MAC

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szakemberektől szakembereknek: kialakításának köszönhetően fantasztikus színeket biztosít könnyen és egyenletesen. Lágyan tapad a bőrhöz, a színek egész napon át tartó, természetes hatású alkalmazása érdekében.

Ár: 4800 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Hősök terénél, előre utalás esetén foxpost/posta
MAC Arcpirosító - leárazva!
Ár: 3900 , Eladó: narancsdzsem
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás+ posta, vagy Foxpost

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. május 16.

A márka egyik sikervonalát képviselik a pirosítói, izgalmas színválasztékkal. Az előző vélemények ugyanakkor azt is jelzik, hogy a minőség árnyalatfüggő lehet, érdemes ezeket most is tanulmányozni, nehogy mellényúljunk.
Pinch O'Peach - kezdem azzal, hogy sokkal szebb élőben, mint a márka oldalán lévő képen. Egyáltalán nem Barbie baba árnyalat, hanem barackos.
Hiper könnyen felvihető a megfelelő ecsettel és nem igényel nap közben sem igazítást.
Ennyi ember biztosan nem tévedhetett, amikor kiválóra értékelte, velem együtt. Érdemes rá beruházni, ez a mennyiség napi használat mellett is biztosan kitart egy-két évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 16.

vivienpalfi1

2021. május 16.

Nagyon szép a színe és könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Nagyon szép a színe és könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós.

Ftunde900111

2021. április 15.

Nagyon szép a színe, könnyű vele dolgozni és építhető ami a legfontosabb, mert nem nézek ki úgy utána mint egy bohóc:P Amit sajnállok, hogy nem sokkal tartósabb mint egy drogériás pirosító :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

ceanne

2021. március 22.

2013-ban vettem az elsőt és még mindig megvan, pedig nagyon sokat használtam, és még mindig használom. Nagyon sajnálom, hogy nem cruelty free a márka, mert egy ideje nem vásárolok Mac termékeket, és pl. emiatt a pirosító miatt kifejezetten sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

hedorka

2021. március 9.

A pinch me-re esett a választásom. Eddig nem csalódtam, építhető, a hétköznapokra abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

hb0

2021. január 27.

Update: fél év és borzalmas ügyfélszolgálatosok után visszautalták a pénzt a blokk ellenében. Látom, hogy nem egyedi eset volt ez a nem sikerül semmit felvinni az ecsetre és fel kell kapargatni dolog, így szerintem megérhet egy próbát, ha megvan még a számla róla. De én azt ajánlom, hogy NE e-mailt írjatok, mert nem válaszolnak rá, vagy azt mondják a honlapról küldöttek üresen érkeznek (telefonos megkereséskor viszont megtalálják). Tudom, hogy itt alapvetően a terméket értékeljük, de nekem kicsit elvette a kedvem a MAC-től az, hogy hiába telefonáltam többször, nem továbbították azt az e-mailt amiben leírtam/lefotóztam mindent amit kértek, és még engem hibáztattak, hogy sok idő telt el a részemről (kb. másfél év, úgy, hogy ebből 6 hónapot az allergiás reakcióimat kezeltem, 6 hónapig pedig feleslegesen irogattam/hívogattam őket). Én abszolút nem vagyok ez a habzó szájú, mindenre panaszt tevős ember, de az nagyon tud zavarni, ha hülyének néznek, és azt gondolják, hogy ha nem írnak vissza vagy nem továbbítanak egy e-mailt, akkor nem is történt semmi (és nem a kiütések miatt, mert az egy egyéni dolog is lehetett volna). Remélem meghoztam valakinek a kedvét ehhez a kalandhoz :)

Desert Rose: olvastam, hogy mások is ezt tapasztalták (nem csak ezzel az árnyalattal), egyszerűen semmi nem kerül a termékből az ecsetre, lehetetlen volt felvinni, ezért megpróbáltam picit felkaparni, hátha. Ez sem segített rajta, borzalmasan csúnya, egyenetlen és egyáltalán nem tartós lett a végeredmény.

Nem akartam feladni a próbálkozást, viszont tetőzte a problémát, hogy gyakoribb használat mellett olyan gyulladt, aknés kiütések lettek tőle a bőröm azon területén, ahova felvittem, hogy utána fél évig nem tűnt el, csak antibiotikumos krémmel. Persze ez egyéni érzékenység is lehet, de ez sem változtat a tényen, hogy egy 7500Ft-os, professzionálisnak ígért pirosítót konkrétan lehetetlen használni.

