MAC

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, Módosítva: 2016. december 22.

Ár:   12 500 Ft
Kiszerelés:   9 x 0,8 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Ez a jól összeállított, burgundi árnyalatokból álló paletta megszámlálhatatlan kombinációs lehetőséget rejt magában. Textúrák sorával különöző stílusú sminkeket készíthetünk vele nappalra és különleges alkalmakra egyaránt. Telt és lágy árnyalatok egyetlen parktikus kompaktban.

MAC Pastel Times Nine
Ár: 4000 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Néhány színt használtam párszor, többit csak próbáltam., Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszi és környéke vagy posta vagy foxpost
molivi

2020. január 11.

Egyik kedvenc kis palettám 😊 gyönyörűek a színek benne, nekem nagyon bevált főleg az alsó sor. Pozitívum hogy kis méretének köszönhetően tökéletes utazáshoz😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

s05

2018. január 18.

Karacsonyra MAC utalvanyt kaptam es olyat akartam veni, amit amugy nem vennek ra, mert sajnalom ra a penzt. Nem szoktam ezt a bordos szint hasznalni, de iden osszel megtetszett, igy esett ra a valasztasom. Nagyon szepek a szinek, a szemhejon is jol muatanak, a szinek nagyon szepen kombinalhatok es osszesatirozva nagyon szep hatast kelt. Amiert levonok egy csillagot: nagyon picikek a szinek es szemhejalapozo nelkul alig birjak par orat. Az arcdeco szehejalapozoval kibirnak 8-10 orat, anelkul alig 3-4-t. Nagyon orulok vegulis ennek a plaettanak, a legjobb ajandek, de sajat zsebbol nem biztos, hogy megvennem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szeretem, gyönyörűek a színek, szépen űködik nappali és esti sminkhez is. A MAC eye primerével kombinálva csillagos ötös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

theo

2017. november 21.

Számomra ez a paletta eléggé nagy csalódás. A minősége sokkal rosszabb a hagyományos mac szemfestékekhez képest. A legtöbb szín szinte nem is látszik felvíve, pedig eléggé sötét árnyalatok. És sajnos nem is olyan tartósak, pár óra után már nagyon kopottas, beleül a kis redőkbe... Pedig nagyon kis praktikus paletta lehetett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

frostbites

2017. május 12.

Első Mac palettám volt. Nagyon vigyázok rá a mai napig. A színei gyönyörűek de a pigmentáltsága nem az igazi de így is elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

natulcien

2017. május 7.

Nem rég óta használom, de abszolút kedvenc lett. Bevallom félve vettem meg, de nagyon nem bántam meg a döntésem. A képen is látható Burgundy árnyalat tulajdonosa vagyok és kezdem is az értékelést. A csomagolásokra semmilyen szempontból nem vagyok háklis. Tökéletesen megfelel a funkciójának. A színek szépek, harmonizálnak, kifejezetten pigmentáltnak találom őket. Nagyon szépen lehet őket kombinálni, és nagyon könnyen szépen el is lehet őket dolgozni. A mattokat használom alapnak, a fényeseket a mozgószemhéjra színnek, a sötéteket pedig a külső szemzug árnyalására. Mindig használok alá alapot, amivel az összes szemfestékem tartós, így erről nem tudok külön nyilatkozni. Változatos, élénk sminkeket lehet vele készíteni, és a színek mindegyike egy külön egyéniség. Nincs az az érzetem, mint a legtöbb palettánál, hogy felesleges árnyalatok vannak benne, mert a felvitel után a legtöbb ugyanúgy néz ki. Naponta eszt használom, annyira izgalmasnak találom a színeket, és annyira kihasználható mind a 9 szín benne. A porzáshoz annyit fűznék, hogy én még nem találkoztam olyan szemfestékkel, ami nem porzik. UD, Estee Lauder, Pupa, Makeup Revolution, alacsony kategóriás paletták...mindegyik porzik, végül is porok. Természetesen vannak különbségek, de ez a paletta szerintem a kevésbé porzók közé tartozik. Számomra egyáltalán nem zavaró. Ha már egyéb palettákkal való összehasonlításnál tartunk, nekem jobban tetszik, mint az UD Naked 3-ja. Praktikusabbak a színek, kevésbé porzik, jobban eldolgozhatóak, és az ára is barátibb. Ez az első találkozásom MAC szemfestékkel, és azt kell mondjam meggyőzött:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

vikitaliana

2017. április 17.

