MAC

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2022. március 28.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• az arcbőr kiszárítása nélkül szívja magába a felesleges bőrfaggyút
  • elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • megbízhatóan fixálja a sminket
  • széles színskálában elérhető
  • nem aknegén

9 árnyalatban kapható

KERESEM: MAC Mineralize Skinfinish Natural
Ár: . , Eladó: szawai
Állapot: ., Helyszín: ., fizetés: .
4000! MAC Mineralize Skinfinish Medium Tan
Ár: 4000 , Eladó: seen
Állapot: Hasznalt, kb 60%os tartalom, Helyszín: Bp.12.ker, fizetés: Szemelyes 12.ker, vagy utalas utan (+posta)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BernadettM

2022. július 30.

Itt vettem KM-án, újonnan.
Light szín van belőle, a bőrömhöz stimmel a szín. A leírassal ellentétben nem teszi mattá a bőrt, de arra van másik púderem, így ez is teljesen ok.
Egy kvázi egészséges fényt hagy maga után, így arc termeszetesnek hat púderezés után is.
Egy dolgot hiányolok…egy kicsi pufit, hogy taskaba bedobva napközben is frissíteni lehessen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Itt vettem KM-án, újonnan.

Bonita27

2022. július 9.

Most vettem meg, jo ideje nem hasznaltam se alapozot se pudert, mert a borom nem toleralja jol, ezt egyelore ugy nez ki birja, es mivel a rendszeres apolasnak koszonhetoen szep a bőröm, nincs szukseg tobb fedesre. Szebb az osszkep tole, de a hatas termeszetes marad. Imadom a kiszereleset igazi luxus erzetet ad. Nagyon gazdag a színskala, eddig mindenből a legvilagosabb kellett nekem a nagyon vilagos bőrömnek köszönhetően, ebből lehet, hogy a masodik legvilagosabb eleg lenne, mindenesetre a legvilagosabb is jo. Kis aranyos tükre is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Roxanaa

2022. május 4.

Ebben az árkategóriában többet várnék a terméktől. Oxidálódik elég rendesen, mindegy hogy ecsettel vagy szivaccsal viszem fel. Nap végére kifénylik, olajosnak érzem tőle a bőrömet nap végére. 1,5 hónapja használom, nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

Teo

2022. március 12.

Ez a púder tényleg csodás. Nagyon szép a finise de nem látszik az arcon, könnyű felvinni, nem is lehet túltolni. Nagyon szeretem, csak ezt használom az arcomra (szem alá nem). Szép bőrképet eredményez és tényleg hosszítja az alapozó tartósságát. Az ára mondjuk jól felment. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

ljohanna

2022. március 10.

Ez A Púder. Soha nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lehet egy drogériás púder és egy Mac között. Szépen egységesíti a bőrt, fixálja a BB krémet és nagyon lassan fogy. Rosaceás bőrömet sem bántja. Zsíros bőrre viszont nem ajánlom, szerintem akinek fénylik a bőre, ott nem mattítana eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

ziadrienn

2022. február 26.

Itteni sok jó vélemény miatt vettem meg ,de sajnos engem 10 évet öregít :) Az 1500 ft -os MaxFactor púder jobban bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 26.

malizzs

2022. január 26.

Már többe kerül egyébként (10.800 forint), de nekem a kedvencem. Nagyon természetes a hatása és szerintem szuper tartós (maszkálló 😆). A transzparens púderekkel az volt a problémám, hogy napfényben mindig mindenki megjegyezte; hogy olyan furán púderes az arcom (az is volt😆). Szóval ha szeretnétek egyszerre matt, de mégsem ijesztően matt hatást; ajánlom. Fontos: nagy divat most a dewy finish! Én fújni szoktam rá egy kis fix+-t, és az is megvan. De mégsem “csúszkál” az alapozó, és van rajta valami. Ha valaki esetleg dewy finishre vágyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Honeyhair

2021. december 2.

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki részletes és hasznos véleményt mondott a termékről, ennek alapján ugyanis meg mertem rendelni, és bevált! Világos bőröm van, de nem a legvilágosabb (fair), hanem inkább a "normál" világos (light) árnyalat, ezért úgy gondoltam, ebből is a Light lesz megfelelő. Ez jó döntésnek bizonyult.

A hatása pedig elképesztően gyönyörű! Szuperül fixálja az alapozót, valamennyire mattít is, de nem tolja túl, ráadásul ad egy enyhe, sejtelmes fényt is a bőrnek - igen, határozottan fényt, nem átzsírosodott hatású csillogást vagy ragyogást, hanem egy nagyon ízléses, visszafogott, elegáns fényt, ami élettel tölti meg még a fáradt arcot is. Ráadásul nagyon tartós, gyakorlatilag egész nap ugyanolyan, mint amikor reggel felraktam. Én így, bőven 40 fölött, száraz és vízhiányos bőrrel megáldva amúgy sem szeretem a teljesen matt, szárító hatású púdereket, meg úgy gondolom, eljön az a kor, amikor az embernek már fény kell az arcára. Ez pont az, amit kerestem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 2.

M_Jucc

2021. november 10.

A fedésével meg vagyok elégedve, kombinált bőröm van, szépen elfedi a csillogást a T vonalban, de nem ad maszk kinézetet. A kiszerelése miatt vonok le pontot, egyrészt mert nincs hozzá kis szivacs, másrészt mert ecsettel használva rettenetesen porlik. Csak a mosdó felett tudom felvinni, azt is naponta ki kell súrolni, mert olyan mintha téglaport szórtam volna szét. Emiatt nem újravevős sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

gladiola

2021. november 7.

Ez nekem is egy társ. Én sem használok már mást, mióta ő van. Vízhiányos bőrömmel illetve (színezett vagy sima) fényvédővel vagy épp alapozóval is jól kijön.Sokáig elég. A csomagolása elég egyszerű, de legalább van benne tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.