MAC

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

10 árnyalatban kapható

4500 Ft - MAC Mineralize Blush - Petal Power
Ár: 4500 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, packeta, MPL

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Miane007

2024. március 9.

Szép, természetes fénye van. Nagyon alaposan meg kell nézni, melyik színárnyalat passzol a bőrszínhez, mert hajlamos "eltűnni", ha nem a megfelelő árnyalattal dolgozunk. Az állaga és az összetevők miatt vonok le egy csillagot, egyébként könnyed nappali sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 9.

BernadettM

2023. július 2.

Pár hete használom, nagyon nagyon szuper termék. Naturally flawless szín van meg, csodasan belesimul az arcborbe, termeszetes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 2.

katagali92

2022. december 30.

Nagyon pigmentált, talán az én ízlésemnek kicsit túlságosan is, mert az eldolgozása igencsak nehézkes így, bár igazán puha fejű pirosítóecsettel nem próbáltam még. Ha azonban csak egy ecsettel lehetne eldolgozni, nekem akkor nem ér meg ennyi pénzt. Így levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 30.

cicafun

2021. január 1.

A mèltán híres Warm Soul, és a Dainty àrnyalat van meg. Nagyon szépen építhető, könnyen eldolgozható, tartós formula. A Warm Soul egy halvány barackos-rózsaszínes melegfényű jolly joker árnyalat, a Dainty pedig egy világos rózsaszín gyöngyház fénnyel. Igazából mindkettő jól kihasználható pirosító, kiváló formula, picikét azért porolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

vivitrius

2020. november 10.

UD 2020.11.10: Még a nyáron új gazdája lett. Rajtam semmi nem látszott. Nulla pigmentáció. Akárhogy építgettem, nem volt semmi hatása.

Naturally flawless van meg, még csak próbálgatom. Egyelőre nagyon szép, hétköznapi. Nagy dolgokat nem vártam tőle, építhetőségét még nem figyelgettem. Korallos, természetes, tetszik. Pirosító :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Petalodirosa

2020. június 18.

A SWEET ENOUGH szín van meg, tökéletes. A Mac üzletben ajánlották, egy sminkest meg kell kérni, ki kell próbálni az arcon. Szerintem ez a legjobb módja a vásárlásának. Én nagyon szeretem a MAC termékeket. Ez egy nagyon szép pirosító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Mesike91

2020. április 10.

Kezdek igazi Macalcoholic lenni 😂 Ha tehetném mindent megvennék tőlük. Érdekes módon ez az egyik olyan termékem, amihez a legkevésbé nyúlok. Már direkt figyelek rá, hogy ezt a szépséget is használjam. Főleg visszafogottabb sminkhez, mert elég erős a színe. Hey, coral, hey... az én árnyalatom és semmi csillogás nincs benne. Sale alkalmával vettem, így tűrhető az ára. Ha elfogynak a más márkájú pirosítóim, illetve ez is, akkor majd agyalok, hogy ebben a szekcióban márkahű leszek-e. Mondjuk valami visszafogottabb színnel akciónál el tudom képzelni. Szerintem sokáig elég lesz. Vigyázni kell az ecsettel, h minimális színt vegyen fel. Sokáig fent marad a színe. Még azt meg kell figyelnem, hogy telefonálás, puszilkodás után mennyire marad meg estére. Ilyen erős pigmentekkel eszembe se jutna rétegezni. Így erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

claudia.nyilas

2020. március 21.

Just a wisp színben van meg és imádom! Igazából ez a tökéletes highlighter! És gyönyörű fagyos rózsaszín a színe. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Tempete

2020. március 12.

Petal Power árnyalatban van meg, ez egy vagány, erősebb rózsaszín szín, arany csillámokkal. Nagyon meglepett, mennyire pigmentált!
A sminkes csaj választotta nekem ezt a színt, megmondom őszintén, magamtól lehet, hogy nem nyúltam volna bele, mert nagyon erősnek hatott :D de aztán felkente rám, és valami csodásan állt :) Nem foltos, nem porol, viszont könnyen eldolgozható, nem olyan, mint a catrice meg essence, hogy ha véletlenül jutott oda is, ahova nem kellett volna, akkor az ott is maradt sajnos...ő viszont építhető, eldolgozható, és sokáig ott is marad. Ami negatív egy kicsit, az az ára! 9 ezer ft ért vásároltam...kicsivel több mint 3g terméket! mert oké, van két MAC púderem, és egy bronzerem is, és azt még valahol értem is, hogy 10-15 g termékért náluk 10 ezer ft ot kell otthagyni...szóval azért sokallom az árát, így egyenlőre csak alkalmakra használom. Viszont tökéletes a termék, de az ára miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Anheszenamon

2020. február 1.

Gentle árnyalatban van meg nekem, ami egy málna szín apró csillámokkal, amikből szerencsére az arcon semmi nem látszik. Inkább egy csodás, szolid fényt ad. Nagyon szeretem, mert pont kellően pigmentált. Vagyis nem túl erős, de nem is kell benne szántanom az ecsettel, hogy egy kis színt felvegyen. Nagyon szép vele a végeredmény, mindig szívesen veszem elő. El tudom képzelni, hogy más árnyalatban is beszerezzek belőle, mert van több szín is ami tetszik. A tartóssága is megfelelő, nem tűnik el rólam 1-2 óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.