MAC

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A MAC Fix+ finom, gyöngyházhatású pigmentekkel dúsított változata a még ragyogóbb végeredményért.

Pinklite és Goldlite változatban kapható

Ár: 4800 , Eladó: Katia88
Állapot: Sosem hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

pont

2021. november 30.

ezt a terméket tényleg NAGYON JÓL fel kell rázni és célszerű picit távolabbról fújni, nem közvetlen az arcba, inkább csak beleállni a permetbe, különben a mikrocsillámos össeállnak és pöttyöznek. nekem a pinklite verzió van meg, a rózsaszínes bőrömhöz ez szuperül passzol. alapozó alá és fölé is szoktam belőle fújni és tényleg szépséges, egész arcot befedő ragyogást ad (ha strobe creamet is használok hozzá, akkor tényleg brutál!). nem annyira hivalkodó, de azért tényleg látszik az a bizonyos 'glow'.

lehet, hogy ez a fényes arcbőr is csak olyan átmeneti trend lesz, mint anno a full matt arc volt, nem tudom, de én per pillanat nagyon szeretem azt a hatást, amit ad. sokkal szebb, egészségesebb tőle az összkép, tényleg a 'ragyogó' a legjobb szó rá. egységesebbé teszi az egész sminket, valamennyire fixál is. ha jól akarok kinézni, fújom a smink elején, végén, igazából még az én kombinált bőrömmel is teljesen jól együttműködik.

az ára húzós, de viszonylag sokáig elég, akinek a ragyogó arcbőr a mániája, annak megéri beruházni rá szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

LoRs

2021. július 7.

Tavaly az egyik barátnőm karácsonykor meglepett a Goldlite változatával. Az én tónusaimhoz ez az árnyalat telitalálat, elképesztően gyönyörű, aranyló, természetes, egészségesen ragyogó fénybe vonja az arcom. Nemrég voltunk egy koncerten, és az ott készült képeket visszanézve egyértelműen hozza a WOW hatást nem csak élőben, de az este, nem túl előnyös fényviszonyok között készült fotókon is. Annyira szeretném, és igazi must-have darab lenne, ha nem lenne ennyire rossz a szórófeje, amivel lehetetlenség egyenletesen permetezni és ezáltal szépen, egységesen eloszlatni a terméket az arcon. Sajnos emiatt még nagyon gondolkodom, hogy újravegyem-e, és mivel a termék maga jó, de a csomagolása miatt nem lehet megfelelően használni - 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Csillampor26

2020. december 22.

A világon semmivel nem tud többet, mint bármelyik illatosított verziója a csillám mizéria nélkül. Talán mintha minimálisan fényesebb lenne az arcom tőle, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. A porlasztásával eddig lekopogom, nincs probléma, de lehet csak azért, mert napfényben nem vettem még eléggé szemügyre magam. Azonban ha vakuval megvilágítom magam rendesen, akkor szépen, egyenletesen eloszlatott miniatűr csillámok borítják az egész fejem, indokolatlan kékes(?) fényben is tündökölve a pink mellett. Ömm... nem igazán tudom ezt hova tenni. Nem egészen erre gondoltam. Elpancsolni alapozó alá esetleg megteszi, de azért viszonylag drága botlás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Kamea

2020. augusztus 25.

2020. 08. 25. Most, hogy már elfogyott több, mint a 2/3-a, egyre csak romlik a porlasztása. Időnként úgy megfolyik az arcomon, hogy olyankor az az érzésem, menten elsírom magam. Szeretném elhasználni, de nem tudom, szükségem van-e nekem ezekre a reggeli spriccelős stresszlöketekre. Esetleg majd megpróbálom smink alá, de azért az a ragyogó végeredmény hiányozni fog! Nem fogom újravenni, és nem csak azért, mert van olyan versenyző a szekrényben, aki átvegye tőle a stafétabotot.
Ja, és elvettem egy csillagot!

2020. 07. 10. Kellett dicsérgetnem a porlasztását! Vannak reggelek, amikor úgy megfolyik az arcomon, hogy megérem rendbe hozni! Ennek ellenére nem pontozom le, mert nagyon tetszik az az optikai tuningos arc, ami visszanéz rám a tükörből reggelente. Olyanná lesz tőle a bőröm, mint a porcelánbabáké. Legalábbis egy kis időre.
Ha pedig beesik egy esti program, fel szoktam frissíteni vele a reggeli sminkemet.

