KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A MAC Fix+ finom, gyöngyházhatású pigmentekkel dúsított változata a még ragyogóbb végeredményért.

Pinklite és Goldlite változatban kapható

Kitti199609

2018. augusztus 13.

A Pinklite van meg.Igazából olyan mint a sima Fix+.Azt nagyon szeretem,ezt is.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

A Pinklite van meg.Igazából olyan mint a sima Fix+.Azt nagyon szeretem,ezt is.

CRD

2018. július 19.

Pinklite van meg. Szeretem, de a kivitelezés elég gyengére sikeredett, úgy értem, hogy a szórófej nagyot köp, nem kellemes a felvitel. A finishe szép, egészséges, fényes bőrképet ad. Nekem sokkal erőteljesebb mint a Strobe Cream.
A szórófej miatt vonok le egyet.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

A szórófej miatt vonok le egyet.

Botiadi

2018. július 17.

Nekem a rosé változat van meg, teszi a dolgát a termék mint egy normál fix+ de én semmi csillámló hatást nem látok. Felrázni is kicsit macerás. A marketing nagyobb volt körülötte, én inkább maradok az eredeti verziónál.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

wishes

2018. július 11.

Próbálgattam, próbálgattam, de megmondom őszintén, hogy szerintem nagyobb ennek a csillámos verziónak a füstje, mint a lángja. Én nem is igazán látom a bőrömön a csillámokat utána, na bezzeg ha valamire ráfújom.. nnna ott csillog ezerrel. Persze biztos van az a mennyiség, amit ha felfúj az ember lánya, akkor látványosabb ez a bizonyos fény, de nekem 3-4 fújásnál több után már csöpög lefele az arcomról, szóval nem is eröltetem. A Pinklite egyébként egy az egyben a basic Strobe Cream pigmentjeit tartalmazza, ami sokkal látványosabb a bőrön, szóval én inkább azzal játszanék ehelyett. Újabban már fel se rázom és a kókuszosért amúgyis többet nyúlok, viszont mivel árban és összetételében is ugyanaz, mint a sima Fix+, így nagyon azért mégsem pontoznám le... :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Kat1984

2018. május 24.

Pinket vettem meg, valami isteni!Finoman ragyog tole a borom, megéri az árát!

Kat1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Pinket vettem meg, valami isteni!Finoman ragyog tole a borom, megéri az árát!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.