MAC

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet

A MAC ajakrúzs Candy Yum-Yum árnyalatú parfümje, melynek főbb illattösszetevői a trópusi gyümölcsök, vattacukor és a virágos jegyek.

felhasznaloinev

2017. december 16.

Akkor használom ezt a parfümöt, ha reménykedem benne, hogy jó napom lesz. Nem vagyok nagy Mac vásárló, mert a burgundy times 9 palettájuk nekem nagyon nem jött be, sokszor túlárazottnak tartom a termékeiket, de erről a parfümről rosszat nem lehet mondani. Vidám illat, sőt, jó hangulatom lesz, ha megérzem magamon egy pillanatra, szóval mindent összevetve, rettentően elégedett vagyok ezzel a vásárral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Tündérvirág

2017. november 20.

Könnyed, cuki, csajos parfüm. Nekem tetszett benne , hogy édes, így meg is vettem. Bőrközeli illat inkább, aki odahajol hozzám, érzi, de nem húzok illatfelhőt magam után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.