2020. 06. 15. Goldlite, mert az én arcom árnyalatához nem tudnám elképzelni a pink verziót. No és persze ragyogást is ígér. Hát miért is ne?
Jókat mosolygok magamon, mert egy évvel ezelőtt még felesleges butaságnak tartottam a fixáló sprayk használatát, most meg érzékeny csápokkal figyelem a kínálatot. Budapesten jártunk, hát bementem két MAC márkaboltba is, mert mindenképpen élőben akartam meggusztálni, amiket kinéztem magamnak.
Azt olvastam már a véleményekben, hogy használat előtt jó alaposan össze kell rázni. Ez így is van, a benne lévő golyócska/golyócskák? pedig segítenek abban, hogy a fénypigmentek könnyebben oszoljanak szét, majd lubickoljanak a habokban, hogy aztán ragyoghassanak az orcákon.. A porlasztása is kitűnő, az eddigi sminkfixálóim közül (egyik se volt neves jeles) a legjobb. A szigorúan min. 30 cm-es hatótávolságot betartva, - amit én próbálok kb. fél méterre növelni, így megvan a reggeli nyújtógyakorlat is - a folyadék nem sprickol telibe, és folyik meg az arcomon, hanem lágy permetként terül el az arcbőrön. Ezután egyből elő is kapom a legyezőmet és gyorsan felszárítok vele minden nedvességet.
Aranyló csillámok vannak benne ugyan, de nagyon diszkrétek és aprók, számomra szinte láthatatlanok. Testre fújva (mert hát az is hadd ragyogjon!), a nap felé fordulva láthatóak, de az arcon (szerencsére) még akkor se. Lágy, diszkrét fényt ad az arcnak, talán kevesebbet, mint amit vártam, mégis úgy érzem, hogy szeretni fogom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Ja, és elvettem egy csillagot!

GZsanka001

2020. június 22.

Imádom a Mac Fix+ termékét úgyhogy amikor megláttam ezeket rohantam is,hogy beszerezzek egyet. Végül a pinklite verziót vettem meg és annyira szerettem volna ha olyan tökéletes lesz mint az eredeti verzió de sajnos egy kicsit csalódnom kellett a benne lévő csillámok miatt , bárhogy ráztam össze-vissza amikor az arcomra fújtam nem volt szép, csillámos pacák lettek az egész fejemen ,pedig maga az ötlet annyira tetszik és a csomagolás is :( elhasználom de nem fogom ezt a verziót újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

emesebalazs

2020. június 3.

ÚRISTENNNNN! Nemrég akcióban volt, 2t lehetett venni 1 áráért, és mivel en nagyon szeretem a csillogósat, ezért az egyik ez volt, a Goldlite verzió. Ez valami csodaszép szerintem! Nagyon szépen csillámlik, egyáltalán nem túl csicsás. Előtte még nem próbáltam ezt a terméket egyébként, én úgy vettem észre, hogy fújás után egyenletesebbé teszi az összképet. Szóval imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

MLotti

2020. április 23.

Pinklite árnyalat van meg belőle, és imádom azt a szolid, rózsás csillogást, amit ad. Tény, hogy igényel egy kis felrázást használat előtt, de olyan csodaszép a végeredmény, hogy megbocsátom neki. Egyelőre ez jobban bejön, mint a klasszikus fix+, de a többi változatot/illatot is szeretném kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

viva885

2019. május 12.

Nekem nagyon tetszik a végeredmény vele. Jól felràzva egyáltalán nem lesz darabos csillámos az arcom, természetes fényt ad neki ami nagyon tetszik😊 a pinklite árnyalata van meg, de nem biztos hogy újra veszem az ára miatt. De attól még 5*😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Freyja

2019. április 21.

A Pinklite verziót vásároltam meg a ROSE PREP+PRIME FIX+ kiadással együtt. Így, hogy párhuzamosan használtam a kettőt együtt rájöttem, hogy teljesen felesleges a Pinklite csillogásáért többet fizetni. Főleg, hogy nekem az elejétől kezdve pontokban csillogott a fejemen és a vége felé annyira összeállt a flakon alján, hogy nincs az a csuklómozdulat, ami fellazítja onnan. Ettől eltekintve szerette a bőröm és az illata is kellemes, de mint mondottam szerintem nem éri meg többet költeni rá, mint a sima verzióra. Ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

zfruzsi

2019. április 9.

Nekem a Pinklite verzió van meg és lassan elhasználom teljesen, úgyhogy eléggé kiforrott véleményem van már róla. Eleinte voltak vele olyan problémáim nekem is, hogy pontokban fújta fel a csillámokat, de aztán kiderült, hogy csak azért, mert nem elég rendesen ráztam össze. Mióta erre különösen odafigyelek nincs vele ilyen gondom, úgyhogy most már nem vonok le emiatt csillagot. A hatását egyébként én első perctől kezdve imádom - nekem száraz bőrűként minden bőrfényt imitáló termék tetszik, úgyhogy ennél is imádom, hogy inkább azt ad, mint hatalmas csillogást, ezért is merem egész arcon alkalmazni. Nyáron sokszor volt, hogy nem sminkeltem és csak ezt fújtam fel, most egy ideje primerként fújom fel és a záró permetem az új Cherry Blossom Fix+. Alulra és felülre is ugyanúgy imádom, biztosan újra fogom még venni, ha ez állandó marad - ami bár eleinte azt gondoltam limitált, eléggé valószínűnek tűnik, mert már vagy 10 hónapja jelent meg és még mindig kapható. Nálam ez is 5/5, ahogy a sima és az új, Cherry Blossomos is, mindegyiket másért imádom, de szó szerint IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.