MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Alacsony-közepes fedésű alapozó, mely a száraz-normál bőrre ajánlott. Természetes, selymes ragyogást ad a bőrnek.

besztike

2014. szeptember 27.

Talán azért fénylik sokakon, mert ez száraz bőrre való!!!
Most ezt az alapozót szemeltem ki.. de majd meglátom, hogy mi lesz a sorsa... Esetleg ha valaki tud egy jó alapozót száraz bőrre (mert elég keveset találok :\ ) akkor legyen szíves írja le..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Talán azért fénylik sokakon, mert ez száraz bőrre való!!!

fruzsicaaa

2014. április 22.

Hu, de rossz volt! :) vastag, zsiros, termeszetellenes, nehez a boron. Ha feltettem, egesz nap ereztem, hogy rajtam van.
Nem kar erte..
(Igen, ezt a rozsas arnyalatot en sem ertem, miert tukmaljak...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Nem kar erte..
(Igen, ezt a rozsas arnyalatot en sem ertem, miert tukmaljak...)

Vikcike

2014. április 19.

Nem szeretem! Iszonyatosan fénylik! Rengeteg púder kell fölé,hogy ne úgy nézzek ki, mint aki belefejelt egy tál zsírba! A fedése egész jó, bár nap végére foltos lesz, szóval nem éppen hipertartós. Csalódás ettől a márkától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

dobolank

2013. november 8.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, elsősorban azért, mert nincs tele szilikonnal - egyre kevesebb ilyen van a natúrkozmetikumokon kívül. Könnyű felvinni, természetes hatást kelt, ad a fakó, szárazos bőrnek annyi plusz kis üdeséget, amennyi reálisan elvárható egy alapozótól. A kisasszonyok a boltban valamilyen megfontolásból rózsaszínest ajánlottak a sárgás bőrömre, én meg nem dekódoltam... inkább ennek szól a levonás, mint a terméknek. Bár lehet, hogy ellensúlyozni akarták, én jól elvagyok a saját testszínemmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

lillancs

2013. október 25.

Nagyon szertem a mac termékeket, de ebben csalódtam. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy fényvédős alapozót. Már a színválasztást elrontották nekem, mert egy sárgás árnyalatot választottak. A viselete se volt túl kényelmes. Akkor döntöttem úgy, hogy végképp felhagyok a használatával, amikor nyáron egy utazásom alatt feladtam a poggyászomat a repülőn és kifolyt egy kicsit a sminktáskámba rá az egyik pirosítómra, aminek a dobozának a szinét kiszedte. Ez az eset után elgondolkodtam mit is kenek az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

médea

2012. május 28.

Nem tudom miért, de nem szerettem meg. Nekem a csillámok nem voltak túl feltűnőek, nem zavartak, még az tetszett a legjobban az egészben. De az állaga...,vagy nem is tudom, megmondani, de az egész valahogy nagyon snassz, még középkategoriás termékekből is van jobb. A legjobb alapozóm a Dior Light volt és az E. Lauder Enlighten, de sajnos már egyiket sem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 28.

BabyDoll

2011. szeptember 5.

Nagyon sokan panaszkodnak rá, nem szeretik. Miért? Csillogó, ragyogó finish: minden apró bőrhibát kiemel, a pórusokra is jobban felhívja a figyelmet. Zsíros, kombinált bőrtípussal rendelkezők, vagy matt alapozót előnyben részesítők tábora felejtse el, ennyi a titka. A vízhiányos, száraz bőrön kevésbé lesz fényes, de az igazi "dewy" hatás legjobban normál, hibátlan bőrön érvényesül. Szerintem egy jó alapozóról beszélünk, fotózásokon a legjobb sejtelmes, vagy éppen üde hatás eléréséhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

rczbogi

2011. szeptember 5.

Mintha highlighterrel kenném be az arcom, annyira csillog, csillámok vannak benne, szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

apolka

2011. május 24.

Nem kedveltük meg egymást. Az orrom csillog tőle, púder kellene fölé, de nincs púderem. Valahogy annyira nem is természetes, én eléggé látom, érzem magamon. Amúgy könnyű fedésű. Talán szárazabb bőrre vagy téli időben jobb lehet. Például a Chanel Vitalumiere Aqua szerintem sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.