MAC

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

10 árnyalatban kapható

Ár: 7000 forint , Eladó: Legadema
Állapot: 2x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cicafun

2021. január 1.

A mèltán híres Warm Soul, és a Dainty àrnyalat van meg. Nagyon szépen építhető, könnyen eldolgozható, tartós formula. A Warm Soul egy halvány barackos-rózsaszínes melegfényű jolly joker árnyalat, a Dainty pedig egy világos rózsaszín gyöngyház fénnyel. Igazából mindkettő jól kihasználható pirosító, kiváló formula, picikét azért porolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

vivitrius

2020. november 10.

UD 2020.11.10: Még a nyáron új gazdája lett. Rajtam semmi nem látszott. Nulla pigmentáció. Akárhogy építgettem, nem volt semmi hatása.

Naturally flawless van meg, még csak próbálgatom. Egyelőre nagyon szép, hétköznapi. Nagy dolgokat nem vártam tőle, építhetőségét még nem figyelgettem. Korallos, természetes, tetszik. Pirosító :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Petalodirosa

2020. június 18.

A SWEET ENOUGH szín van meg, tökéletes. A Mac üzletben ajánlották, egy sminkest meg kell kérni, ki kell próbálni az arcon. Szerintem ez a legjobb módja a vásárlásának. Én nagyon szeretem a MAC termékeket. Ez egy nagyon szép pirosító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Mesike91

2020. április 10.

Kezdek igazi Macalcoholic lenni 😂 Ha tehetném mindent megvennék tőlük. Érdekes módon ez az egyik olyan termékem, amihez a legkevésbé nyúlok. Már direkt figyelek rá, hogy ezt a szépséget is használjam. Főleg visszafogottabb sminkhez, mert elég erős a színe. Hey, coral, hey... az én árnyalatom és semmi csillogás nincs benne. Sale alkalmával vettem, így tűrhető az ára. Ha elfogynak a más márkájú pirosítóim, illetve ez is, akkor majd agyalok, hogy ebben a szekcióban márkahű leszek-e. Mondjuk valami visszafogottabb színnel akciónál el tudom képzelni. Szerintem sokáig elég lesz. Vigyázni kell az ecsettel, h minimális színt vegyen fel. Sokáig fent marad a színe. Még azt meg kell figyelnem, hogy telefonálás, puszilkodás után mennyire marad meg estére. Ilyen erős pigmentekkel eszembe se jutna rétegezni. Így erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

claudia.nyilas

2020. március 21.

Just a wisp színben van meg és imádom! Igazából ez a tökéletes highlighter! És gyönyörű fagyos rózsaszín a színe. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Tempete

2020. március 12.

Petal Power árnyalatban van meg, ez egy vagány, erősebb rózsaszín szín, arany csillámokkal. Nagyon meglepett, mennyire pigmentált!
A sminkes csaj választotta nekem ezt a színt, megmondom őszintén, magamtól lehet, hogy nem nyúltam volna bele, mert nagyon erősnek hatott :D de aztán felkente rám, és valami csodásan állt :) Nem foltos, nem porol, viszont könnyen eldolgozható, nem olyan, mint a catrice meg essence, hogy ha véletlenül jutott oda is, ahova nem kellett volna, akkor az ott is maradt sajnos...ő viszont építhető, eldolgozható, és sokáig ott is marad. Ami negatív egy kicsit, az az ára! 9 ezer ft ért vásároltam...kicsivel több mint 3g terméket! mert oké, van két MAC púderem, és egy bronzerem is, és azt még valahol értem is, hogy 10-15 g termékért náluk 10 ezer ft ot kell otthagyni...szóval azért sokallom az árát, így egyenlőre csak alkalmakra használom. Viszont tökéletes a termék, de az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Anheszenamon

2020. február 1.

Gentle árnyalatban van meg nekem, ami egy málna szín apró csillámokkal, amikből szerencsére az arcon semmi nem látszik. Inkább egy csodás, szolid fényt ad. Nagyon szeretem, mert pont kellően pigmentált. Vagyis nem túl erős, de nem is kell benne szántanom az ecsettel, hogy egy kis színt felvegyen. Nagyon szép vele a végeredmény, mindig szívesen veszem elő. El tudom képzelni, hogy más árnyalatban is beszerezzek belőle, mert van több szín is ami tetszik. A tartóssága is megfelelő, nem tűnik el rólam 1-2 óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Zsannus

2020. január 25.

Kerestem egy pirosítót, télre, ami a kis fakó arcomat feldobja kicsit. A Mac-es csajszi készségesen segített és a Petal Powder árnylatot választottam. Ami abszolút pozitív számomra, hogy nem kenődik, nem maszatolódik, ahova felkened az ott is marad..Jaaa és a sok sok apró csillám sem mászik rá az egész arcodra...mint általában a többi highlighter... Tartós, építhető, vigyázni kell azért vele :D a kevesebb néha több

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

muszika

2020. január 11.

Egész nap tart, nagyon élénk színű. Mást nem is kell hozzáfűznöm, azt hiszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Egész nap tart, nagyon élénk színű. Mást nem is kell hozzáfűznöm, azt hiszem.:)

Kamea

2019. december 10.

2019. 12. 10. Update: Ez a pirosító kiérdemelte nálam A PIROSÍTÓ címet. Az utolsó véleményem óta megtanultam építgetni is és már nem esek vele túlzásokba se. Két hónappal ezelőtt még csak szerethető termék volt a számomra, mostanra pedig igazán megszerettem!

2019. 10. 11. Az itteni véleményeket olvasgatva úgy gondolom, árnyalatonként előfordulhatnak minőségbeli különbségek.
Itt, a KM-án sikerült hozzájutnom rendkívül jutányos áron a Love Thing árnyalatához, ami egy mély mályvás marsala szín. Már csak nézegetni is szívmelengető érzés. Gyönyörködvén benne meg-megcsillannak rajta a mikrocsillámok, amiket én a felvitelt követően már nem igazán észlelek az arcomon, és megmondom őszintén, ezt annyira nem is bánom.
Ez az árnyalat meglehetősen pigmentált. Épp egy pillanatra kell csak az ecsetet a púderhez érinteni, máris ott az ecseten a szükséges mennyiség, amit aztán gondosan és egyenletesen el lehet dolgozni az arcon. Az eredmény gyönyörű. Az erős pigmentáltsága miatt építeni sem szükséges.
Az első alkalmak során a szívbaj kerülgetett, annyira sok(k) volt még az a pöttynyi festék is az arcomon, de szerencsére nagyon szépen eldolgozható. Pár óra elteltével én szoktam rajta kicsit igazítani. Volt, hogy ujjal tapogattam fel még pluszban egy leheletnyi kis festéket, nálam ez a megoldás is szépen működött.
Számomra egy szerethető termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

Számomra egy szerethető termék.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.