MAC

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Rizsa, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

77-Mineral Complex-szet és E-vitamint tartalmazó luxus púder

MAC Mineralize Skinfinish Poudre de Finition
Ár: 6900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 4000,- , Eladó: Trixi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás, posta vagy személyesen Csepelen megadott címen
eszterrr95

2019. november 7.

A MAC kozmetikumokban azt nem szeretem, hogy egyáltalán nem helytakarékosak a csomagolásaik...rengeteg helyet elfoglalnak a táskámban. Sokkal jobb lenne a laposak lennének, nem pedig ennyire ducik, vastagok. :/

A termékről: bronzosításhoz vettem a Give me sun! árnyalatot és azt tapasztaltam, hogy nehezen eldolgozható :/
Zsíros-pattanásos bőröm van, szerencsére nem okozott pattanásokat deee picit átfényesedik a bőröm ha (nagyon ritkán) a homlokomra is teszek.
Nagyon tartós de 1 csillagot levonok mert reggel rengeteg időm elmegy azzal, hogy szépen eldolgozzam :/ Számomra nem újravevős...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Vicuska918

2019. október 26.

Pattanásokat okozott, nem is kicsiket... Sajnálom, mert nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

schnau.adelle

2019. október 4.

A Give me sun! árnyalatot vettem bronzosításhoz, egész jól működik... De néha nagyon narancsnak látom magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

bebecske22

2019. június 14.

Az egyik legjobb púderem. Nekem a Medium Dark árnyalat van meg belőle, ami tökéletes napbarnított bőrre. Szeretem, hogy nem fullasztó és "maszkhatású", szinte észrevehetetlen. Maximálisan elégedett vagyok a minőségével és a fedésével. Egyáltalán nem "poros" a végeredmény és pattanásokat sem okozott. Biztosan újraveszem harmadjára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

MissKenedy

2019. június 12.

Ó istenem hol voltál az életemből...
Elég nagy púder ellenes vagyok, inkább választok teljesebb fedésű alapozót, de köszönöm elég egy réteg vakolat a fejemen, ha nem muszáj nem rétegezném. Valamint a matt finishért sem rajongok, tök természetellenes. Öregít és ordít hogy festve vagy. De hát ugye a nyár...Meg esküvők, meg miegymás.
Na és akkor nem is tudom hol láttam először, de hetekig nézegettem videókat, hogy tényleg olyan púder ami nem is púderes? ugyan már...

Aztán a videók után gondoltam bemegyek egy mac-be és megkérdezem a csajokat, meg dobjunk fel egy próbát. Hát instant szerelem. Úristen milyen finise van. Szaténos, egyáltalán nem matt, de nem is fényes, nem tudom leírni. Amikor szemből mattnak tűnik az arc, de ahogy mozogsz, van egy tök természetes fénye. Ennek ellenére tartós. reggeli púderezés után 4-kor kell picit igazítani a t-vonalban (30 fokban)
Akiknek ajánlom, de szívből: Száraz bőrűeknek, szaténos, enyhén dewy finisht kedvelőknek, akik eddig nem használtak púdert és félnek a poros hatástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Ó istenem hol voltál az életemből...

SchmitzhoferFanni

2019. május 31.

Az én pattanásra hajlamos bőrömnek nem jó. Kipattogok tőle, nagyon akár már pár óra után is... Így jár az aki utólag nézi meg az összetevőlistát. Isopropyl Palmitate - pattisok kerüljétek. Egyenlőre a szem alatti korrektor fixálása használom, de lehet hogy eladó sorba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Mesi

2019. április 19.

Legjobb púderem a limitált Paula's Choice mellett. A legvilágosabb árnyalat tökéletes, nem emeli ki a száraz részeket. Flat ecsettel használom, építhető a fedése.
Törékeny, nem táskába dobós, hurcibálós darab, ami kár, mert így kell mellé egy váltótárs is.

Annyira szívesen lecserélném valami cruelty free márkára, de egyszerűen semmi nem hozza ezt a szintet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

bgabryellla

2019. március 30.

Korábban a MAC Blot púdert használtam a kombinált bőrömre. Éppen fogyóban van, ezért arra gondoltam, hogy kipróbálok valami mást, valamit, ami nem annyire matt. Ezért döntöttem emelett a termék mellett. Picit féltem, hogy hamarabb át fog fényesedni a bőröm tőle, de szerencsére nem ez a helyzet. Ami nagyon tetszik benne az az, hogy van fedése (a Blot mondhatni színtelen) ezáltal még szebb a végeredmény. Nálam akkor a legszebb a végeredmény ha nem ecsettel, hanem puffnival/szivaccsal applikálom fel az arcomra. Matt, de ugyanakkor egészségesen “fénylő” finishe van, ami szerintem nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Trixi

2018. október 31.

50+ -osként a púderek már nem barátaim, viszont kombinált bőrűként szükségem van némi bőrzsírosság-egységesítésre, a BB-krémem fixálására. Ez a termék nem mattít csontmattra, és nem is kifejezetten a mattítás az erénye (rajtam 3 óra után látható átfényesedés T-vonalban), inkább egy nagyon természetes nem matt és nem fényes finisht ad, szépíti a bőrt, egységesíti úgy, hogy a száraz orcák és a zsírosabb T-vonal is valamennyire összhangba kerül. Nem ül be a pórusokba és a ráncokba. Számomra bőven elég lágyszőrű, nagyfejű púderecsettel felvinni finoman, puffnival már vastag lenne a réteg. Nem kelt poros hatást. Tetszik a tartó mágneses záródása, és tükör is van benne. A medium plusz árnyalatot szereztem be, bár light-medium bőrű vagyok, de felvitelkor ez a szín pontosan egyezik a bőrszínemmel. Ugyanakkor kicsit oxidálódik az átfényesedéskor, ezt érdemes figyelembe venni. Szerencsére nem sárgás vagy rózsaszínes a tónusa, inkább neutrális, de oxidálódáskor a melegebb irányba hajlóan. Az összetevőitől nem vagyok elájulva, érzékenyebb bőrön a talc, az octinoxate, a szilikon problémás lehet. Nálam legalábbis előfordul, hogy viszketést vagy pattanásokat okoznak ők hárman. Mindennapi használatát ezért én kerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

timilla

2018. október 2.

Hát én is csak szuperlatívuszokban tudok írni erről a púderről. Elegem volt a mattító púdereimből, amelyek amúgy is csak 2-3 óráig "fénytelenítik" a T-vonalamat, ellenben rémesen száraz bőrképet adnak még a Mac Fix használatával is. Az én koromban (jóval 40-en túl) már inkább a dewy finish-re érdemes törekedni, ezért esett a választásom a mineralize skinfinish-re. A medium árnyalat egy elég semleges szín, se nem rózsaszín, se nem sárga, pont, ahogy nekem jó. Nagyon átlátszó textúra, bőrre felvíve halványabb, mint a kompaktban - ezért azt mondanám, hogy mindenki nyugodtan vegyen egy árnyalattal sötétebbet, mint amit a bőrszíne megkívánna. Nagy puha ecsettel simogatom fel az arcomra, főleg a T-vonalba, és valami hihetetlen gyönyörű bőrképet ad, természetesnek ható bőrfénnyel. A kifényesedést, csodák csodája, szinte tovább megakadályozza, mint a matt púdereim, bár mondjuk nem tudom, hogyan viselkedne 40 fokban. Mac Fixet továbbra is használok utána, egyáltalán nem sok a kettő együtt, még a T-vonalamon sem. Az egyik legjobb kozmetikum-befektetésem volt az utóbbi években, szerintem alapdarab lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.