MAC

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Mse

2020. január 15.

Nekem ez A púder. Csodás.
Sajnos nem olcsó, de megéri az árát. Egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Nekem ez A púder. Csodás.
Sajnos nem olcsó, de megéri az árát. Egész nap tart.

Lilium

2019. október 28.

Én is mattító púdert kerestem, az orrom hajlamos kifényesedni. Korábban Kryolan-t használtam, két év után fogyott el. Annak sem volt fedése, csak mattított és most is ilyet akartam. A por állagot megelégeltem, így préselt után néztem és sokkal egyszerűbb vele az élet. Nem lehet vele túlzásba esni, természetesebb a hatása. Vékony rétegben is tökéletes, valóban láthatatlan, ráadásul a nap végére sem fénylik át, anélkül hogy újra felvinném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Lizz07

2019. június 13.

Olyan púdert kerestem elsősorban, aminek nincs fedése, ellenben mattít. Ez pont ilyen. Ebben a nyári melegben sem zavaró "viselt" és a T-vonalam is csak órák múlva kezd el fényleni. Vannak púderek, amik kilométerekről ordítanak, hogy, rajtunk vannak, de ez láthatatlan. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

BeataK

2019. április 17.

Zsíros bőrűeknek nyárra szinte kötelező! Nem tömíti a pórusokat, nagyon halvány, vékony fedése van, de alig ér a bőrhöz a pamacs, már teljesen mattít. Bármelyik drogériás terméknél ezerszer jobb, minőségibb. Rengeteg túlárazott Maces termék van, ez viszont szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Brekka10

2018. november 17.

Évek óta használom, teljes függőség! Tökéletesen mattít, színe szinte semmi, láthatatlan. Nálam elég gyorsan fogy, de ez talán egyéni, mivel intenzíven (újra)zsírosodó a T-vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

Moncsika73

2018. július 5.

Must have!!! Hozza amit igér, minden nap használoma t vonalra. Tuti újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

betty007

2018. június 14.

Egész évben örök barátságban vagyok vele, de mégiscsak ez a nyári időszak az amikor naponta előkerül. Véleményem szerint nagyon jó kis termék, a mattításra nála jobbat még nem találtam, sokáig elég az ára is ehhez mérten rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Makk Zsuzsó

2018. június 7.

Hm, hm, hm... Hát én nem ájultam el. 30 fok fölött halottnak a csók. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A 2000 Ft-os, 3-szor ekkora kiszerelésű Dodo púderemet nem tudta überelni, pedig az nem is ebben a kategóriában indult, az csak egy mezei transzparens púder, nem ígér mattítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

vanesszakiss

2018. május 26.

Kedvenc púderem lett, most vettem 3x-ra újra. Eddig az összes púdertől 1 óra után átfénylett a T-vonalam, ez az első amitől nem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.