MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2018. június 20.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Egy csodás új rúzs formula, amely a színek határait feszegeti. A termékek mindegyike gazdagon pigmentált, extrém szín intenzitást, tisztaságot és ragyogást eredményezve. Szinte ráolvad az ajkakra, amint érintkezik vele, erősen telített színhatást és szatén finisht adva a sminknek már egy réteg felvitele után is. A könnyen felvihető gél formula 8 órán át tart.

24 árnyalatban kapható

Ár: 4000ft , Eladó: zsuzsika1
Állapot: 1x sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen
MAC Liptensity Lipstick - új
Ár: 4000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
zfruzsi

2019. április 9.

Megrendeltem a szülinapomra télen a limitált, ünnepi, Shiny Pretty Things kollekció részeként kapható 6-os összeálított szettet ebből a Liptensity családból. Ez volt az első próbálkozásom velük, előtte csak klasszikus MAC rúzsaim voltak 2-3 finishben, így nem igazán tudtam, hogy miben lesz majd ez vajon más, de érdekelt és maga a szett is nagyon megfogott, így elég merész módon egyszerre hatot vettem belőle kvázi. Először is én imádom a klasszikus MAC rúzs külsőt, de nekem ez is nagyon bejön/tetszik, hogy már a külsején látom a rúzsnak, hogy milyen lesz a színe. De amit ennél is jobban szeretek benne az az állaga, ami valóban egy krémesebb textúra, ami nem csak, hogy nem szárít és nem emeli ki a száraz részeket sem, sőt nekem még el is fedi azokat és olyan, mintha hidratálna is. Eddig úgy voltam vele, hogy a matt rúzsok a kedvenceim és sosem érdekelt igazán ez a kényelmes viselet vagy sem téma, de ez az első típus, aminél rájöttem, hogy mennyivel jobb érzés tényleg viselni és észreveszem, hogy sokszor emiatt nyúlok hozzá, hiába van hasonló színem más textúrában. Nagyon pigmentáltak, ami szintén hatalmas plusz és isteni az illatuk ezeknek is szerencsére. A tartósságuk nyilván nem ér fel krémes rúzs révén egy mattal vagy egy folyékony mattal, de én elégedett vagyok velük így is és a textúra miatt könnyen fel lehet frissíteni őket vagy újra lehet kenni, ha szükséges. Összességében tehát nagyon örülök, hogy bevállaltam ismeretlenül hatot is belőle, mert nagyon megszerettem őket és arányaiban már január óta sokkal többször használtam egy részüket, mint egyes elég régi rúzsaimat összesen idáig....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

HChristelle

2019. március 27.

Lobster árnyalatban van meg nekem. Nagyon pigmentált és gyönyörűen fent marad nap végéig viszont az én számat kicsit szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Anheszenamon

2019. február 18.

Driftwood árnyalat az enyém és nagyon szeretem. Tökéletes a színe, az állaga, a pigmentáltsága. Nagyon kényelmes viselet, szeretem használni. Nekem nem túl krémes, amire itt többen is panaszkodtak. Én ilyet nem tapasztaltam. Ez a szín (Dritwood) egy hideg nude szín, nagyon sok féle sminkhez passzol, hétköznapokra tökéletes. Egyelőre nem tervezek más árnyalatot beszerezni mert rengeteg rúzsom van, de jó terméknek tartom, aki nem próbálta még, ajánlom figyelmébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Amadea

2019. február 17.

Nos, igen, ennél a rúzsnál nagyon látszik, ki mattpárti és ki szereti a krémes, hidratáló jellegű darabokat.:) Én mindkét finish-t kedvelem, de egy kicsit nagyobb súllyal esnek latba az utóbbiak. A hagyományos MAC rúzsok valahogy nem lettek a szívem csücske, de ezek a Liptensityk nagyon betaláltak (perszeee, hogy a drágábbak, miért is lepődök meg...). A Smoked Almonddal kezdődött, ami igazi nude szín, féltem tőle, hogy nem fog jól állni, de nagyszerűen illik minden sminkhez, mintha lenne egy kis rózsás stichje, csak leheletnyi, ami hordhatóvá teszi számomra. Ha a Subculture palettával sminkelek, valahogy mindig ehhez a rúzshoz nyúlok, de bármilyen erőteljes szemsminknek jól alájátszik. A duci forma ellenére könnyű használni, csak végigszaladok a számon, összedörzsölöm és kész. Azóta három másik Liptensityt is begyűjtöttem, de ez maradt a kedvencem.
A Cordovan egy hideg tónusú burgundi az okosak szerint, a Smoked Almonddal ellentétben egy igazi merész darab. Persze ezzel már nem hadonászok olyan bátran, valószínűleg nem ártana aláceruzázni és kicsit mintha keményebbnek is érezném, még barátkozunk.
Az Ambrosial (meleg tónusú lila) és az Eros (hideg fukszia) nagyon friss szerzemények, világosabbak, mint a Cordovan, nem csoda, hogy hamarabb megbarátkoztam velük.:) Az Ambrosial rajtam nem annyira extrém lila, igaz, csak egy rétegben használtam még, kényelmes volt viselni. Az Eros igazi vidám, tavaszi-nyári szín, amit már felkentem, mert masszív tavaszozhatnékom van, a télnek már a gondolatától is köpködök (gondolatban), elegem van a hidegből és a sötétségből, jöjjenek már a színek! Szóval az Eros is mintha világosabb lenne rajtam, mint a swatchokon, nagyon bohókás az összhatás, szerintem nude és színesebb szemsminkhez is illik.