Írtam erről e-mailt a MAC-nek a honlapjukon direkt erre a célra biztosított felületen keresztül, kaptam is visszaigazolást, hogy megérkezett, de 1 hónap után sem jött semmilyen választ. Írtam újból, hetek után megkaptam, hogy az e-mailjeim üresen érkeztek (?), inkább akkor erre a címre válaszoljak. Megtettem, azóta sem írtak vissza. Nyilván fel tudom őket hívni, vagy be tudok menni egy üzletbe, ezzel csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy mennyire professzionálisan állnak a dolgokhoz, de legalább mindegyik e-mail végén ott volt, hogy számít a vásárlók véleménye :D

Még annyi, hogy pont egy olyan akció keretében vásároltam a pirosítót, amikor adtak mellé 3 mini terméket is: egy szempillaspirált, egy fix+ sprayt és egy strobe creamet, mindhárom csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Egykettoharom

2020. december 27.

Melba árnyalat tökéletes hétköznapi szín, használom, szeretem. Építhető, egészen erős hatást is el lehet vele érni a természetes hatás mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

claudia.nyilas

2020. december 9.

Az első pirosítóm a Mac-től, ami engem is meglep! 😅 A satin Well dressed színűt vettem meg, de nekem nagy csalódás... én eddig a Benefit és Too faced, Urban Decay pírjeihez voltam szokva, de ez sehol nincs a pigmentáltságával. De biztos azért, mert satin. Szóval jól mellényúltam, de a színe fogott meg. Egy finom rózsaszínes szín, de akárhogy próbálom túladagolni az arcomon, egy enyhe fényecske jelenik csak meg, ami pár óra múlva már nem is igazán látszódik. Nagy csalódás, ilyet még sosem tapasztaltam egy pirosítóval sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

orchidea8627

2020. augusztus 21.

2012. október 2. Imádom őket, gyönyörű színekben lehet kapni, tartósak, szépen satírozhatóak, nem irritálják a bőrömet. Több árnyalat is lapul belőlük a sminkesládikámban, imádom mindet, igazi minőségi darabok.

2020. augusztus 21. Még mindig nagyon szeretem őket, annak ellenére hogy mostanában inkább krémpirosítókban utazok, bár már ezekből sem a matt verziót szeretem a legjobban, mint régen. A "satin" és "sheertone" finishek a kedvenceim. Egyik sem hirtelen-brutál pigmentált finish, kissé áttetsző de gyönyörűen építhető finishek, előbbi enyhén, bőrszerűen fényes, utóbbi matt, de mint azt említettem attól különbözik a sima matt verziótól hogy sokkal áttetszőbb de rétegezhetőbb.
Akiknek problémájuk van a tetején kialakuló réteggel az nagy valószínűség szerint az ecseten arcról felvett olajoktól alakul ki ez a réteg. Próbáljátok ki hogy minden használat után ecsettisztítóval letörlitek az ecsetet, hogy mindig teljesen tiszta legyen. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Kamea

2020. augusztus 13.

A Prism árnyalatot vettem meg bronzosításra/kontúrozásra, mert ennek nem sárga a színe, inkább hideg barnás, illetve nagyon enyhén bordós, olyan árnyalat, amiket mostanában hajkurászok.
A Guerlain Terracotta arcpalettám bronzereivel is az a nagy bajságom, hogy nagyon nehéz kiimádkozni őket a helyükről, álmomban se gondoltam volna, hogy ezzel a pirosítóval is így fogok majd járni! Próbáltam mindenféle ecsettel, de egyikkel se működött, aztán @maow tanácsára megkapargattam a tetejét, és ezzel a módszerrel sikerült úgy-ahogy. Ezt így azonban nonszensznek tartom, több okból is:
1. Sietős reggeleken nekem nincs időm ennyit egy bronzerrel/pirosítóval szórakozni.
2. Rengeteg cucc kárba vész.
3. Hiába vettem meg kedvezményes áron, azért ennyi pénzért már minimum elvárható lenne, hogy használható is legyen egy termék! És akkor a gagyi fekete műanyag csomagolásról még szót se ejtettem!
Lehet, hogy csak ez az árnyalat viselkedik így, én nem tudom, de rettenetes nagy csalódást okozott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

2. Rengeteg cucc kárba vész.

Antioxidánsok: BHT

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.