MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Hordozható pirosító amely fantasztikus színeket biztosít és beleillik a pro palette blush / powder tárolóba a könnyű szállítás érdekében.

8 árnyalatban kapható

MAC Arcpirosító
Ár: 5000ft , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost vagy posta
MAC Arcpirosító (Devil árnyalat)
Ár: 5900 Ft , Eladó: Ladybug99
Állapot: 1 -szer swatcholt, 1-szer ecsettel kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: (Banki átutalással) Foxpost: automatából automatába: 1200 Ft | GLS háztól házig: 2200 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dodoskin

2022. június 13.

Az ára kicsit borsos, de iszonyat sok ideig kitart, és nagyon jó, így szerintem behozza. Elsőre nem szerettem az állagát, és, hogy nehéz felvinni, de már rég megszoktam, hogy ez az ismertetőjele, és azért van így, hogy nagyon finom, rétegezhető, erősíthető, és egyenletes legyen. A desert rose árnyalatot használom évek óta, de lehet, hogy egyszer egy barnásabb, bronzosabb árnyalatot is veszek mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

balkri

2021. november 4.

Hatalmas színválaszték, praktikus kiszerelésben. Csak meg kell találni a legjobb technikát és egy jó ecsettel máris könnyű vele bánni. Színe tartós, nap végéig kitart. Én nem vagyok egy nagy pirosítós, de betértem a MAC üzletbe és az eladón egy gyönyörű smink volt. Kértem, hogy ajánljon nekem valami hasonló árnyalatot és segítsen megmutatni, hova kerüljön. Nagyon készséges volt, 2 színt is feltett és megkért, hogy ne csak az üzletben, hanem természetes fénynél is nézzem meg, ez a alapján választottam:-) így jött velem a PEACHYKEEN árnyalat és tervezem, hogy az egyel fényesebben is beszerzem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Sisko

2021. november 1.

Szep, termeszetes vegeredmeny. -1 csillag mert kisse nehezkes a felvitele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Szep, termeszetes vegeredmeny. -1 csillag mert kisse nehezkes a felvitele.

Ascyrae

2021. október 12.

Blushbaby és Peachykeen árnyalatok szuperek (a Bb. inkább hideg színtípusúaknak), pigmentált, szuper állag. Nem mindegy, milyen ecsettel visszük fel, az igaz, de amint megvan a jó kombó, egy perc a pirosítás reggelenként és elég egy világ meg egy napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Plusskutya

2021. szeptember 28.

1000 + 1 éve van meg. Álmos reggeleken az igazi társam. Ha megbízható eredményt akarok, és gyorsan, ez a befutó, Fleur Power színben, ami Temptalia szerint egy gazdagon pigmentált, vibráló, közepesen sötét rózsaszín, meleg tónusú árnyalat, matt (inkább szatén) pirosító. Az NW20-as bőrömön természetes hatású, de azért látszik, hogy a pírt egy kis mesterséges segítséggel értem el.
Lapul a sminkesbőröndben TF, Hourglass és EL pirosító is, mégis a Mac-ért nyúlok a leggyakrabban. Ehhez képest alig fogyott belőle.
Először RT szintetikus szálú pirosítóecsettel próbáltam, de nem tudta megfelelően felvenni, azóta egy természetes szőrű púderecsettel használom (Bourjois) és tökéletes. Észnél kell lenni a használatakor, mert elég csak beleérinteni, máris az ecseten a több, mint elég mennyiségű púder, néhány suhintás, és kész. Alapozóra vagy alapozó nélkül, sima hidratáló után is biztonsággal bevethető, és ott is marad a nap végéig, ahova tettem.
Igazából 5 csillagot érdemel, csak azért görbül a szám, mert nem cruelty free márka terméke. Ráadásul a természetes szőrű ecsetemmel használva duplán vétkezem. Lelkiismeretfurdalás ON.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

evelinbardos

2021. szeptember 27.

Akciósan jutottam hozzá, szerencsére, mert a teljes árát szerintem nem éri meg sajnos. Burnt Pepper árnyalatom van, nagyon könnyű felvenni az ecsettel, intenzív, pigmentált annyira, hogy nem építhető, vigyázni kell vele, ne legyek bohóc. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Cdorcci

2021. július 23.

Imádom!
Könnyű vele dolgozni, nagyon tartós. Az ára kicsit húzós,de rettentő sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Imádom!

daliah

2021. július 20.

annyira pigmentált, hogy épphogy hozzá kell érinteni az ecsetet. két színben van meg, a matt még pigmentáltabb, mint a fényes. száz évig elég lesz, biztos hogy minden napos használat mellett is előbb fog rámromlani, minthogy el tudnám használni. egy hátránya, hogy “no make up”-lookot nem tudok csinálni vele, de ezért nem vonok le csillagot. kisebb kiszerelés is praktikus lenne

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

sophie28

2021. június 16.

Brutál pigmentált, imádom! Drága, azonban nagyon sokáig tart, ezért megéri az árát! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. május 16.

A márka egyik sikervonalát képviselik a pirosítói, izgalmas színválasztékkal. Az előző vélemények ugyanakkor azt is jelzik, hogy a minőség árnyalatfüggő lehet, érdemes ezeket most is tanulmányozni, nehogy mellényúljunk.
Pinch O'Peach - kezdem azzal, hogy sokkal szebb élőben, mint a márka oldalán lévő képen. Egyáltalán nem Barbie baba árnyalat, hanem barackos.
Hiper könnyen felvihető a megfelelő ecsettel és nem igényel nap közben sem igazítást.
Ennyi ember biztosan nem tévedhetett, amikor kiválóra értékelte, velem együtt. Érdemes rá beruházni, ez a mennyiség napi használat mellett is biztosan kitart egy-két évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 16.

Antioxidánsok: BHT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.