MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

77-Mineral Complex-szet és E-vitamint tartalmazó luxus púder

Ár: 5800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

Lindus74

2021. április 8.

Enélkül nincs smink.Évek òta hasznàlom,medium dark àrnyalatban,es semmi màssal nem mutat olyan olyan szépen,mint egy 400 forintos kis puder puffnival:)Egy kis sminkfixàlo rà,és kész:)5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Anheszenamon

2021. február 1.

Az én zsíros bőrömre kevés ez a púder. Nagyon hamar átfénylik és itt most nem az üde bőrfényre gondolok. Normál vagy száraz bőrre biztosan jó, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Cyntia

2021. február 1.

Szép természetes eredmény, nincs poros púderes hatása. Van egy enyhe fénye. Nagyon jól mutat a boron. Jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Egykettoharom

2020. december 27.

A MAC Face and body alapozóval használva utáltam. Másikkal működik. Szép, tényleg, de szerencse, hogy jó nagy kiszerelés, és sokáig elég lesz, mert újra biztos, hogy nem venném. Olcsóbb és jobb termékeket találni a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

DNM

2020. december 16.

Szép színe van, nem porol, nem maszkos, elég tartós. Talán amikor havonta egyszer valami tényleg extra alkalmi sminket akarok, akkor hiányzik belőle az a ,,tökéletes arcot varázsolok" érzés. És ami érdekes, hogy azért nem érzem a hatalmas különbséget pl. a Maybelline Superstyhez vagy a Dermacol Wet and Dry-hoz képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

jucimuci

2020. november 20.

Ez a púder valóban fantasztikus! Tényleg egészséges ragyogást ad az arcnak, nem is értem miért csak matt púdereket használtam eddig (valószínűleg ezért is szoktam le róluk, mert nem tetszett amit a tükörben láttam). Jó nagy adag, szerintem sokáig elég lesz. Medium árnyalatban vettem meg, ami szerintem kicsit világos a bőrömhöz, legközelebb kipróbálom a medium plust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Geenanna

2020. augusztus 5.

Fixál , de nem poros ,tartós, nem látszik a bőrön , viszont az apró ráncok kevésbé szembetűnőek ha ezt használom . Imádom. A legjobb púder amit eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Bocse

2020. július 1.

Szuper termék, nagyon szép természetes a finishe. Sosem hittem volna, hogy egy púdert így fogok szeretni. Megéri azt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Petalodirosa

2020. június 18.

Nem próbáltam más púdert, mert ez tökéletes számomra, szerintem legalább 10-15 éve ezt használom, hozzáteszem nem viszek fel sokat az arcomra belőle, nem teszek fel egy maszkot, csak visszafogottan és szerintem gyönyörű. Nekem ez a PÚDER. Tartós, szép fedést ad, olyan szép lesz a smink tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

mliza

2020. június 10.

Az egyetlen kedvenc örök púderem. Nekem nagyon nagyon bejött, nagyon jól fixál minden alapozót, egységesíti a bőrt (de mondjuk ha nincs tökéletes bőröd szerintem magában gyenge fedésű) de ha nem erre veszed akkor mindent kibír és tökéletes. Emellett nincs púderes hatása ami miatt nagyon szép a végeredménye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.