MAC

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A MAC Fix+ finom, gyöngyházhatású pigmentekkel dúsított változata a még ragyogóbb végeredményért.

Pinklite és Goldlite változatban kapható

viva885

2019. május 12.

Nekem nagyon tetszik a végeredmény vele. Jól felràzva egyáltalán nem lesz darabos csillámos az arcom, természetes fényt ad neki ami nagyon tetszik😊 a pinklite árnyalata van meg, de nem biztos hogy újra veszem az ára miatt. De attól még 5*😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Freyja

2019. április 21.

A Pinklite verziót vásároltam meg a ROSE PREP+PRIME FIX+ kiadással együtt. Így, hogy párhuzamosan használtam a kettőt együtt rájöttem, hogy teljesen felesleges a Pinklite csillogásáért többet fizetni. Főleg, hogy nekem az elejétől kezdve pontokban csillogott a fejemen és a vége felé annyira összeállt a flakon alján, hogy nincs az a csuklómozdulat, ami fellazítja onnan. Ettől eltekintve szerette a bőröm és az illata is kellemes, de mint mondottam szerintem nem éri meg többet költeni rá, mint a sima verzióra. Ezért -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

zfruzsi

2019. április 9.

Nekem a Pinklite verzió van meg és lassan elhasználom teljesen, úgyhogy eléggé kiforrott véleményem van már róla. Eleinte voltak vele olyan problémáim nekem is, hogy pontokban fújta fel a csillámokat, de aztán kiderült, hogy csak azért, mert nem elég rendesen ráztam össze. Mióta erre különösen odafigyelek nincs vele ilyen gondom, úgyhogy most már nem vonok le emiatt csillagot. A hatását egyébként én első perctől kezdve imádom - nekem száraz bőrűként minden bőrfényt imitáló termék tetszik, úgyhogy ennél is imádom, hogy inkább azt ad, mint hatalmas csillogást, ezért is merem egész arcon alkalmazni. Nyáron sokszor volt, hogy nem sminkeltem és csak ezt fújtam fel, most egy ideje primerként fújom fel és a záró permetem az új Cherry Blossom Fix+. Alulra és felülre is ugyanúgy imádom, biztosan újra fogom még venni, ha ez állandó marad - ami bár eleinte azt gondoltam limitált, eléggé valószínűnek tűnik, mert már vagy 10 hónapja jelent meg és még mindig kapható. Nálam ez is 5/5, ahogy a sima és az új, Cherry Blossomos is, mindegyiket másért imádom, de szó szerint IMÁDOM!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Lina14

2019. január 18.

a pinket vettem meg. összesszességében szép fényt ad, de ha az ember nem rázza fel rendesen, akkor nagy csillám pöttyök lesznem az arcon. akkora különbséget én nem vettem észre, a sima verzió is kb ugyanígy végzi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

lecsapaketchup

2019. január 13.

Nekem a Goldlite verzió van meg, és őszintén annyira nem vagyok vele megelégedve. Nem permetezi a terméket ki túl szépen, és ha többször fújok, akkor megfolyik a termék az arcomon. A csillám hamar eltűnik az arcomról. Ezt a terméket csakis arra használom, hogy erősítsem a szemhéjfestékek színét, valamit intenzívebbé tegyem a highlightereimet. De ennyi. Sokkal többre számítottam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

nanne

2018. december 4.

Sajnos a szórófejjel nekem is problémáim akadtak, mert rendesen felrázom, megfelelő távolságból fújom, mégis 1-1helyen pöttyökben csillogok.Én észrevettem egy kisebb fényt az arcomon, de nem jelentős, szóval maradok a kevesebb macerával járó eredetinél. Viszont ez a termék nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Kitti199609

2018. augusztus 13.

A Pinklite van meg.Igazából olyan mint a sima Fix+.Azt nagyon szeretem,ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

A Pinklite van meg.Igazából olyan mint a sima Fix+.Azt nagyon szeretem,ezt is.

Botiadi

2018. július 17.

Nekem a rosé változat van meg, teszi a dolgát a termék mint egy normál fix+ de én semmi csillámló hatást nem látok. Felrázni is kicsit macerás. A marketing nagyobb volt körülötte, én inkább maradok az eredeti verziónál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

wishes

2018. július 11.

Próbálgattam, próbálgattam, de megmondom őszintén, hogy szerintem nagyobb ennek a csillámos verziónak a füstje, mint a lángja. Én nem is igazán látom a bőrömön a csillámokat utána, na bezzeg ha valamire ráfújom.. nnna ott csillog ezerrel. Persze biztos van az a mennyiség, amit ha felfúj az ember lánya, akkor látványosabb ez a bizonyos fény, de nekem 3-4 fújásnál több után már csöpög lefele az arcomról, szóval nem is eröltetem. A Pinklite egyébként egy az egyben a basic Strobe Cream pigmentjeit tartalmazza, ami sokkal látványosabb a bőrön, szóval én inkább azzal játszanék ehelyett. Újabban már fel se rázom és a kókuszosért amúgyis többet nyúlok, viszont mivel árban és összetételében is ugyanaz, mint a sima Fix+, így nagyon azért mégsem pontoznám le... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Kat1984

2018. május 24.

Pinket vettem meg, valami isteni!Finoman ragyog tole a borom, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Pinket vettem meg, valami isteni!Finoman ragyog tole a borom, megéri az árát!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.