MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Licht, Módosítva: 2013. május 30.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Sokoldalú felhasználás, krémes állag. Közvetlenül alkalmazható bőrre, alapozóra, púderre és pirosítóra is felkenhető. Ecsettel, szivaccsal vagy kézzel vigye fel.

Illatanyag mentes.

Ár: 3500 , Eladó: Zsolci
Állapot: Párszor próbált/kép, Helyszín: Kerepes, fizetés: Kerepes, Postán maradó

topsminkotti

2019. július 11.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Hush és Pearl árnyalatok vannak. A Cream Colour Base-nek az az előnye, hogy tesztelten használható arcra, szemre és szájra is. Illetve, hogy azon kevés Mac termékek közé tartozik, ami nem igényi a professzionális ecsetet, hanem kézzel egyszerűen felvihető. Én szeretem highlighternek, de szeretem télen szemre is használni őket, amikor nem nagyon olvadós az idő, mert azért ez mégiscsak egy krémes állag, ami nem púderesedik be. Ez is nagy előnye, hogy mindvégig szép krémes hatású marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

MissKenedy

2019. június 12.

Hush árnyalatot nyúzom egy ideje, csodás természetes vizes hatást ad az arcnak. Hétköznapra a rendes highlightert soknak tartom, főleg irodába. De ez tökéletes. Fotón lehet nem mutat annyira mint egy-két társa, de élőben sokkal szebb ez a természetes csillogás a bőrön.
Aki nem szereti a highlighterekben lévő csillámokat és keresi a természetes vizes hatást, annak megér egy próbát.
A huhs árnyalat pedig kitűnő a nyári, picit barnább bőrre. Szinte beleolvad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

A huhs árnyalat pedig kitűnő a nyári, picit barnább bőrre. Szinte beleolvad

Pr. Nóra

2018. november 20.

Tint árnyalatban va meg, és tényleg nagyon sokoldalúan hasznáható termék. Elolvastam a leírást, ez a Tint nevű használható arcon, szemen, és szájon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Hales

2018. április 16.

Nekem is a Pearl árnyalat van meg, highlighterként használom. Csodás egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrömnek, ráadásul a nap végéig kitart, nálam egyértelműen 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

szannamari85

2018. március 2.

Hush és Pearl árnyalatban használom highlighterként. Imádom mindkettőt, nagyon könnyű eldolgozni, természetes fényt adnak az arcnak és baromi tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

marliz

2017. február 17.

Nekem is a Hush árnyalat van meg. Vékonyan felkenve nagyon diszkrét hatást lehet vele elérni - ezért esett rá a választásom -, de rétegezve látványosabbá is lehet tenni. Kifejezetten tetszik benne, hogy nagyon apró csillámok vannak benne, és krémes, így az ujjammal nagyon gyorsan el tudom dolgozni. Az állaga nekem kicsit kemény, lehetne egy leheletnyivel krémesebb, úgy szebben, egyenletesebben fel lehetne vinni. A tartósságával én sem vagyok teljesen kibékülve, de nem annyira vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Rizsa

2017. január 2.

Highlighterként, és szemhélyalapként is használom Luna árnyalatban. Számomra tökéletes, ujjal beleütögetem a bőrömbe, ahol egy kis fényt szeretnék. Highlighterként nem túl fényes, egyátalán nem csillámos, így hétköznapokra tökéletesen mutat egy természetes sminkhez, fénye egész nap kitart. Szemhélyalapként is használható, világosabb fényes vagy csillámos szemhélypúderek alá tökéletes, habár lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nyuszita

2016. május 28.

Nekem Hush árnyalatban van meg, highlighterként használom. Ez az első ilyen termékem és nem bántam meg, hogy erre esett a választásom. A vásárlás előtt hetekig jártam a boltokat, míg végül nála kötöttem ki. Nagyon kevés időm van reggelente sminkelni, és nincs semmilyen ecsetem, mindent az ujjaimmal viszek fel, ezért kerestem olyan highlightert, amit így is fel lehet vinni. Azoknak tudnám ajánlani, akik NAGYON természetes hatást szeretnének elérni. Viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

fleur83

2015. június 28.

Hush árnyalat van meg és imádom! Könnyű vele dolgozni és néha még pirosító helyett is ezt használom. Nagyon szép illúziót kelt mintha nem is lenne vízhiányos arcomon a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Lara5

2013. szeptember 23.

Itt az ősz, a hűvös színű highlitereim végre kiütötték a nyáron használt bronzosítókat, hurrá! Mondjuk annak nem örülök, hogy vége a nyárnak :(
Naszóval, újra előkerült ez a kis tégely is és hát nagyon szépen mutat, nincsenek benne nagy csillámok, nekem ő tipikusan hétköznapokra való, mivel elegáns, nem hivalkodó, de mégis hangsúlyos a fénye.
Ami viszont nem tetszik benne, hogy krémes, így nehéz felvinni, összetruymósítja az ecsetet és ahogy alább is írták, könnyen koszolódik. Egy por állagúról könyebb eltávolítani a koszt ill. talán nem is romlik meg soha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Barnás sárga.