MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szempillaspirálozás elött használndó alap, amely szétválasztja és hosszítja a pillákat.

Bella9947

2018. május 19.

Sokáig használtam ezt a spirált és nagyon szerettem. valóban műszempilla hatást lehet vele elérni ha ügyesen dolgozik az ember. Nagy segítség ha rövid szempillákból szeretnénk hosszút és szépet varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

lakatos.kitty

2018. február 22.

Rövid, világos pilláim vannak, ezért a legjobb szempillaspirál is alig látszik rajtuk, muszáj primert használnom festés előtt. Ez a termék nagyon bevált, mondhatni a legátlagosabb szempillaspirál is jól mutat rajtam, ha előtte primert teszek fel. Törzsvevője vagyok ennek a csodának :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

VictoryMiller

2017. augusztus 28.

Méltó a nevéhez, valóban "maximális műszempilla hatás"
Bár nekem amúgy is extrémen hosszúak, mégis érzek különbséget. Sokkal jobban rátapad a festék és nem kell annyit szenvedni a rétegek felrakásával. Nekem legalábbis egy idő után már megfájdul a fejem a sok pislogástól , hunyorgástól, mire a sok réteget felviszem a kívánt hatásért.
Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon tetszik. Eddig egyszer sikerült elbénáznom annyira, hogy le kellett mosnom. Nagyon becsomósodott, de lemostam és újra próbálkoztam. Az eredmény: szépen ívelt, dús, kemény(merev) pillák.
Tanulság: nem kell rögtön kidobni valamit, amit nem tudok használni. Próbálkozni kell.
Egyértelműen nem 500 rétegben kell felvinni és hófehérre festeni a szempillákat, csak egyszerűen egy rétegben kb 5-6 "pislogásnyit", ezután nem kell megvárni míg megszárad. Én úgy csinálom, hogy végigfestem a 4 sor szempillát (alul-felül) és azonnal kezdem.
Azt nem tudom, hogy ennek így milyen hatása van magára a szempillaspirálra, tehát hogy mennyire kerül bele a maximalizálóból, de eddig nincsenek rossz tapasztalataim. (2 hét elteltével, kb 6-7 használat)
Szempillaspirálból AVON supershockot használok 10 éve. Na ebben még sosem csalódtam és most sem, hogy kombináltam.
Ár/érték arányban azért nem a legkedvezőbb, ezért csak 4 csillagos.

Update:
Vízálló alá nem való! Elveszti a hatását, mivel a szempillaspirál már nem a szempillára kerül, hanem a hosszabbító rétegre, ezért nem tud ott maradni/nem marad vízálló.

Viszont a hatását továbbra is csak erősíteni tudom. Kár, hogy nem lehet képet csatolni.
Akinek ez nem jött be, az nem tud szempilla-spirálozni vagy sokat tesz fel a készítményből, amint azt fent is említettem. Továbbra is tökéletesen működik nálam és csodálják a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Méltó a nevéhez, valóban "maximális műszempilla hatás"
Ár/érték arányban azért nem a legkedvezőbb, ezért csak 4 csillagos.

Update:

doraorsolya

2017. január 16.

1. bejegyzés
Világ életemben, mióta sminkelek nagy gyengeségem volt a szempillám. Anyukám karácsonyra valami olyat szeretett volna venni nekem, amim még nincs, ami könnyebbé teszi a sminkelésem. Ezt primert így kaptam, nagyon örülök neki, bevált nekem!
Csupán néhány réteget rakok fel ebből, így fehérek lesznek a szempilláim, majd a megbízható Maybelline Lash Sensational szempillaspirállal befestem feketére a pillákat.
Pont erre volt szükségem, így nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

1. bejegyzés
Pont erre volt szükségem, így nagyon szeretem!

Ildie

2016. január 31.

Ritkán szoktam indulakkal tele elküldeni a hátsó fertájba egy terméket, de ez egy ilyen esemény lesz. KUKA, KUKA!
A fehér agyag baromi sűrű, odacsomódik a kefére, és roszabb vele, mint nélküle. Tapaszt, csomoz.
Visszavittem a boltba, mutattam a bajom, a csaj húzta a száját a cuccon, hu hu ez tényleg undi. Kipróbált az újak közül még kettőt, mind a kettőt ki is dobták azzal a lendülettel. Szóval nem csak az enyémmel voltak bajok.
A MAC korábbi pillaprimerét szerettem, de ez semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

A MAC korábbi pillaprimerét szerettem, de ez semmire sem jó.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.