MAC

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

10 árnyalatban kapható

Ár: 5000 Ft , Eladó: kkatatonia
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Esztergom, Mosonmagyaróvár, fizetés: személyes átvétel, banki előre utalás
Keresem - MAC Warm soul
Ár: 1111 , Eladó: theo
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: --
Kamea

2019. október 11.

Az itteni véleményeket olvasgatva úgy gondolom, árnyalatonként előfordulhatnak minőségbeli különbségek.
Itt, a KM-án sikerült hozzájutnom rendkívül jutányos áron a Love Thing árnyalatához, ami egy mély mályvás marsala szín. Már csak nézegetni is szívmelengető érzés. Gyönyörködvén benne meg-megcsillannak rajta a mikrocsillámok, amiket én a felvitelt követően már nem igazán észlelek az arcomon, és megmondom őszintén, ezt annyira nem is bánom.
Ez az árnyalat meglehetősen pigmentált. Épp egy pillanatra kell csak az ecsetet a púderhez érinteni, máris ott az ecseten a szükséges mennyiség, amit aztán gondosan és egyenletesen el lehet dolgozni az arcon. Az eredmény gyönyörű. Az erős pigmentáltsága miatt építeni sem szükséges.
Az első alkalmak során a szívbaj kerülgetett, annyira sok(k) volt még az a pöttynyi festék is az arcomon, de szerencsére nagyon szépen eldolgozható. Pár óra elteltével én szoktam rajta kicsit igazítani. Volt, hogy ujjal tapogattam fel még pluszban egy leheletnyi kis festéket, nálam ez a megoldás is szépen működött.
Számomra egy szerethető termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Számomra egy szerethető termék.

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Love joy tulajdonosaként, annyit hozzátéve,hogy maga a szín szép lenne, de tartóssága nem az igazi, illetve többszöri használat után “megkeményedik” a por, ami idő mindig lekapargatni róla...Nemtudom valaki járt már így, pedig az ecsetek napi szinten tisztítva vannak.
A sima blush, semmi “mineralize” meg “dimension” sokkal jobban teljesít.Tény,hogy túlárazott, csak azért mert mac... de ez igaz a rúzsokra és bronzosítokra egyaránt.Szépek,szépek, csini a fekete csomagolás de nem pigmentáltak elégge olyan “van is meg nem is érzés” de egy Bobbi vagy Chanel közelébe sincs mondjon bárki bármit.Ennyit számít egy reklám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Csillampor26

2019. március 9.

Nekem a warm soul árnyalat van meg belőle és nagyon szeretem. Elég világos bőröm van, de tökéletesen passzol hozzám. Gyögyörű természetes hatást lehet vele elérni mindenféle bohóc effektus nélkül. Nem túlzottan pigmentált, így nehéz túlzásba esni vele. Nem matt de nem is kimondottan fényes, pont kellemes satén fénye van, ami ad egy kis dimenziót és életet az arcnak. Nem mondanám kifejezetten tartósnak, de nem is kopik le vészesen hamar. Egy hosszú napot nem teljesen bír ki, de én ezt nem is vártam el tőle. Az árát kicsit túlzásnak tartom. Én 20% kedvezménnyel jutottam hozzá, amivel mindjárt barátságosabbnak tűnik a helyzet. Szerintem jó vétel volt, főleg az akcióval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

emeseee6

2019. január 11.

A love thing van meg nekem. És imádom <3 Naaaagyon pigmentált,kevés kell belőle (azért is mert egy sötétebb burgundy szín) Tartós,jól eloszlatható stb,mindent tud amit kell. Szerintem vagy egy évig ki is fog tartani. Teljesen megéri az árát,megéri akár spórolni is rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Kayla

2018. március 15.

A Dainty van meg, halvány rózsaszín aprócska arany csillámokkal, amik egészséges színt adnak az arcnak. A tartósságával sincs semmi probléma. Egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

topsminkotti

2018. február 26.

