Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2014. február 18.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz

Krémes szemhéjfesték, alap, a paint pot tubusos verziója.

carmenjade

2017. február 19.

Sublime Nature színben használom és abszolút megfelelt minden elvárásnak. Azért rendeltem, hogy rohanós reggeleken elég legyen magában vagy egy könnyű réteg nude szemhéjpúderrel haszálni, de színes alapnak is bevált. Én ecsettel kenem fel, mert így gyorsabb, az elején tényleg nyomta ki magát a tubusból ami elég zavaró volt, mert mindig több jött ki a kelleténél, de most már fogyott belőle annyi, hogy csak a szükséges mennyiséget nyomom ki. Valószínűleg kb. ezer évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

nnneee

2015. november 18.

Több mint egy éve vettem Bare Canvas árnyalatban, és még a fele benne van. Nyáron, melegebb időben nem tudom használni, mert botrányosan hamar leolvad rólam, igaz hogy fedett, olajos a szemhéjam. Most ősszel hidegebb időben kb. 4-5 órát teljesít rajtam. Ettől az Urban Decay jobban teljesített rajtam.
Nagyon kevés is elég belőle, de mikor még tele volt a tubus, szinte magától kijött jó nagy mennyiségben teljesen feleslegesen.
Fedett, olajos szemhéjjal rendelkezőknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Fedett, olajos szemhéjjal rendelkezőknek nem ajánlom.

Borimam

2014. július 1.

Évek óta nyúzom ugyanazt a tubust. Ebből is látszik, hogy nem túl gyakran festem ki a szemem. De még most is használható. Talán kicsit nehezebb felkenni, mint az elején de jóval tovább bírja, mint amit a szavatossági idő mutat. Könnyű felkenni, tartós, önmagában is mutata. Elég rá egy vékony réteg festék és egész nap ott marad. Nyáron is jól működik. Este pedig könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

zmau

2014. június 12.

Olyan vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Először is ez egy szemhéjalapozó, ami arra hivatott, hogy tartóssá tegye a szemhéj púdert. Másodsorban viszont önmagában is használható. A Bare Canvas árnyalatot vettem meg és egy modellemen is kipróbáltam, akinek olyan a szemhéjján a bőr, hogy 1-2 órán belül szinte megeszi a festéket - majdnem eltűnik, beszívódik...nem tudom másképp fogalmazni. Mikor ezt aládolgoztam, érezhetően megtapadt utána a szemhéj púder és tényleg tartósabb maradt. Tehát ezt teljesíti. Önmagában viszont nagyon csúnya volt. Mivel nagyon apró fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, nekem a nem létező ráncokat a szemhéjjamon nagyon csúnyán kihangsúlyozta, olyan darabos hatást keltett pedig feltettem ujjbeggyel, ecsettel de az eredmény ugyanolyan lett és még mintha szárított volna is. Soha nincs ilyen problémám a fényes szh.púderekkel tehát csak ebben lehet valami, ráadásul amikor rámentem szatén fényű festékkel, az is olyan darabosan foltosan fénylett...
Összességében nekem ugyanezt tudja egy drogériás 3 eurós szh. alapozóm is :-S 4 csillagot adok, mert valóban tartós lesz a smink, de a végeredmény függ a bőrtípustól is.
Csomagolás: valóban nagyon praktikus, higiénikus ez a változat, de a tubusban lévő vákuum, nyomás miatt néha szinte "kiugrik" a krém legalább 5 emberre elegendő mennyiségben, pedig úgy fogom mint a hímestojást, így egy picit pazarlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

dobolank

2014. február 9.

Több színben van, hasonlítanak a paint potokra, de velük ellentétben tubusos, így használatuk higiénikusabb, és talán még kevésbé tudnak beszáradni, ha rátekerjük a tetejüket.A potoknál könnyebben kenhető, krémes állag, de púderesre szárad.
A legjobb sminkalap... én tiszta ecsettel nyúlok bele, esetleg kicsit kinyomok a kézfejemre, vagy egyenesen a szemhéjamra egy nagyon kis mennyiséget. Könnyű kézzel vagy ecsettel is eloszlatni, mindent a helyén tart egész nap. Nekem semleges színben van meg, amely nem befolyásolja a szemhéjpúderek színét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0