MAC

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szakemberektől szakembereknek: kialakításának köszönhetően fantasztikus színeket biztosít könnyen és egyenletesen. Lágyan tapad a bőrhöz, a színek egész napon át tartó, természetes hatású alkalmazása érdekében.

MAC Arcpirosító - Gingerly árnyalat mágneses
Ár: 2000,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Ár: 5000 , Eladó: petrara
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

maow

2020. március 28.

A Prism nevű matt bézses/piszkos rózsaszín árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Sokáig nem voltam oda a pirosítókért, de ez az árnyalat megszeretette velem őket. Nagyon természetes, szofisztikált, visszafogott szín, amivel egy kis életet lehet lehelni az arcunkra, gyönyörűen feldobja a sminkemet. A pigmentáltsága megfelelő, szerencsére nem túl erős, lehet építgetni, amit én sokkal jobban preferálok, semmit hogy ha véletlen megszalad a reggeli kábaságban a kezem, utána alig tudjam eldolgozni. Kifejezetten tartós, még az én kombinált, kifényesedésre meglehetősen hajlamos bőrömön is. És hatalmas mennyiség: nekem másfél éve van meg, és rendszeres használat mellett alig látszik, hogy hiányzik belőle. Egy tipp: mint bármelyik púder állagú sminktermék, ennek is a felső rétegét érdemes óvatosan lekaparni, ha úgy érezzük, hogy alig ad le színt. Tervezek még több árnyalatot is beszerezni, bár ez a Prism szerintem egy életre elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Theodora

2019. november 19.

Nekem a Mocha van meg, ami rózsaszínes barnás árnyalat. Annyira el van találva, hogy én kontúrnak is használom és nagyon természetes végeredményt kapok. A legjobb tulajdonsága, hogy nagyon tartós és hogy könnyű vele dolgozni: nem porol, pont jó az állaga.
Imádom és újra fogom venni, ha elfogy, egy álom ez a pirosító, nagyon jó minőség, nagyon el van találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

zsazsa

2019. november 18.

A Blushbaby árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szép szín, erősen pigmentált, nem kell belőle sok, szépen terül, jól lehet vele dolgozni, nem kopik. Ez az első Mac pirosítóm, de szerintem nem az utolsó, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

MLotti

2019. november 2.

Túlzás nélkül, fordult velem egyet a világ amióta ezt a pirosítót használom. Blushbaby árnyalat van meg, itt vettem egy nagyon kedves eladótól. A legjobb dolog benne, hogy egy minimális fényű "unalmas" pirosító. Számomra ez azért tökéletes, mivel így bátran viselhetem a kedvenc highlightereimet, mégsem leszek tömény diszkógömb. Kontúrral, bronzosítóval is hihetetlen szépen passzol, de a hétköznapokra önmagában is hibátlan. Nem kopik, nem fakul, nem mászkál el. Imádom, ha lehetne 6 csillagot adni, ez lenne az a termék, ami megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

missy89

2019. október 23.

A "Mocha" árnyalat van meg, ami egy félrevezető név, mivel egyáltalán nem barnás, hanem inkább egy visszafogott, hétköznapokra tökéletes rózsaszín. Nagyon szeretem, mert rendkívül tartós, kicsit halványul a nap folyamán, de még este is látszik. Könnyű felvinni, nem irritálja a bőröm, szerintem sokáig elég lesz. Én ennél többet nem várok egy pirosítótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

helgusz

2019. október 21.

A harmony-t használom kontúrozásra, a blush babyt pirosításra. Szuper kombó extra fehér bőrűeknek rózsaszínes bőrre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

A harmony árnyalatot már évek óta újra veszem és imádom! Nagyon sokáig kitart, könnyen eldolgozható és építhető! Mindenkinek ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Több színben is meg van, őket nagyon szeretem😍
Én rájuk esküszöm mint “mineralize” vagy “extra dimension” társukra.Érdekes, hogy ez a sima blush mégis tovább tart, mint ami állitólag tényleg arra lett kifejlesztve hogy tartós és pigmentált és mindenféle extra legyen 🤷🏼‍♀️Mindegy igazából, a Mactől ez tényleg megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Több színben is meg van, őket nagyon szeretem😍

Blenheim

2019. június 18.

Ket szinben van meg: Melba, Harmony. A Melba tokeletes a nagyon vilagos boromre, gyonyoru barackos szín, tartós.
Olvastam a lenti velemenyek kozt, h sokaknak a Desert Rose arnyalat csalodas volt. Nekem is megvolt, es fel is tettem ide eladasra, mert a nagyon vilagos boromhoz tul sotetnek talaltam, mert sehogy sem tudtam felvinni ugy, hogy ne tunjek “betegnek” (a sotetebb pirositoktol ugy nezek ki mint aki beteg,kipirult..:D)Elegge pigmentalt volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Lizz07

2019. május 30.

A Harmony nevű árnyalat van meg nekem, ami matt. A fehér bőröm "kontúrozásra" tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, nem porol, sokáig a helyén marad és az érzékeny bőrömnek sincs vele baja. Kiadós adag, előbb fog szegény rám romlani, minthogy elhasználjam. Lassan pirosítóból is kéne frissítenem és szerintem ebből fogok mazsolázni valami hozzám passzoló árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: BHT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.