit valaha probaltam, de nem szeretem hasznalni. Az elso csillag levonasom az araert van, mert ennel sokkal olcsobb deogerias termekek ugyanezt tudjak. A masik csillagot azert vontam le, mert szerintem az osszes drogerias pirositomnal rosszabb, a harmadikat pedig a tartossaga miatt. Egyaltalan nem tartos, nehez felvenni az ecsetre, nem pigmentalt. Nagyon sajnalom, mert 7100 ft az nem 2 ft.... egyebkent a Desert Rose arnyalatban van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

viva885

2019. május 12.

Én épp csak egy leheletnyit használok a Margin árnyalatból, és nagyon szép pírt ad az arcomnak túlzások nélkül. Szép pigmentált, bőr barát. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

LolitaLolly

2019. április 16.

Szeretem nagyon. :) Friss kis üde babapofit csinál. Melba árnyalat az enyém. Nem pattogok ki tőle és egyéb kellemetlenségek, ez a legfontosabb és a leghatalmasabb pozitívuma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

jucusdia

2019. április 16.

A legjobb arcpirosító! Könnyű felvinni( én Mac ecsetet használok hozzá) és sokáig fent is marad. A Peaches árnyalat szuper tavaszra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

NoraConsuela

2019. április 14.

Szép, jól pigmentált színek, hihetetlen sokáig elég pedig mindennap használom. Reggel felteszem és az esti fürdésig nekem ez ott is marad. Nagyon könnyű felvinni pedig most egy sima essence ecsetet ( ami nálam szintén 5 csillag)használok hozzá. Sokszor újra vettem és a későbbiekben is szerintem csak az árnyalatában lesz más, ha már ekkora a választék színek terén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

bgabryellla

2019. március 23.

Az egyetlen pirosító, ami nap végén is tökéletesen a helyén marad! Jelenleg 2 árnyalatban van meg, az egyik a Fleur Power (satin finish, ez a kedvenc színem magamon, gyönyörű, picit sem tolakodó rózsaszín) a másik pedig a Harmony, ami egy matt, tökéletes színű bronzosító/kontúrozó az én világos bőrömhöz. (MAC alapozóból nw13, ha ez segítség bárkinek :) ) Az ára valóban elég húzós (7100 Ft darabáron kapható jelenleg) de ezt a tartósságot egy drogériás pirosítóm sem tudta teljesíteni. Szerintem egy ekkora kiszerelés évekig is elég lehet, ha ezt összevetjük a tartósságával és azzal, hogy mennyi-mennyi szép árnyalatban kapható, akkor megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

missmici

2019. február 25.

Nincs túl sok pirosítóm, mivel nem nagyon látom árnyalatban a különbségeket arcon, szóval én egy rózsaszínnel, egy barackossal és egy narancssárgával ki is lőttem a témát, de mindhárom általam használt árnyalatból a Mac példányok a kedvenceim, illetve van egy gyönyörű szép barna színem is, az az ultimate bronzosítóm. :) Tartósak, nagyon jól pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, és kb. egy életre elegendő a mennyiség. Sigma F30-as, eredetileg alapozásra való ecsettel viszem fel, nagyon természetes, üde az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Antioxidánsok: BHT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!