Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2017. október 24.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Krémes, csillámos szemceruzák.

6 árnyalatban kapható

Termékverseny: MAC Pearlglide Intense vs. Avon Diamonds

Tündérvirág

2016. március 27.

A Black Swan -t vettem meg. Fantasztikus ez a szemceruza! Tartós, nem kenődik, órákon át fent marad. Először furcsa volt használni, mert nagyon puha. Eddig egy szemceruzám sem volt ilyen, mind keményebbek voltak. A csillámok is picit látszanak benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

szeliger

2015. március 22.

Petrol Blue. Mindenképpen szerettem volna valamit a Toledo kollekcióból, nagyon tetszik az egész kollekció csomagolása, mókás design, semmiképpen sem a szokványos tervezés, de csak úgy azért sajnáltam volna rá a pénzt, viszont ilyen szép kék szemceruzám éppen nem volt, így valami hasznos került a kosárba. Itthon derült csak ki, hogy azért ezt benéztem, mert az állandó kollekció része is ez a szín, ezért az értékelést ide is bemásolom.
Már a doboza is nagyon jól néz ki, kis fekete-fehér dobozka, nem is volt szívem kidobni (ugyan még nem tudom, hogy mire fogom használni). A bohókás, külsőre pepita mintás ceruza pedig egy álom. Nagyon jól pigmentált, könnyen lehet vele dolgozni, pontos precíz vonalat lehet húzni. Utána pedig ott marad, ahova tettem, mégpedig egész nap. Nem kopik le, nem mászik a felső szemhéjra, tart és tart. Ugyanakkor a lemosás nem nagy macera, az olajos sminklemosókkal simán lejön. Ugyan én jobban szeretem a tekerős, automata cerkákat, mert utálom ezeket a hagyományosokat hegyezni, a hegyezés után pedig megtisztítani a hegyezőt a rátapadt festéktől, de ebben az esetben a ceruza annyira jó minőségű, hogy vállalom a hegyezgetést is. Többen írták már korábban, hogy ezt nehezebb hegyezni, nekem ilyen gondom nem volt, egy éles hegyezővel nem olyan nagy a veszteség sem, amit a ceruza hegyéből lefaragcsálunk. Ez egy prémium kategóriás termék, imádom, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

vonkavilmos

2015. március 20.

Nem tudom. Nekem a Petrol Blue van meg. Nagyon pigmentált, imádom a színét, csak nekem túl gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 20.

Cipriana

2015. február 18.

A "Lord it up" árnyalat van a birtokomban, szép csillámos barna szín. Viszont szemhéjalap nélkül hajlamos kopni...azért egy MAC-től többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

Lierre

2015. január 20.

A valaha volt legjobb szemceruzám! Soha többé nem kísérletezem mással. Tavaly Black Swant választottam, szinte mindennapi használat mellett majdnem egy évig tartott, nekem bőven megéri az árát. Idén Black Line es Petrol Blue jött velem. Könnyű vele szép kontúrt csinálni, szupertartós, nekem még a nap végére is tetszik, olyan, mintha csillámló szemhéjpúdert is kentem volna magamra. Először tényleg ijesztő az elhegyezett mennyiség, de végül tovább tartott, mint bármelyik más ceruza ennyi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

hajasbaba

2014. július 2.

Barna csillámos Lord it Up színű van meg. Nagyon krémes és csillámos és iszonyú tartós. Muszáj leszek venni hozzá külön egy MAC szemfestéklemosót is, mert csak küzdelmekkel tudom levakarni magamról este. Azt egy kicsit sajnálom, hogy nem lehet vékonyabbra hegyezni. Azt viszont még hozzátenném, hogy nekem a dobozon teljesen már összetevők vannak feltüntetve, mint itt az oldalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Csucsundra

2013. június 29.

A sötétkék csillámos van meg, Petrolblue. Nagyon krémes, én kis laposecsettel satírozom el, míg nem szárad meg, addig ez jól kivitelezhető. Olyannyira, hogy a felső szemhéjon még "cicásítani" is lehet ezzel a módszerrel a vonalvéget. Tus helyett így alkamazom, mikor nincs kedvem az élesebb kontúrhoz. Bár csillámos, én vízvonalra is használom, de ez nem javallott egyébként, tehát oda elvileg mást kellene használni. Tartós, alig jön le, ez kell nekem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

hnhenna

2013. április 5.

Imádnivaló! Hosszan tart, nagyon krémes, könnyű használni, és gyönyörűek a színek... ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

annanoszvai

2012. november 7.

Na végre egy tisztességes,tartós szemceruza!! :))
Az alsó szempillasorom külső szélére használok napi rendszerességgel barna ceruzát, de eddig még nem sikerült olyan darabot találnom, ami nem maszatolódik el. Előtte Chanelt használtam, ami fél óra alatt eltűnt, és ezt a mutatvány összesen 8600ft ért... Fél évig bírtam, aztán föladtam a küzdelmet, és bevágtattam a MACbe, ahonnan a gyönyörű, enyhén csillámos Lord it Up árnyalattal a kezemben távoztam. Felkenésnél krémes, viszont utána "megszilárdul"... Nagyon nagyon szeretem, persze amire én használom nem lehet egy termék tökéletes, mert az egyszerűen mission impossible, de legalább több időt bír ki az alsó szempillasor tövében. Fölülre természetesen hibátlan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Na végre egy tisztességes,tartós szemceruza!! :))

orchidea8627

2012. augusztus 1.

Nagyon szép színek, géles, könnyen siklik, pigmentált, baromi tartós, nagyon szeretem.
(Csak az ára húzós kissé egy ceruzához képest... Ahányszor hegyezem eszembe jut hogy mennyit faragok el belőle... Jó lenne ha csavarós, kitekerős kiszerelésbe tennék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.