Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Lizz07

2019. június 13.

Olyan púdert kerestem elsősorban, aminek nincs fedése, ellenben mattít. Ez pont ilyen. Ebben a nyári melegben sem zavaró "viselt" és a T-vonalam is csak órák múlva kezd el fényleni. Vannak púderek, amik kilométerekről ordítanak, hogy, rajtunk vannak, de ez láthatatlan. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

BeataK

2019. április 17.

Zsíros bőrűeknek nyárra szinte kötelező! Nem tömíti a pórusokat, nagyon halvány, vékony fedése van, de alig ér a bőrhöz a pamacs, már teljesen mattít. Bármelyik drogériás terméknél ezerszer jobb, minőségibb. Rengeteg túlárazott Maces termék van, ez viszont szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Brekka10

2018. november 17.

Évek óta használom, teljes függőség! Tökéletesen mattít, színe szinte semmi, láthatatlan. Nálam elég gyorsan fogy, de ez talán egyéni, mivel intenzíven (újra)zsírosodó a T-vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

Moncsika73

2018. július 5.

Must have!!! Hozza amit igér, minden nap használoma t vonalra. Tuti újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

betty007

2018. június 14.

Egész évben örök barátságban vagyok vele, de mégiscsak ez a nyári időszak az amikor naponta előkerül. Véleményem szerint nagyon jó kis termék, a mattításra nála jobbat még nem találtam, sokáig elég az ára is ehhez mérten rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Makk Zsuzsó

2018. június 7.

Hm, hm, hm... Hát én nem ájultam el. 30 fok fölött halottnak a csók. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A 2000 Ft-os, 3-szor ekkora kiszerelésű Dodo púderemet nem tudta überelni, pedig az nem is ebben a kategóriában indult, az csak egy mezei transzparens púder, nem ígér mattítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

vanesszakiss

2018. május 26.

Kedvenc púderem lett, most vettem 3x-ra újra. Eddig az összes púdertől 1 óra után átfénylett a T-vonalam, ez az első amitől nem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

preka

2018. március 7.

szerintem nagyon jó kis cucc. akinek esetleg a studiofix+ púder nem vált be, ez biztos be fog! azt vettem észre amúgy is, hogy a MAC-es termékek jól működnek együtt. én studiofix fluidot használok alapozónak és ezzel és fix+-szal lefújva gyönyörű lesz az amúgy eléggé heges és néha pattanásos bőröm is.
amúgy sokáig elég és nem kell belőle sokat használni. nem ad plusz fedést annyit, de legalább nem is lesz ilyen cakeface beütése a fejednek. nagyon zsírosodó bőrűeknek a legjobb fixáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

vecserichili

2018. február 26.

Imádatom örök tárgya. Az esküvőnkön, mindkettőnkön volt és nulla csillogás egész nap a nyár legmelegebb napján.
Valóban mattit, a pórusok is szebben mutatnak. Majdnem két évig használtam szinte minden nap. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.