MAC

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. november 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Ár: 4000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 2 - 3 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Sofi

2020. október 2.

A finishe tényleg csodálatos. Nincs poros hatása, nem ül bele a ráncokba, baba bőrt csinál. Mind az 5 percre amíg nem fényesedik át :D Elkezdtem átállni a Mac-es termékekre és a púder volt az egyik utolsó amiben váltottam. Hát sajnos nem jött be, a sima Max Factoros púderem ezerszer jobban bírja a gyűrődést, de sajnos annak meg ehhez képest azért bőven poros hatása van... de legalább 2-3 órát kibír átfényesedés nélkül..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Toncs20

Korcsoport: < 18
2020. május 23.

Már a másodikat használom belőle, nem tudnák más ilyen púdert mondani, amelynek ennyire úgymond selymes végeredménye lesz, tartós és nem ül bele a ráncokba. Természetes a végeredménye, de a zsíros bőröm sokszor napvégére átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 23.

orchidea8627

2020. április 24.

2012. május 19: Minden fillért megér. Finom, áttetsző púder, jól fixálja az alapozót, nem ül bele a pórusokba sem. Nyáron a bőröm borzasztóan kifényesedik, de ez abszolút meggátolja az utált kifénylést.
(Ma 30 percet vártam a tűző napon a buszra, a hátamról csorgott a víz, de az arcomon semmi. Tökéletes maradt a sminkem, semmi csillogás.
Az is nagyon tetszik benne, hogy nincs benne talkum (hintőpor) ami gyakorlatilag csak "töltőanyag".

Nálam kiállta a próbát, nem cserélem le semmi pénzért!

UPDATE: Majd 10 éve írtam az első véleményemet, ugyanezt gondolom róla.
Nagyon finomra őrölt, keményre préselt de az ecset jól felveszi. Nem látványos a bőrön, nem ül meg a pórusokban és nagyon jó a mattító hatása, anélkül hogy repedezett kartonpapírnak nézni ki tőle a bőr. Jó összetevők, masszív csomagolás, nálam csodaszer. :)
(Ha a púderpuffnit közvetlenül az arcotokra használjátok akkor fordítva tegyétek vissza a kompaktba, hogy az a fele ami a bőrötökkel érintkezik az felfelé nézzen, így nem fog a zsíroktól, olajoktól kemény réteg képződni a tetején.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Nálam kiállta a próbát, nem cserélem le semmi pénzért!

UPDATE: Majd 10 éve írtam az első véleményemet, ugyanezt gondolom róla.

Mse

2020. január 15.

Nekem ez A púder. Csodás.
Sajnos nem olcsó, de megéri az árát. Egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Nekem ez A púder. Csodás.
Sajnos nem olcsó, de megéri az árát. Egész nap tart.

Lilium

2019. október 28.

Én is mattító púdert kerestem, az orrom hajlamos kifényesedni. Korábban Kryolan-t használtam, két év után fogyott el. Annak sem volt fedése, csak mattított és most is ilyet akartam. A por állagot megelégeltem, így préselt után néztem és sokkal egyszerűbb vele az élet. Nem lehet vele túlzásba esni, természetesebb a hatása. Vékony rétegben is tökéletes, valóban láthatatlan, ráadásul a nap végére sem fénylik át, anélkül hogy újra felvinném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Lizz07

2019. június 13.

Olyan púdert kerestem elsősorban, aminek nincs fedése, ellenben mattít. Ez pont ilyen. Ebben a nyári melegben sem zavaró "viselt" és a T-vonalam is csak órák múlva kezd el fényleni. Vannak púderek, amik kilométerekről ordítanak, hogy, rajtunk vannak, de ez láthatatlan. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

BeataK

2019. április 17.

Zsíros bőrűeknek nyárra szinte kötelező! Nem tömíti a pórusokat, nagyon halvány, vékony fedése van, de alig ér a bőrhöz a pamacs, már teljesen mattít. Bármelyik drogériás terméknél ezerszer jobb, minőségibb. Rengeteg túlárazott Maces termék van, ez viszont szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Brekka10

2018. november 17.

Évek óta használom, teljes függőség! Tökéletesen mattít, színe szinte semmi, láthatatlan. Nálam elég gyorsan fogy, de ez talán egyéni, mivel intenzíven (újra)zsírosodó a T-vonalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

Moncsika73

2018. július 5.

Must have!!! Hozza amit igér, minden nap használoma t vonalra. Tuti újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

betty007

2018. június 14.

Egész évben örök barátságban vagyok vele, de mégiscsak ez a nyári időszak az amikor naponta előkerül. Véleményem szerint nagyon jó kis termék, a mattításra nála jobbat még nem találtam, sokáig elég az ára is ehhez mérten rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.