KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Egy csodás új rúzs formula, amely a színek határait feszegeti. A termékek mindegyike gazdagon pigmentált, extrém szín intenzitást, tisztaságot és ragyogást eredményezve. Szinte ráolvad az ajkakra, amint érintkezik vele, erősen telített színhatást és szatén finisht adva a sminknek már egy réteg felvitele után is. A könnyen felvihető gél formula 8 órán át tart.

24 árnyalatban kapható

Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: halozita
Állapot: Vadonat új, nem használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Ár: 5000 , Eladó: greta92
Állapot: 2-szer próbált, ecsettel, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel és csomagautomata lehetséges

aalexaa

2018. szeptember 19.

Két "hagyományos" MAC rúzs mellé kaptam szülinapomra Mulling spices árnyalatban. Gyönyörű a szín, nagyon pigmentált,egy húzásra is úgy fed hogy wow. Viszont nekem túl krémes, a retro matte és matte rúzsokkal sokkal könnyebben tudok dolgozni, ez viszont nagyon kenődik azokhoz képest. Pont ezért nem is nagyon merem hosszabb időtartamra felkenni, mert folyamatosan rettegek, hogy olyan lesz a fogam vagy elvándorol az arcomon. Sajnos így a tartósságáról sem tudok nyilatkozni, mondjuk azt a 2-3 órát, amit maximum viseltem, simán kibírta. Igyekszem még barátkozni vele, mert nagyon tetszik a szín és nagyon kedves ajándék volt a páromtól. Azoknak viszont, akik túl száraznak érzik a matte formulát és inkább a krémesebb rúzsokat szeretik, abszolút ajánlani tudom, ők biztosan nagyon fogják szeretni. Nekem ez így sajnos csak 4*.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

brethalia

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem a MAC rúzsokat, mégis másfél évig rá sem néztem a Liptensity rúzsokra. Persze a pénztárcám nagyon örül így utólag. :D A boltban is mondták, hogy ezeket a rúzsokat ritkán nézik a lányok, pedig megéri szerintük kipróbálni. Kivételesen igazuk volt, nem csak tukmálás volt. :)

Mindig túl rikítónak gondoltam a Liptensity színeit, de pár hónapja elkezdtem élénk rúzsokat használni, így kipróbáltam két árnyalatot.
- Az EROS rúzs nagyon tetszett nekem, vidám tavaszi/nyári, rózsaszín szín. Élénk, de nem túl hivalkodó. Be nem szereztem, van egy hasonló rúzsom jelenleg.
- A CLARETCAST viszont abszolút szerelem volt első próbára, pont ilyesmi színt kerestem, jött is haza velem. :) Nem túl rikító, nem túl világos vagy sötét. Gyönyörű, vidám bogyósgyümölcs szín.

A rúzst általánosságban értékelve csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:
- nagyon pigmentált, egy húzás elég belőle. Nem is érdemes túl vastagon kenni, mert nagyon fog (szerintem jobban, mint a sima MAC rúzsok), puszi/ivás/evés le fogja szedni egy részét. Bár megdöbbentő, de ezek után még a szájon is marad! :D
- nagyon kellemes viselet, a kedvenc finishemhez, satinhoz hasonló, de kicsit krémesebb (szerintem leginkább az EL Envy rúzsok állagára hasonlít).
- a hagyományos rúzsformát én is jobban szeretem, de különösebben nem zavar ez a forma sem.
- a csomagolás szép és strapabíró.
- nagyon praktikus, hogy színes és rögtön tudni, melyik árnyalat akad az ember kezébe. :)

Egyedüli szívfájdalmam, hogy Douglas webshopban még nem láttam, így a rendszeresen előforduló 20-25% kedvezménnyel nem szerezhető be. Így azért húzós az ára. :(

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

A rúzst általánosságban értékelve csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:
- a csomagolás szép és strapabíró.

VanillaBlossom

2018. július 28.

Eddig a szatén és a matt volt a kedvencem. EDDIG. De amióta megvettem ezt... IMÁDOM!
Az Ambrosial lett a választottam, azt hiszem, hogy ez lesz a signature rúzsom. Nagyon különleges szín, még evés után is a helyén maradt, egyszerűen imádom.
Nem kell alá sem primer, sem ceruza.
A csomagolás is nagyon szép, de csatlakozva az előttem szólóakhoz, ez a "labello" kivitelezés nekem sem a kedvencem.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nem kell alá sem primer, sem ceruza.

Cathi

2018. július 18.

Három árnyalatot kaptam teszternek. Nagyon matt imádó vagyok, és először ki se akartam bontani, aztán rávettem magam. A DOE árnyalatot teszteltem és nagyon tetszett. Semmi gondom nem volt azzal, hogy nem matt. Megvettem az original méretet és nem bántam meg. Szép a színe,tartós, nem szárít, pigmentált. Egyedül az zavar, hogy a rúzsnak inkább ilyen labello formája van, és szerintem egyszerűbb lenne felkenni, ha rúzs formájú lenne, de ezért nem vonok le pontot.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

bugeyes

2018. május 1.

