MAC

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theleenaart, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

4 árnyalatban kapható

• All Fired Up – bright fuchsia matte (Retro Matte) (Permanent)
  • Dark Side – deep burgundy (Amplified) (Permanent)
  • Evening Rendezvous – deep reddish purple (Matte) (új!)
  • Please Me – muted rosy-tinted pink (Matte) (Permanent)

ninaa7

2017. június 17.

Hát nekem sajna nem hozott többet,mint egy jó minőségű drogériás rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Hát nekem sajna nem hozott többet,mint egy jó minőségű drogériás rúzs.

despina

2017. június 17.

Dark side! Nagyon szeretem a színét. Csak az ajkaimba ütögetve nagyon tartós, de rendesen felkenve azért jobban látszik a kopás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Pixienest

2016. március 19.

Nekem az All Fired Up árnyalata van meg. Imádom! Tartós, és mintha lenne egy kicsi hidratáló hatása, nagyon finom érzés mikor a számon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

vtina85

2015. december 19.

Azért mentem be a MAC-be, hogy kipróbáljam az Evening Rendezvous limitált árnyalatot. Kicsit hezitáltam, hogy szükségem van-e egy újabb rúzsra, amikor az eladó mondta, hogy nem talál már belőle, emiatt annyira megijedtem, hogy amikor rájött, hogy van még belőle gyorsan le is csaptam rá. A csomagolása annyira szép, hogy rögtön leveszi az embert a lábáról. Maga a rúzs nagyon szép árnyalatú, matt finishű, viszont engem jobban szárít, mint más MAC rúzsom, emiatt nem lett a kedvencem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

vanett

2015. november 27.

Az utolsó Evening Rendezvous-t hoztam el. Isteni pirosas lila matt. Tartós, de nem lerobbanthatatlan. A csomagolása pedig álom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

ceanne

2015. november 5.

Hetek óta motoszkál a fejemben, hogy csak kéne az All fired up, erre tessék! :) Szupercsinos a csomagolás is, ismét megvettek kilóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

nyafatka

2015. november 4.

Nem szoktam a limitált kiadásokra rácsapni, de most megtetszett a lila fényes csomagolás... All fired up színnel bővült a kollekcióm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

kiflimorzsa

2015. november 4.

Ez az első MAC termék, amit valaha kipróbáltam, szóval nincs összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Nem egy csodaszer, ódákat zengeni nem fogok róla, de nagyon jó minőségű - szépen pigmentált, krémes, jól hidratál, viszonylag tartós (ivást, dohányzást kibírja, evés után már megkopik). Az illata isteni vaníliás, a csomagolás valami csodaszép. A dark side árnyalat van meg, ami ez a sötétbordó szín - elsőre a sithek, másodikra a pink floyd ugrott be róla :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate