MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: drzoerose, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szemöldökzselé.

3, hajszínhez igazodó árnyalatban kapható.

Ár: 4500 , Eladó: meszter96
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel, postai feladás is lehetséges
Ár: 4500 , Eladó: facskaanett
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Debrecen, fizetés: --

chick

2019. október 30.

Rengetegszer ujravasaroltam. Ez nyujtott segitseget az alig valami szemoldokomre. Gyakorlatilag minden reggel meg kellett rajzolnom. Nem atszinezgetni, hanem odafesteni! Ez fentmaradt a nap vegeig. Ha belenyultam sem maszatolodott el. A hozzavalo mac ecsetevel vittem fel, ami tobb ev utan is tokeletes kondicioban megmaradt. Vegul inkabb tetovaltattam. De ha vki attol odzkodik, akkor ez a tokeletes megoldas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

dideki

2019. október 26.

Nagyon elégedett vagyok vele: tartós és szépen tudok vele dolgozni. A legsötétebb árnyalat van meg, amit szemhéjtusként is tudok használni, így talán van rá esély, hogy ebben az évezredben elfogy. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Simba

2019. augusztus 30.

Rendkivul eros fedese van, ecsettel szepen lehet vele dolgozni. Tenyleg a legjobb szemoldokcucc a piacon, amit valaha is hasznaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

helgusz

2019. augusztus 23.

A legjobb szemöldökzselé amit eddig használtam! könnyen formázható, és nagyon tartós. Nekem kettő is van, a deep dark brunette és a dirty blonde, amelyekkel csodás átmenetet lehet csinálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

raczjulia

2019. augusztus 16.

A legjobb szemöldökformázó amit eddig csak használtam! Két éve vettem és még mindig van belőle körülbelül egy hónapra elég zselé. Ez idő alatt egyszer száradt csak be kb másfél év használat után, de egy kis trükkel könnyen a régivé lehet varázsolni! True beunette árnyalatot használom, ami abszolút illik a hajszínemhez. Könnyű vele dolgozni, szép szemöldököt lehet vele készíteni. Újra is vásároltam, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

duchess_g

2019. augusztus 13.

Jó kis termék, csak sajnos én nem tudok vele igazán szépen, puhán/könnyen dolgozni, illetve lehet világosabb színt kéne választanom, hogy természetes legyen az eredmény, de ennyi pénzért nincs kedvem vele többet kísérletezni. Ugyanakkor tartós, úgyhogy aki tud a gélekkel szépen dolgozni, annak ideális lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Azalea

2019. július 22.

Nekem ez a szemöldökzselé vàlt be eddig a legjobban. Barna hajamhoz a true brunette àrnyalatot hasznàlom, ami tökéletes. Nyaralàskor, közel 40fokos hőségben is egész nap fent maradt. Nem olcsó, de megéri az àràt, nagyon sokàig elég és nem szokott beszàradni a vége felé sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

LittleBaby

2019. június 8.

TELITALÁLAT! Egyszerűen le vagyok nyűgözve! Gyönyörűen befesti az egész szemöldököm, a kisebb hézagokat is, sosem volt még ilyen gyönyörű a szemöldököm, pedig sok mindent kipróbáltam már.
Nem kenődik, abszolút vízálló, és nagyon sokáig elég, tényleg nagyon kevés kell belőle egy alkalomnál. Remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

viva885

2019. május 12.

Már december óta használom a true brunette árnyalatát és még mindig háromnegyedéig van a tégely szóval kevés is elég belőle. Könnyen lehet vele dolgozni, és ha megköt nagyon tartós marad. Alig kopik, ha hozzá érek se maszatolom el. Abszolút vízálló, nekem nagyon bevált!🙂 Biztos újraveszem már ha elfogy valaha 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

schnau.adelle

2019. április 23.

A Dirty Blonde árnyalatban van meg. Sötét barna színű a hajam már-már fekete, mégis szépen igazodik a színe a hajamhoz. Könnyű felvinni, további fixálást nem igényel a használata. Szépen beállítja a szemöldökszőröket. Tartósnak mondanám, nagyon szeretem. Ajánlom mindenkinek. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.