Abszolút kedvenc két kis palettám a Burgundy és az Amber. Megvan a Navy és a Purple is, de azok nem az én szemszínemhez illők sajnos. Az állaga, szín összetétele, satírozhatósága a legeslegjobb, minden egyéb palettámhoz mérve (Neked 2, Too faced csokipaletta, tarte energy clay noir, zoeva paletták). Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, ha egyetlen palettát választhatnék, amit egy lakatlan szigetre elviszek magammal, az biztosan a Burgundy lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Lencseee

2017. január 11.

A burgundihoz van szerencsém. Megfelelő alappal, minden szín tud mutatni az ember szemén. Nekem kb. annyi problémám van vele, hogy itt annyira közeliek a színek árnyalatai, hogy nem is kell nagyon satírozás, mert a satírozás által létrejövő árnyalatuk is ott van a palettában....és talán még annyi, hogy a legvilágosabb árnyalatot is sötétnek találom "legvilágosabbnak"...jó, de ennyi pénzt biztos nem ilyen palettáért adnék ki...(köszönöm a cserét ezúton is!!!) boldogan használom, de magamtól UD-t vennék;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Rovett

2016. december 30.

Nekem nem a Burgundy van meg, hanem az Amber és a Purple Times Nine. Azért merek ide írni, mert a 2 palettából kitapasztaltam, hogy ugyan azt adják.
Imádom, hogy ennyire KOMPAKT. Elfér a tenyeremben, maguk a színek pont akkorák, mint a régi 2 Forintos érme.
Pozitívum, hogy szép, egymáshoz passzoló árnyalatokat rejtenek a paletták. Könnyen tisztítható, klasszikus csomagolás.
Ami probléma, hogy kivétel nélkül porzik az összes árnyalat. NAGYON. Látni, hogy rengeteg termék meg kárba. Mondhatnám, hogy egyáltalán nem pigmentáltak. Vannak színek, amelyek erősebbek, de a lágyabb tónusok eltűnnek a szemhéjon.
Kötelező a tökéletes szemhéjalap. Szerintem a paint pot segíthet rajta a legtöbbet. Nekem nincs ilyen termékem.Viszont, ha van egy erős, jól tapadó alap, akkor nagyon szépen fel lehet építeni a színeket. Így hihetetlenül szép vibráló végeredményt kaphatunk.
Nekem eddig nem sikerült szépen egybedolgozni a színeket. Maximum 2 árnyalatot lehet kifogástalanul egybemosni. A 3.-nál már beindul a mocsár effektus. Lássuk be egy szép füstös smink, nem 2 színből áll.
Még mindig kísérletező/tanuló fázisban vagyok a palettákkal. Nehéz betörni a színeket, de nem adom fel!
Ami már szőrszálhasogatás, de gagyin könnyű a csomagolás. Maga a plasztik nem jó minőségű. Könnyen darabokra törős. Zárásnál a mágnes nekem nem elég erős. Tehát táskában nem érzem biztonságosnak. Kell hozzá a papírdoboz. Viszont kinyitásnál meg már ez a mágnesesség is erős, mert alig lehet fogást találni rajta. Folyamatosan parázok, hogy belenyúlok valamelyik színbe a körmömmel.
Őszintén megvallva, jóval olcsóbban találni ennél jobb minőségű palettát. A pénz amit elkérnek érte némiképp nonszensz. Minél több MAC termékem van, ezt annál inkább tapasztalom. Fogalmam sincs, hogy lett ekkora hypeja ennek a márkának. Az a vicc, hogy ezekkel a hibákkal is tudom azt mondani, hogy SZERETEM, mert MAC. Ez gyalázatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.