MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2011. március 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Remekül használható a pigmentek, porok felviteléhez.
Bármelyik szemhéjpúderünkből tust varázsolhatunk a segítségével.
Csillámok rögzítésére is alkalmas.

Vivike2141

2018. május 31.

Glitterek felrakása esetén használom és nagyon elégedett vagyok vele , jó kis termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

cressida

2011. március 12.

Bár házilag is elkészíthető, jobban szeretem megvenni.
Sokáig elég, hoszen pigmenteket nem használok mindennap. A pigmentek színét felerősítiés tartósan a szemhéjon maradnak egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 12.

Bár házilag is elkészíthető, jobban szeretem megvenni.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol