MAC

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Limitált kiadás

A finomra őrölt keveréke a micának és pigmenteknek, mely a bőrnek színt és gyöngyházas ragyogást ad.

2 árnyalatban kapható: silver dusk és golden bronze

MAC Iridescent Powder / Loose - SILVER DUSK árnyalat
Ár: 7000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
szeliger

2018. szeptember 18.

Golden Bronze. Hiper-szuper-gyöngyörűség. Óriási iránta a neten a lelkesedés és én is a rajongók közé tartozom. Félre is raktam mindenféle másik fényes bronzert, mert ha egyszer ez is kéznél van, minek kínlódék bármi mással.
Csavaros tégelyben érkezik, a tetejét levéve lyukacsos műanyaglapka, amit jó erősen ráragasztott fóliával zártak. A fólia levétele óvatosságot igényel, mert ha megindul a kéz, a bronzos púder a doboz döccenésétől száll ám mindenhova. Ilyenformán nem is táskabarát a verzió, szépen álldogáljon csak a fürdőszobában.
Az anyag jól pigmentált, nagyon finomra őrölt por, kifejezett homokos-agyagos illattal. Az illat nem zavaró, bőrön nem érezni, csak ha közelről szagolok a tégelybe. Nagyon szépen, egységesen fed, ragyogó fényt ad a bőrnek. A felvitelére én egy legyezőecsetet találtam a legalkalmasabbnak, célzottan az orcák területén suhintok végig a sminkelési procedúra vége felé. Na és igen, pontosan azt kaptam, amire hosszú ideje ácsingóztam, kerestem, kutattam: a tökéletes árnyalatú bronzos fényt.
Nagyon sokáig hűséges társ lesz, bőven van belőle a tégelyben. Az idei év egyik legjobb sminkbefektetése lehet, mindenkinek meleg szívvel ajánlom, valódi csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.