MAC

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2022. március 28.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

• az arcbőr kiszárítása nélkül szívja magába a felesleges bőrfaggyút
  • elfedi a arcbőr hibáit és egységesíti az árnyalatait
  • bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • megbízhatóan fixálja a sminket
  • széles színskálában elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Madison

2023. január 13.

Nekem nem jött be. A mattitó hatása miatt élettelenné válik a bőröm. Ráncokba beleül, csak 30 éves kor alatt ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 13.

Fragolina

2022. október 12.

Már kétszer vettem újra ezt a púdert. Nagyon szeretem a természetes finishét. Nem szárított, de jól kezelte zsíros részeket az arcomon. Tartós, nem kopik, nem mozdult el, egy teljes napot kibír. Nagy színválasztéka és az eladók tanácsadása, nagyban segít a helyes szín kiválasztásában. Eddig egyszer sem nyúltam mellé sem púder, sem korrektor, sem alapozó kiválasztásában. Az ára sajnos magas (ezért is vonok le egy csillagot), így most az olcsóbb termékekkel próbálkozom. A másik hátránya számomra a bumszli vastag csomagolása, így nem szerettem a táskámban cipelgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 12.

Hexgirl

2022. szeptember 6.

Imádom, tökéletes hétköznapi sminkrutinba illő termék. Face and Body alapozóból C1-es árnyaltot hordok, amihez a Medium árnyalat passzol télen és nyáron is. Nem túl matt és szárító, ezért szeretem a kicsit szárazabb bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

BernadettM

2022. július 30.

Itt vettem KM-án, újonnan.
Light szín van belőle, a bőrömhöz stimmel a szín. A leírassal ellentétben nem teszi mattá a bőrt, de arra van másik púderem, így ez is teljesen ok.
Egy kvázi egészséges fényt hagy maga után, így arc termeszetesnek hat púderezés után is.
Egy dolgot hiányolok…egy kicsi pufit, hogy taskaba bedobva napközben is frissíteni lehessen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Itt vettem KM-án, újonnan.

Bonita27

2022. július 9.

Most vettem meg, jo ideje nem hasznaltam se alapozot se pudert, mert a borom nem toleralja jol, ezt egyelore ugy nez ki birja, es mivel a rendszeres apolasnak koszonhetoen szep a bőröm, nincs szukseg tobb fedesre. Szebb az osszkep tole, de a hatas termeszetes marad. Imadom a kiszereleset igazi luxus erzetet ad. Nagyon gazdag a színskala, eddig mindenből a legvilagosabb kellett nekem a nagyon vilagos bőrömnek köszönhetően, ebből lehet, hogy a masodik legvilagosabb eleg lenne, mindenesetre a legvilagosabb is jo. Kis aranyos tükre is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Roxanaa

2022. május 4.

Ebben az árkategóriában többet várnék a terméktől. Oxidálódik elég rendesen, mindegy hogy ecsettel vagy szivaccsal viszem fel. Nap végére kifénylik, olajosnak érzem tőle a bőrömet nap végére. 1,5 hónapja használom, nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

Teo

2022. március 12.

Ez a púder tényleg csodás. Nagyon szép a finise de nem látszik az arcon, könnyű felvinni, nem is lehet túltolni. Nagyon szeretem, csak ezt használom az arcomra (szem alá nem). Szép bőrképet eredményez és tényleg hosszítja az alapozó tartósságát. Az ára mondjuk jól felment. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

ljohanna

2022. március 10.

Ez A Púder. Soha nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lehet egy drogériás púder és egy Mac között. Szépen egységesíti a bőrt, fixálja a BB krémet és nagyon lassan fogy. Rosaceás bőrömet sem bántja. Zsíros bőrre viszont nem ajánlom, szerintem akinek fénylik a bőre, ott nem mattítana eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

ziadrienn

2022. február 26.

Itteni sok jó vélemény miatt vettem meg ,de sajnos engem 10 évet öregít :) Az 1500 ft -os MaxFactor púder jobban bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 26.

malizzs

2022. január 26.

Már többe kerül egyébként (10.800 forint), de nekem a kedvencem. Nagyon természetes a hatása és szerintem szuper tartós (maszkálló 😆). A transzparens púderekkel az volt a problémám, hogy napfényben mindig mindenki megjegyezte; hogy olyan furán púderes az arcom (az is volt😆). Szóval ha szeretnétek egyszerre matt, de mégsem ijesztően matt hatást; ajánlom. Fontos: nagy divat most a dewy finish! Én fújni szoktam rá egy kis fix+-t, és az is megvan. De mégsem “csúszkál” az alapozó, és van rajta valami. Ha valaki esetleg dewy finishre vágyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.