Ez egy nagyon jó kis ásványi pirosító. Ha ezt viselem gyakran megkérdezik, hogy milyen highlight van rajtam, olyan szép a fénye. Viszont elég intenzív a színe is, így összességében nagyon szép hatást kelt. Nagyon jó száraz bőrre is, nem fog foltosodni, repedezni, ami ennél a bőrtípusnál előfordulhat. Ezek a típusú pirosítók gyorsan szoktak fogyni, de ez erre a márkára nem igaz. Évekig elég lehet, használattól függően.
Én két színt használok:
WARM SOUL- ez egy csodaszín. Rózsaszínes-barackos-bronzos. Friss és üde, mégsem babás. Talán ez a kedvenc pirosítóm.
DAINTY- Ez nagyon szép rózsaszín. Üde, tavaszi, de nem pink.
Mind a kettő tökéletes mindennapi használatra, egész nap tart.
Az egyetlen negatívum, ami sajnos a MAC szinte összes mineralize termékére igaz, hogy táskában hordozva hajlamos darabokra tőrni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Én két színt használok:
DAINTY- Ez nagyon szép rózsaszín. Üde, tavaszi, de nem pink.
Mind a kettő tökéletes mindennapi használatra, egész nap tart.

s05

2018. január 18.

A boltban az elado a Warm Soul arnyalatot ajanlotta, amit magamtol biztos nem vettem volna eszre, mert halvany-bezs szine van, azt hittem, hogy tul vilagos lenne. Szerencsemre tevedtem, mert hetkoznapi sminkhez tokeletes arnyalat, nem tul tolakodo, tenyleg pont megfelelo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Betti81

2017. augusztus 16.

A Warm Soul árnyalat van meg, ami egy közepes tónusú bézs szín. Nagyon szép, természetes hatású, no-makeup sminkhez tökéletes. Szépen építhető, jól satírozható. Kb. két hónapja vettem, és azóta szinte csak ezt használom. A kánikulában is egész nap tart, kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

natulcien

2017. április 22.

A Pressed Amber boldog tulajdonosa vagyok, és itt jutottam hozzá a KM-en. Nagyon szeretem a kontúrra használt bronzosítóm fölé rakni, hogy még természetesebb legyen a hatás. Minden nap használom, és szerintem nagyon sokáig elég lesz. A tartóssága nem kiemelkedő, de nem is panaszkodok rá. Annyira szép a végeredmény, amit ad, hogy sok mindent megbocsájtanék neki. Nem okoz irritációt, könnyű pirosító ecsettele felvinni, és nagyon szépen eldolgozható. Igazi kis főnyeremény, aminek nem látványos a hatása, de tökéletesít, és számomra pont ez a lényeg. A nomakeup jellegű sminkeket szeretem, és ahhoz egy számomra elengedhetetlen, mivel tökéletesen passzol a bőrömhöz, és az elérni kívánt hatáshoz. Nem hangulat függő, vagy divathóbort jellegű ez az árnyalat, hanem inkább az arcápolási rutinom stabil része. Ha esetleg elfogyna, biztosan újra vásárolnám még teljes áron is, mivel számomra tökéletes, napi használatú darab.

Van egy másik MAC pirosítóm is, ami egy Stunner árnyalatú powder blush. Arról már nem tudok ilyen szuperlatívuszokban mesélni. Nagyon szép a színe, de egyáltalán nem tartós. Jó kis darab, de nem ehhez nyúlok minden nap. Jó kis kiegészítő pirosító, de ennyi pénzt tuti nem ér, ő max.3 csillagot kana tőlem.
Update: ez a pirosító tökéletesen megegyezik színben, állagban, minőségben a Maybelline 40-es Pink Amber árnyalatával

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Luiselotte

2017. február 25.

A Talk of the town - narancsos - barackos és a Springsteen - rózsaszín árnyalatok vannak meg.
Mind a kettővel elégedett vagyok, gyönyörű a fényük , kevés is elég belőlük. Hatalmas adag van a kompaktban, napi használat mellet is ,ha nem romlik meg évekig elég lesz ez a kettős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.