Vásárlásom mellé kaptam ajándékba, a Driftwood árnyalatot választottam, ami egy hideg tónusú nude szín, számomra remekül kihasználható. Nagyon pigmentált, krémes, viszont egyáltalán nem tartósabb, mint bármilyen klasszik rúzs. Ami még plusz pont, hogy nem szárít. Mindent összevetve, teljes áron önmagában biztosan nem venném meg.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

majzsola

2018. március 26.

Számomra ez A rúzs. Első mac rúzsom, az eladó ajánlotta a basic helyett. Nagyon krémes és jól hidratáló termék, gyönyörűen pigmentáltak a színei. Sajnos a beígért 8 órás tartósságot nem éri el, bár ha nem eszünk-iszunk 8 óráig lehet kitart :D Azért így is elég tartós az olcsóbb rúzsokkal szemben és egyenletes a kopása, újrakenhető, nem kell letörölni az egészet és újrarúzsozni. Azóta vettem a sima Mac rúzsokból is, de nekem ezek valahogy szerethetőbbek.
A tokját imádom, ötletes, hogy a rúzs színével megegyezik, így nem kell keresgélnem a megfelelő színt. Amit sajnálok, hogy nincs akkora színválaszték mint a sima mac rúzsokból.
MEDIUM RARE - Rózsaszínes nude, első lipensitym, egyik kedvencem
DRIFTWOOD - Hideg bézses nude szín, hétköznapokra imádom
EROS - Igazi nyárias pink, nagyon különleges
FIRE ROASTED - Sötétebb barnásvörös
HELLEBORE - Igazi vibráló lila

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

MEDIUM RARE - Rózsaszínes nude, első lipensitym, egyik kedvencem
DRIFTWOOD - Hideg bézses nude szín, hétköznapokra imádom
EROS - Igazi nyárias pink, nagyon különleges
FIRE ROASTED - Sötétebb barnásvörös
HELLEBORE - Igazi vibráló lila

annabanana

2018. március 16.

Smoked almond árnyalatban vettem meg, egyszerűen tökéletes nude a kreol bőrömhöz, akár le vagyok barnulva, akár télen, mikor kicsit halványabb a bőröm. Az állaga fantasztikusan krémes, egy rétegben is tökéletesen fed, nagyon pigmentált. Sajnos tartósságában messze elmarad egy matt rúzstól, de szerencsére könnyen újraépíthető (de mivel ez egy nude szín, gondlom a sötét és élénk árnyalatokkal több macera járhat). Az ára nagyon borsos, de aki inkább kevés jó minőségű rúzsra ruház be, amit biztosan használni is fog, akkor ezt bátran ajánlom. Számomra megérte :)

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

greta600

2018. február 8.

A "Doe" nevű árnyalat tulajdonosa vagyok, ami szerelem volt első látásra. Az ajkaim a téli időszakban nagyon kiszáradnak, ezt említettem az eladónak is aki egyből ezt ajánlotta, mivel nagyon krémes. Az illata is nagyon kellemes, pigmentált, jó a tartóssága is, evés-ivásnál lekopik a szám belső részéről, de elnézem neki. :)

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

burdokk

2018. január 4.

Nagyon szuper a pigmentáltsága, nagyon tartós, és ami nálam fontos szempont: nem szárít. Pedig volt már másik Mac rúzsom, ami nagyon kiszárított. Pár nap múlva vettem egy másik árnyalatot is, úgy megörültem a tartósságának.

burdokk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

whitemerci

2017. november 13.

Megjelenésekor három színt néztem ki, de csak 1 jött haza velem. Szerettem volna egy nude barackszínű bézst a Doe nevezetűt, de a nagyon harsány neonfényben szörnyen állt rajtam. A csodaszép közepesen sötét, meleg pinkes barna színű Smoked Almond szerelem volt első látásra, az mindenképp hazajött velem, azóta is imádom, nagyon szépen pigmentált, a textúrája először keménynek tűnik, de a száj melegétől szinte olvadni kezd, szép, vastagabb rétegben kerül fel a szájra első alkalommal is, jól fed, és rajtam tartós, nagyon enyhén igaz, de hidratál is. Szép is, és minőségre is jó. A harmadik, amivel szemeztem, az Really me rúzshoz nagyon-nagyon hasonló Driftwood elnevezésű volt. Sem az állaga, sem a pigmentáltsága nem győzött meg, így ő is maradt. Egy héttel később szerettem volna az élénkebb, intenzívebb színek között is szétcsapni, de meglepetésemre semmilyen más szín nem maradt, csak a Driftwood, és a Medium Rare, ami egy világos pink színű árnyalat. Mindenesetre az én kis füstölt mandulámmal meg vagyok elégedve, aki szereti ezt a színárnyalatot, annak meleg szívvel tudom ajánlani.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.