Mindegyiket az alapárnál olcsóbban vettem, hármat itt a zsibin, egyet MAC-akcióban, így nem fájt pénz kiadni értük. Örülök, hogy a birtokomban vannak, pedig a rúzsgyűjteményem (is) kezd aggasztó méreteket ölteni. Sőt, nem kizárt, hogy beszerzek további darabokat.
Aki szereti a hidratáló darabokat, szerintem érdemes kipróbálni legalább egy hétköznapibb színt, azokat könnyebb használni és kevésbé kell félni, hogy az arc közepén köt ki, bár nekem egyik se csinált még ilyet, a nagy részük diszkréten eltűnik a tea első pár kortyánál, a maradékot meg lingválisan vagy by zsepi eltüntetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Dortya

2019. február 6.

Nekem nem vált be, túl krémes, maszatol, könnyen kopik.. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Nekem nem vált be, túl krémes, maszatol, könnyen kopik.. :/

Heloise

2019. január 18.

Számomra a "túl krémes" kategória. Olyan sajnos, mint amikor bekened a szád vastagon valami színezett níveával, csak még fénylik is veszettül, mint egy tompa szájfény. Nem túl kellemes, mert emiatt marhára ragad is, nekem nagyon kényelmetlen volt beszélnem is ezzel az ajkaimon.
A színek olyan oké kategória, bár eléggé túlsúlyban vannak a melegebb árnyalatok, nem igazán találtam jó hideg túnusú pinkes-mályvás színt sem.
Valamit viszont biztos tudnak hogy ennyire bejövősek a nagy többségnek, nekem viszont szívfájdalom, sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Fruzsina0620

2019. január 6.

Én ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez a Dionysus árnyalatot. Nem ismertem a Macnek ezt a fajta rúzsát, így kíváncsisággal töltött el, hogy még is milyen lehet. Nagyon krémes a textúrája, kényelmes viselni, nem szárítja az ajkakat, kicsit fényes/és-vagy ragyogó hatású. Maga a rúzs formája is jól ki van alakítva szerintem, könnyű vele dolgozni. Majd a többi szín között is majd szétnézek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

verocska

2018. november 15.

Nude arnyalathoz jutottam hozza egy akcio kereteben, nagyon jo az allaga, nem szarit. A tartossaga miatt csak negy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

brethalia

2018. október 26.

Nagyon szeretem a MAC rúzsokat, mégis másfél évig rá sem néztem a Liptensity rúzsokra. Persze a pénztárcám nagyon örül így utólag. :D A boltban is mondták, hogy ezeket a rúzsokat ritkán nézik a lányok, pedig megéri szerintük kipróbálni. Kivételesen igazuk volt, nem csak tukmálás volt. :)

Mindig túl rikítónak gondoltam a Liptensity színeit, de pár hónapja elkezdtem élénk rúzsokat használni, így kipróbáltam két árnyalatot.
- Az EROS rúzs nagyon tetszett nekem, vidám tavaszi/nyári, rózsaszín szín. Élénk, de nem túl hivalkodó. Be nem szereztem, van egy hasonló rúzsom jelenleg.
- A CLARETCAST viszont abszolút szerelem volt első próbára, pont ilyesmi színt kerestem, jött is haza velem. :) Nem túl rikító, nem túl világos vagy sötét. Gyönyörű, vidám bogyósgyümölcs szín.

A rúzst általánosságban értékelve csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:
- nagyon pigmentált, egy húzás elég belőle. Nem is érdemes túl vastagon kenni, mert nagyon fog (szerintem jobban, mint a sima MAC rúzsok), puszi/ivás/evés le fogja szedni egy részét. Bár megdöbbentő, de ezek után még a szájon is marad! :D
- nagyon kellemes viselet, a kedvenc finishemhez, satinhoz hasonló, de kicsit krémesebb.
- a hagyományos rúzsformát én is jobban szeretem, de különösebben nem zavar ez a forma sem.
- a csomagolás szép és strapabíró.
- nagyon praktikus, hogy színes és rögtön tudni, melyik árnyalat akad az ember kezébe. :)

Egyedüli szívfájdalmam, hogy Douglas webshopban még nem láttam, így a rendszeresen előforduló 20-25% kedvezménnyel nem szerezhető be. Így azért húzós az ára. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

A rúzst általánosságban értékelve csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz:
- a csomagolás szép és strapabíró.

aalexaa

2018. szeptember 19.

Két "hagyományos" MAC rúzs mellé kaptam szülinapomra Mulling spices árnyalatban. Gyönyörű a szín, nagyon pigmentált,egy húzásra is úgy fed hogy wow. Viszont nekem túl krémes, a retro matte és matte rúzsokkal sokkal könnyebben tudok dolgozni, ez viszont nagyon kenődik azokhoz képest. Pont ezért nem is nagyon merem hosszabb időtartamra felkenni, mert folyamatosan rettegek, hogy olyan lesz a fogam vagy elvándorol az arcomon. Sajnos így a tartósságáról sem tudok nyilatkozni, mondjuk azt a 2-3 órát, amit maximum viseltem, simán kibírta. Igyekszem még barátkozni vele, mert nagyon tetszik a szín és nagyon kedves ajándék volt a páromtól. Azoknak viszont, akik túl száraznak érzik a matte formulát és inkább a krémesebb rúzsokat szeretik, abszolút ajánlani tudom, ők biztosan nagyon fogják szeretni. Nekem ez így sajnos csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!