Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: morning_glory, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2012. február 5.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Közepes fedésű alapozó 15-ös fényvédő faktorral. Áttetsző pigmenteket tartalmaz, így a ternék tökéletesen illeszkedik a bőrszínhez, és finomítja a kisebb ráncokat.

bgabryellla

2019. március 30.

Hű, én nagyon csodálkozom, hogy ennyi negatív értékelést kapott ez a termék! Nálam most ez a kedvenc!

Eredetileg a MAC sculpt alapozót mentem kipróbálni. Egy segítőkész eladó a “problémámra” ahelyett inkább a matchmastert ajánlotta. Korábban eszembe sem jutott volna őt választani, hiszen nagyon keveset hallani róla. Ha MAC alapozó, akkor leginkább mindenkinek a studio fix (nekem az sajnos nagyon szárította a bőröm), a sculpt vagy a face and body jut eszébe. Hálás köszönetem a sminkes leányzónak, hogy megmutatta ezt a csodát!:) A bőröm T-vonalban zsírosodó és az orcákon enyhén vízhiányos. Ez az alapozó 13 óra után is abszolút szép az arcomon! (Kb 4-5 óra után kell egy picit felitatni a faggyút az orromról esetleg a homlokomról) A finishe szatén-matt, enyhe/közepesnek mondható fedéssel. Nekem ez bőven elég, ugyanis szerencsére nem igazán vannak bőrhibáim. Nagyon szépen eldolgozható, szinte belesimul a bőrömbe és igazodik a saját színemhez. Olyan, mintha photoshopoltak volna! :) Ráadásul 35 ml-t tartalmaz az üvegcse, így tovább elég. Nekem nagyon bevált ez a termék. Hosszú idő után végre valami! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

miskolczianna

Korcsoport: < 18
2019. március 12.

Nem igazán szeretem ugyanis nagyon alacsony fedése van holott a termék egy normál azaz közepes fedést íger.Így igazi kíhivás letakarni egy pattanást ugyanis akkor elég sok korrektort is igényel.Nyilván akinek tökeletes bőre van és csak egy vékony alapozó retegre van szüksége ez a termék annak egy kiváló választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 12.

Petravagyok

2019. január 23.

Sajnos valoban nagyon szárítja a bőrt, igy nem.ez volt a legjobb választás számomra. :( A fedese nekem eleg, nincsenek borhibaim, csak kipirosodasra hajlamos a pofim, igy az egyseges szin elerese a celom. Amugy en szeretem a kiszereleset es az illatat is -olyan tipik Mac, professzionalis es nem mindenfele kamu édes illatu. Nagyon sokáig eleg, de mar varom, hogy elfogyjon. Azt hiszem legkozelebb a studio fix-be szallok bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

petrucyka1

2018. május 26.

Hát hol is kezdjem MAC MATCHMASTER ALAPOZÓ nekem egyáltalán nem vált be . mindenki ódákat zeng a mac termékekről és gondoltam kipróbálom én is .
Megrendeltem ezt a mec matchmastert és nekem egyáltalán nem vált be mikor felviszem tiszta ilyen zsíros fénylő bőrt ad magába de ha fixálom ugye ugy már valamennyire ez a diszkógömb stílus eltünik. nem mondom azt hogy mert csalódtam ebbe a termékbe attól ugyan úgy szeretném tesztelgetni a mac termékeit. De tanulság ha nincs a közeledbe mac üzlet ne akkor akarj tesztelgetni :D így ez a termék Tőlem csak 2 CSillagot kap . Attol hogy nekem szar másnak még jó lehet :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

tiamoitalia

2018. január 20.

A szine tökéletesen illik az arcom szinéhez - végre! A gyenge fedése végett viszont csak hibátlan arcbörön mutat jól. Egészségesebb börképet adott, szerettem az illatát, de az üveges csomagolás valahogy nem praktikus. A benne maradt festéket sehogy sem lehet belöle kisajtolni és igy dobhatom ki annak ellenére, hogy még van benne. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Annaakiss

2017. november 21.

Az üzletben ezt ajánlotta a sminkes lány,és több hónapos használat után úgy érzem nekem tökéletes mert nincsen sok bőrhibám nincs szükségem erős fedésre.Aki erős fedést keres annak ez nem lesz jó választás. Tartós és nem érzem, hogy bármi lenne a bőrömön. Sokáig elég, alkalmanként 2-3 nyomás nekem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Nixe

2017. augusztus 15.

Pénzkidobás volt. Azt hittem, hogy Mac és a név miatt jó lesz. Amikor a boltban kipróbáltam szép volt, megvettem és gyakorlatilag 1 hét alatt valahogyan megváltozott az állagában. Sűrűbb lett, nem tudtam vizes szivaccsal sem szépen eloszlatni, a bőrömet kiszárította. Normál körülmények között tároltam, nem volt semmi extrém. Visszatérek a régi alapozómhoz, Oriflame, Giordani adaptive foundation. Az bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

erika830104

2017. május 7.

Nem tudom eldönteni,hogy 5 csillagot vagy 1-et adjak.
Rozaceas arcomra vettem,mivel sárgás tónusú Alapozó így erre a célra tökéletes.
Én ujjbeggyel viszem fel az arcomra,és azzal is dolgozom el,így szépen eldolgozható szerintem.Viszont olyan érzése van a bőrömnek alatta(pedig nem viszek fel sokat),mintha meg akarna fulladni.
Nem lèlegzik alatta a bőr és kissé szárít is.
Mivel a M.A.C azt sugallja,hogy "elváltoztatjuk" így szerintem hozza amit a márka képvisel,de semmi plusz tápláló nincs benne ami a bőrnek jótèkony hatással bírna!
Mindennapi hasznàlatra maradok a Bobbi Brown színezett hidratálójánál.Őt pedig meghagyom alkalmakra,aztán egyszer majd elfogy....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Nem tudom eldönteni,hogy 5 csillagot vagy 1-et adjak.
Rozaceas arcomra vettem,mivel sárgás tónusú Alapozó így erre a célra tökéletes.
Nem lèlegzik alatta a bőr és kissé szárít is.

ABarbara

2017. április 13.

Ez az alapozó sajnos hatalmas csalódás volt.
A legvilágosabb árnyalat passzol a bőrömhöz, viszont az arcomon nem mutat szépen, mintha nem lenne eldolgozva rendesen.
Kipróbáltam ecsettel, kézzel, blenderrel felvinni és többféle krémet, primert tenni alá, de nekem nem működik.
Határozottan pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Ez az alapozó sajnos hatalmas csalódás volt.
Határozottan pénzkidobás :(

coralineee

2017. március 22.

Ezt az alapozót használom már 3 éve. Közepes fedést ad, természetes a hatása, a színe pedig tökéletes, télen és nyáron is alkalmazkodik az arcbőröm tónusához. Szerintem ez a fő oka annak, hogy még nem váltottam. Vannak nála szebb és jobb fedésű alapozók is, de az én bőrömre ez elég, hiszen nincsenek nagy bőrhibáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)