MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 28.

Ár:   12 500 Ft
Kiszerelés:   9 x 0,8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ez a jól összeállított, burgundi árnyalatokból álló paletta megszámlálhatatlan kombinációs lehetőséget rejt magában. Textúrák sorával különöző stílusú sminkeket készíthetünk vele nappalra és különleges alkalmakra egyaránt. Telt és lágy árnyalatok egyetlen parktikus kompaktban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Moncherrys

2021. február 17.

A paletta mérete az elég durva az árához képest,vagyis kicsi. Féláron jutottam hozzá úgy,hogy mást is kellett venni,úgy megérte,de alapvetően teljes áron semmiféleképpen nem vettem volna meg. Ezt eltekintve,jól kihasználható színeket tartalmaz a zöld szememhez tökéletes.Alappal használva nagyon tartós ,pigmentált színeket tartalmaz,szeretem.4 csillag az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

doraorsolya

2021. február 8.

Elsőre kicsit aggasztott a paletta mérete, hiszen ezért az árért itthon nem kapható márkák palettáit is meg lehet közel vásárolni, de mégis elcsábultam Black Friday akció alkalmával. A pigmentek alapvetően porzanak, de nem vészesen, szépen lehet őket satírozni, illetve pigmentáltak is. A színek összeállítása szerintem nagyon kihasználható, az egyetlen szín, amit hiányolok egy highlight szín a szemöldökcsontra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Ftunde900111

2021. január 23.

Először mérges voltam mikor megérkezett, mert a netes képen sokkal nagyobbnak tűnt. Viszont kidühöngtemn magam és elkezdtem használni:) Nagyon szépek a színek és pigmentáltak és nagyon tartósak. Reggel hatkor felkenem és 12 óra múlva is fent van. Ajánlom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Egykettoharom

2020. december 27.

Szerettem, de én igazából ennyire sötét színeket nem használok, ezért túladtam rajta. A vásárló fél sem bánta meg az adásvételt :D Szeritnem kicsit túl van árazva, de cuki kis utazós paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

molivi

2020. január 11.

Egyik kedvenc kis palettám 😊 gyönyörűek a színek benne, nekem nagyon bevált főleg az alsó sor. Pozitívum hogy kis méretének köszönhetően tökéletes utazáshoz😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

s05

2018. január 18.

Karacsonyra MAC utalvanyt kaptam es olyat akartam veni, amit amugy nem vennek ra, mert sajnalom ra a penzt. Nem szoktam ezt a bordos szint hasznalni, de iden osszel megtetszett, igy esett ra a valasztasom. Nagyon szepek a szinek, a szemhejon is jol muatanak, a szinek nagyon szepen kombinalhatok es osszesatirozva nagyon szep hatast kelt. Amiert levonok egy csillagot: nagyon picikek a szinek es szemhejalapozo nelkul alig birjak par orat. Az arcdeco szehejalapozoval kibirnak 8-10 orat, anelkul alig 3-4-t. Nagyon orulok vegulis ennek a plaettanak, a legjobb ajandek, de sajat zsebbol nem biztos, hogy megvennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szeretem, gyönyörűek a színek, szépen űködik nappali és esti sminkhez is. A MAC eye primerével kombinálva csillagos ötös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

theo

2017. november 21.

Számomra ez a paletta eléggé nagy csalódás. A minősége sokkal rosszabb a hagyományos mac szemfestékekhez képest. A legtöbb szín szinte nem is látszik felvíve, pedig eléggé sötét árnyalatok. És sajnos nem is olyan tartósak, pár óra után már nagyon kopottas, beleül a kis redőkbe... Pedig nagyon kis praktikus paletta lehetett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

frostbites

2017. május 12.

Első Mac palettám volt. Nagyon vigyázok rá a mai napig. A színei gyönyörűek de a pigmentáltsága nem az igazi de így is elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

natulcien

2017. május 7.

Nem rég óta használom, de abszolút kedvenc lett. Bevallom félve vettem meg, de nagyon nem bántam meg a döntésem. A képen is látható Burgundy árnyalat tulajdonosa vagyok és kezdem is az értékelést. A csomagolásokra semmilyen szempontból nem vagyok háklis. Tökéletesen megfelel a funkciójának. A színek szépek, harmonizálnak, kifejezetten pigmentáltnak találom őket. Nagyon szépen lehet őket kombinálni, és nagyon könnyen szépen el is lehet őket dolgozni. A mattokat használom alapnak, a fényeseket a mozgószemhéjra színnek, a sötéteket pedig a külső szemzug árnyalására. Mindig használok alá alapot, amivel az összes szemfestékem tartós, így erről nem tudok külön nyilatkozni. Változatos, élénk sminkeket lehet vele készíteni, és a színek mindegyike egy külön egyéniség. Nincs az az érzetem, mint a legtöbb palettánál, hogy felesleges árnyalatok vannak benne, mert a felvitel után a legtöbb ugyanúgy néz ki. Naponta eszt használom, annyira izgalmasnak találom a színeket, és annyira kihasználható mind a 9 szín benne. A porzáshoz annyit fűznék, hogy én még nem találkoztam olyan szemfestékkel, ami nem porzik. UD, Estee Lauder, Pupa, Makeup Revolution, alacsony kategóriás paletták...mindegyik porzik, végül is porok. Természetesen vannak különbségek, de ez a paletta szerintem a kevésbé porzók közé tartozik. Számomra egyáltalán nem zavaró. Ha már egyéb palettákkal való összehasonlításnál tartunk, nekem jobban tetszik, mint az UD Naked 3-ja. Praktikusabbak a színek, kevésbé porzik, jobban eldolgozhatóak, és az ára is barátibb. Ez az első találkozásom MAC szemfestékkel, és azt kell mondjam meggyőzött:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.